nasiona marihuany

[180w COB][0,36m2][Killer Kush FV, Caramelo Fv, 99 Cookies, Purple punch x Northen Light Fv]

  • Autor wątku Usunięty 11382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
No no... Piękne, nabite pałki. Pozazdrościć ;)
 
U

Usunięty 11382

Guest
Siemaneczko ! :D
Ostatni plant poszedł pod kose już jakieś 2 tygodnie temu, niestety nie mam zdjęć ze scinki, bo odbyła sie w moją nieobecność, jak grasowałem po plaży na urlopie i zapomniałem ziomalowi o nich wspomnieć.
Z ostatniego Killer Kusha wyszło 41 g, także wynik ostateczny :
10+17+24+36+27+41 = 155

Liczyłem co prawda na lepszy wynik z 7 roślin, ale nie ma tragedii, niestety na tym metrażu przyszłościowo nie widze sensu takiej ilości roślin, mało doświetlone partie, mniejsze topki. Następnym razem lece znów na 4 rośliny i licze na to, że w końcu pęknie to 200 g :D
Kolejne doświadczenia, wnioski wyciągnięte exp zebrany. Widzimy sie znowu za pare miesięcy, bo czeka mnie przeprowadzka w nowe miejsce wiec teraz chwilowy przestój. Pozdro mordeczki, dzieki za uwage i życze wszystkim wielkich bobów ! Peace !
ps. Można przenieść do zakończonych ;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Wrzuć jakie foty suszu, bo złe mody wrzuco do wora z niedokończonymi. :p
(edit: dobra, widzę foty pociętych roślin, jest legit)

Nie zawsze ilość roślin przekłada się na wynik. Wiesz, każda konkuruje z sobą o światło, mniej miejsca na korzenie i takie tam pierdoły. Najlepiej jakbyś zrewegował to co Ci dało najwięcej, naciął klonów i wtedy cztery rośliny se puścił, ale teraz rozumiem, że już po ptakach, bo ziomal ciachnął wszystko.
 
U

Usunięty 11382

Guest
Nie zawsze ilość roślin przekłada się na wynik. Wiesz, każda konkuruje z sobą o światło, mniej miejsca na korzenie i takie tam pierdoły. Najlepiej jakbyś zrewegował to co Ci dało najwięcej, naciął klonów i wtedy cztery rośliny se puścił, ale teraz rozumiem, że już po ptakach, bo ziomal ciachnął wszystko.

No dokładnie, dlatego następny projekt 4 rośliny na 4 szczyty i próbuje wyciągnąc maxa ;) Pozdro !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół