nasiona marihuany

Psilocybe Cubensis [A++] od Warana [Żyto][Monotub]

  • Autor wątku Usunięty 11382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 11382

Guest
Siemaneczko, jako, że dostałem odcisk od [MENTION=67436]Waran z Komody[/MENTION] postanowiłem nie czekać, kupiłem drugi pojemnik i zaszczepiłem słoiki. Tym razem 8 sztuk, z czego 4 wieksze, nie wiem jaka to pojemność dokładnie. Wszytkie bardzo ładnie obrosły, brak jakichkolwiek oznak zakażenia wiec wyszło naprawde sporo skolonizowanego substratu, nie spodziewałem sie tego, a szkoda mi było to zmarnować, wiec zrobiłem ze wszystkich monotuba. Warstwa samego żyta to ponad 5 cm, jestem ciekaw czy bedzie to miało znaczenie na ilość grzybów i rzutów, przekonamy sie ;)

Zarówno żyto, jak i okrywe sterylizowałem w szybkowarze przez 1h 20 min.
Okrywa: Kokos, Wermikulit, Dolomit

Tak to wyglądało około 9 dnia kolonizacji w pojemniku zalanym częściowo wodą, ogrzewanym grzałka akwariową do 28 stopni





Dzisiaj 3 dzień po przeprowadzce i okrywie


 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Siemasz... Mocna akcja :tiphat:
Myślę, że będzie niezła bateria, biorąc pod uwagę powierzchnię do owocowania... jaki to rozmiar pudła ?
Powodzenia... i do pierwszych pinów...
 
U

Usunięty 11382

Guest
Siemasz... Mocna akcja :tiphat:
Myślę, że będzie niezła bateria, biorąc pod uwagę powierzchnię do owocowania... jaki to rozmiar pudła ?
Powodzenia... i do pierwszych pinów...

Zobaczymy co z tego bedzie, może uda sie pobić mój rekord w rzutach :p Pojemnik 40 x 30cm ;)
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Siemasz... wyglada kozacko... zapowiada się obficie :tiphat:
 
U

Usunięty 11382

Guest
Kolejne 2 dni później, dzisiaj wieczorem albo jutro rano będą gotowe :D

 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Siemasz... Albino to jednak potrafią się zaprezentować z dobrej strony :oczy:
Nieźle będą wyglądały od góry jak wszystkie otworzą kapelusze... pozdro

:tiphat:
 
U

Usunięty 11382

Guest
Siemasz... Albino to jednak potrafią się zaprezentować z dobrej strony :oczy:
Nieźle będą wyglądały od góry jak wszystkie otworzą kapelusze... pozdro

:tiphat:

Siemka, no trzeba przyznać, że są naprawde bardzo urokliwe, niestety nie dotrwały w pełni do otwarcia kapeluszów, bo nie chciałem, żeby mi zasyfiły zarodnikami tacke po pierwszym rzucie, ale i tak śmiało moge stwierdzić, że bardzo ładny rzut wyszedł. Chyba będę już teraz za każdym razem tworzyć takie baterie :D





Grzybki wyrwane, tacka zalana, czekamy na kolejne rzuty, poozdroo :gand:
 

daxu19

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
35
Buchów
1
Siemanko chłopaki ja z takim nie typowym tematem gdzie mogę zdobyć odcisk? Gdyż już od dłuższego czasu mam ochotę spróbować grzybki a że na rejonie nie ma to trzeba wychodowac własne z góry dzięki
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 11382

Guest
Siemka, wyszedł kolejny rzut, znacznie mniejszy niz poprzednim razem, ale nie ma co narzekać ;)
Na fotach już obcięte dwie głowy na printy.





Grzybki wyrwane, tacka zalana, czekamy na dalszy rozwój akcji :D
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Faktycznie trochę słabiej... no cóż wystrzelały się bidoki i teraz świrują gabarytem... pozdro :tiphat:

Ps. Zauważyłem, że przy printach A++ najlepiej dać kapeluszem półtorej doby... a będą czarne jak smoła...
 
U

Usunięty 11382

Guest
Faktycznie trochę słabiej... no cóż wystrzelały się bidoki i teraz świrują gabarytem... pozdro :tiphat:

Ps. Zauważyłem, że przy printach A++ najlepiej dać kapeluszem półtorej doby... a będą czarne jak smoła...

No dokładnie, zawsze te pierwsze rzuty są takie, że grzybów multum ale małych rozmiarów, a kolejne lecą pojedyńcze ale giganty :D
Dzieki za podpowiedź, z następnego rzutu jak porobie odciski to potrzymam chwilke dłużej, pozdro [MENTION=67436]Waran z Komody[/MENTION] !
 
U

Usunięty 11382

Guest
Siemanko ! :D
Trzeci rzut był już niestety ostatnim, bo zaczeły grasować ziemiórki i spisałem to na straty. Niedługo wstawiam kolejną partie słoików.
Niestety nie mam zdjęcia ze scinki ale mam za to foto takiego oto mutanta ;)




Dozobaczyska niebawem! :grz:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół