nasiona marihuany

Podlewanie po liściach

Wyszukiwarka Forumowa:

Bart92

New member
Rejestracja
Lut 2, 2020
Postów
4
Buchów
0
Jak w temacie. (Nie mogłem znaleźć informacji na ten temat).
Czy można podlewać z nawozem, lejąc po liściach?
To moja pierwsza uprawa, używam Biobizzz i Canna PK 13/14 (Bo już kwitną) i mam wrażenie, że delikatnie podpaliło mi liście, bo lałem z góry.
Czy to możliwe?
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,500
Odznaki
10
Możliwe wystarczy, że zostanie ci kropla na liściu która zadziała jak soczewka. Pokaż zdjęcia bo równie dobrze mogłeś je przenawozić.
 

Bart92

New member
Rejestracja
Lut 2, 2020
Postów
4
Buchów
0
Uprawiam pod LEDem, więc krople nie powinny szkodzić. To wyskoczyło po ostatnim podlaniu po liściach. Pryskam też solą epsom. Zaraz rozkminię jak dodać zdjęcie

---------- Post Zaktualizowany 22:49 ---------- Data pierwszego postu 22:34 ----------

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/103725/IMG_20200416_223121.jpg

---------- Post Zaktualizowany 22:51 ---------- Data pierwszego postu 22:49 ----------

Fotka w linku. Nie było łatwo, dlatego tylko w ten sposób wstawiłem.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Możliwe wystarczy, że zostanie ci kropla na liściu która zadziała jak soczewka. Pokaż zdjęcia bo równie dobrze mogłeś je przenawozić.

Mozesz tu wrzucic zdjecie liscia popalonego przez kropelke bo chetnie bym zobaczyl.
Każdy tak pie****i a misja jak z jezusem. Każdy wierzy a nikt nie widział.

A tak wgl to jak lałeś z góry po lisciach? Pk sie leje w zaawansowanym flo. To co lałeś z góry po kwiatach wodą z nawozem?

Edit: po zdjeciu wnioskuje ze przyblokowana albo nadmiary. Ale to ty wiesz co lales i w jakich ilosciach. Ogarnij sobie tabelke na necie jakie nadmiary pierwiastków blokują przyswajanie innych. Po nitce do kłębka.
 

Bart92

New member
Rejestracja
Lut 2, 2020
Postów
4
Buchów
0
Leciałem całe grow praktycznie bez nawozów, bo uprawiam w ziemi Canna professional plus. Przeszło z tydzień temu na flo (automat) i po liściach wywnioskowałem niedobór fosforu, dlatego dałem trochę PK

---------- Post Zaktualizowany 23:09 ---------- Data pierwszego postu 22:59 ----------

Tak było 12h po ostatnim podlaniu (w niedzielę) Przypalanie liści nie postępuje. Dziś dałem mieszankę Biobizzz (sporo mniej niż wcześniej) i PK. Jutro okaże się, czy to niedobór fosforu.

---------- Post Zaktualizowany 23:10 ---------- Data pierwszego postu 23:09 ----------

Mniej Biobizzz z myślą, że mógłby to być nadmiar azotu
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,500
Odznaki
10
Mozesz tu wrzucic zdjecie liscia popalonego przez kropelke bo chetnie bym zobaczyl.
Każdy tak pie****i a misja jak z jezusem. Każdy wierzy a nikt nie widział.

Zdjęcia nie mam, miałem przypadek podczas 1 growa gdzie kawałki zielonych liści wysychały, mimo że liść nie wykazywał żadnych niedoborów . Zaobserwowałem, że na niektórych z nich zbierała się w nocy rosa, miałem tak 1 raz i tylko podczas 1 growa. Był to mój 1 grow indoor więc nie upieram się przy tej teorii, równie dobrze mogło być to spowodowane zbyt wysoką temperaturą w boxie. Mój komentarz był po prostu wnioskiem jaki mi się nasunął z obserwacji.
 

Bart92

New member
Rejestracja
Lut 2, 2020
Postów
4
Buchów
0
Zdjęcia nie mam, miałem przypadek podczas 1 growa gdzie kawałki zielonych liści wysychały, mimo że liść nie wykazywał żadnych niedoborów . Zaobserwowałem, że na niektórych z nich zbierała się w nocy rosa, miałem tak 1 raz i tylko podczas 1 growa. Był to mój 1 grow indoor więc nie upieram się przy tej teorii, równie dobrze mogło być to spowodowane zbyt wysoką temperaturą w boxie. Mój komentarz był po prostu wnioskiem jaki mi się nasunął z obserwacji.
U mnie było widać delikatne niedobory tylko, dlatego dałem PK. Na szczęście liście są całe i nie usychają. Ogólnie roślinka zdrowa, zobaczymy jeszcze dzisiaj po wcześniejszym podlaniu.

---------- Post Zaktualizowany 11:10 ---------- Data pierwszego postu 09:28 ----------

No i na szczęście po wczorajszym podlaniu z nawozami, nic nowego się jeszcze nie pojawia.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Zdjęcia nie mam, miałem przypadek podczas 1 growa gdzie kawałki zielonych liści wysychały, mimo że liść nie wykazywał żadnych niedoborów . Zaobserwowałem, że na niektórych z nich zbierała się w nocy rosa, miałem tak 1 raz i tylko podczas 1 growa. Był to mój 1 grow indoor więc nie upieram się przy tej teorii, równie dobrze mogło być to spowodowane zbyt wysoką temperaturą w boxie. Mój komentarz był po prostu wnioskiem jaki mi się nasunął z obserwacji.

napewno ow wyschnięcie nie było skutkiem, tego, że kropla zadziałała jak soczewka :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół