nasiona marihuany

Automaty [amnesia xxl,lemon haze,ak47,bouble gum,white widdow x crystalmeth,punkdevil,pineapple express,blueberry]

Wyszukiwarka Forumowa:

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,947
Buchów
5,209
Odznaki
9
Usuń ognisko pleśni. Flushing właśnie polega na tym, żeby wyjadały sobie liście. Czystą siarką i miedzią pryskałeś?

Tak siarkol + miedzian każde w stężeniu 0,3%. To było zapobiegawczo.
Przed zapowiadanym mokrym tygodniem poszedł oprysk Topsin 1,5ml/L.

Wydaje mi się że topy robią się bardziej takie rozlazłe/mniej zbite oraz mniej żywiczne.

---------------------------------------------------------------------------------------

EDIT
Dobra ściąłem bo i tak złamałem przewodnik przy oględzinach.....
Usunąłem ogniska pleśni.
 
Ostatnia edycja:

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,947
Buchów
5,209
Odznaki
9
Witam wszystkich :tiphat:
Uwaga uwaga teraz będzie można się pośmiać.
Po wstępnym suszeniu :
- Amnesia xxl - dynafem - 13gr
- Blueberry - Pan Pestka - 19gr

Jak to mówią pierwsze koty za płoty:wal:

Został jeszcze pineapple express i dosiewane w późniejszym czasie ak47,punk devil oraz amesia.
Będe później to porobię foty.

Udało wbić mi się na zalanego spota.2 wiaderka z 5 tylko stały,reszta leżała w trawie.Mimo to rosło,rozgałęziało się itd.Te były zostawione samemu sobie.Od maja byłem tylko 2 razy (raz ze ślimakolem a raz z polifoską),spot został zalany przez wodę i inne historie.
Ściąłem wczoraj te 5 roślin które tam były i zostawiłem do trymowania/suszenia bo nic lepszego z nich już nie będzie.Nic na tym spocie nie można już w tym roku zrobić,w ogóle ciężkie miejsce do uprawy (nieprzewidywalne).
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Rolnikmałorolny. To i plony male, mimo wszystko gratuluje wyniku i życzę lepszego przy reszcie kwiatków
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,947
Buchów
5,209
Odznaki
9
Rolnikmałorolny. To i plony male, mimo wszystko gratuluje wyniku i życzę lepszego przy reszcie kwiatków

Jak napisałem w którymś z wcześniejszych postów.
Pierwszy sezon wyjść na zero to nauka wychodzi za free:craz:
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
[MENTION=94047]Rolnik_Małorolny[/MENTION]

Jak na pierwszy raz to i tak spoko, za rok będzie lepiej ;)
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,947
Buchów
5,209
Odznaki
9
Witam:lum:

Z 5 krzaków auto które były na spocie gdzie byłem tylko 2 razy wyszło 75gr suchego.
Wiem że jak na growera to żaden wyniki ale ja jestem zadowolony ponieważ byłem tam tylko ze 2 razy,to moj pierwszy out,rośliny były zalane,poprzewracane itd. Palenie dosyć mocne,wchodzące na oczy.



Ten Pan poszedł pod kose miał wg sprzedawcy automat pineapple express.







Zostały jeszcze wysiewane później punk devil,amnesia xxl, ak47 ale niesytety nie wiem co jest co.Muszę ogarnąć lepszy system znaczenia roślin na przyszły sezon.







Jako ostatni dosiewany bardzo późno (koniec czerwca/początek lipca) automat grapefruit ale nie od Pana Pestki tylko z F2. Zostaje jednak przy Panu Pestce na następny sezon

.

Panowie jaką % wilgotności powinny mieć topy do curingu?


------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT 7/09/2020

Na dniach zrobię podsumowanie i można zamykać
 
Ostatnia edycja:

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,947
Buchów
5,209
Odznaki
9
Podsumowanie sezonu :
- Amnesia xxl - dynafem - 13gr
- Blueberry - Pan Pestka - 19gr
- 5 porzuconych automatów - 75gr
- penaple express pan pestka- 46 gr
- amnezia xxl pan pestka - 48 gr
- Ak 47 pan pestka - 35gr
- punk devil pan pestka - 21 gr
- pomieszane - amnezia xxl pan pestka + punk devil pan pestka - 33gr

W sumie 290 gr. Dużo?Niedużo? Dla mnie dużo jak na pierwszy sezon.
Dużo się nauczyłem,obdarowałem znajomych,mam swoje jaranie.Dla mnie bomba i chce w to iść dalej.
Nasiona od Pana [MENTION=5650]BZK[/MENTION] już mam,czas jest żeby podszkolić się na następny out.

Foto jak się dosuszają :



Foto grejfrita auto późno dosianego od F2 (nie był uwzględniany,wyszedł w praniu).



Jakby ktoś był ciekaw jak wyglądają korzenie automatów w doniczce 10L.







Dziękuję wszystkim za poświęcony mi czas i rady.Obiecuję poprawę :lisc:

Do moderatorów - można zamykać
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,935
Odznaki
12
No i gra gitara. Doślę Ci jeszcze po selekcji jakieś tegoroczne regulary - crossy na różowym ggsku.

P. S fiolka z wsadem opakowania hideandseed od deutera to w.w af fem od deuta właśnie. Reszta chyba dobrze opisana była hmm?
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,947
Buchów
5,209
Odznaki
9
No i gra gitara. Doślę Ci jeszcze po selekcji jakieś tegoroczne regulary - crossy na różowym ggsku.

P. S fiolka z wsadem opakowania hideandseed od deutera to w.w af fem od deuta właśnie. Reszta chyba dobrze opisana była hmm?

BZK senk ju from de mountejns :dela:

Dostałem info że nasiona przyszły ale jeszcze nie byłem odebrać z bezpiecznego adresu.Na spokojności jak będę miał na łapie napisze priv:gand:

Z fartem mordo !!!



-------------------------------------------------------------------------------------

[MENTION=35010]Żul[/MENTION] poproszę o przeniesienie do zakończonych:tiphat:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół