nasiona marihuany

[180w COB][0,36m2][Killer Kush FV, Caramelo Fv, 99 Cookies, Purple punch x Northen Light Fv]

  • Autor wątku Usunięty 11382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 11382

Guest
Siemaneczko, zaczynam kolejny projekt, w rolach głównych :

8x Killer Kush Fast version od Sweet Seeds
2x 99 Cookies od [MENTION=75896]De'ath[/MENTION]
2x Caramelo Early Version od Delicious Seeds
2x S.A.D Fast Version od Sweet Seeds
1x Purple Punch x Northen Light Fast version

W boxie docelowo zostanie 7 dziewczyn, reszta poleci na spota.


Box: 0,36 m2 180cm wysokości
Światło: DIY COB Clu048 97 cri 180w 18/6 weg 12/12 flo
Wentylacja: Quiet Line Duo 75-100m3, filtr Can Lite 100 i Garden Highpro mieszak
Ziemia: Canna Terra Profesional wymieszana z koko 2:1 (tylko taka była od ręki w growshopie)
Doniczki: na ten moment 1,5 l, docelowe 5,7 l
Nawozy: Bio Tabs starter kit
Trenning: 99 Cookies lecą na wuja bena, reszta na proce

Najstarszym dziewczynom dzisiaj mija 11 dzień życia, dostały startrex i mykotrex do ziemi, póki co bez tabsów, jak przesadze do docelowych to dostaną po jednym. Warunki na ten moment 23 stopnie w dzień, w nocy 18, wilgotność 70 %, często zraszam spryskiwaczem, narazie nie ma co za wiele pisać, idą dość ładnie jak na ten moment. Mam zamiar powegować je koło 30 dni i przełączam na flo, zobaczymy jak sobie poradzą.



Pozdro i dozobaczyska :D





 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Znowu syto się zapowiada :D Można się wzorować :) Co to za namiocik masz 1,80? Od Herbgarden? Skąd go dorwałeś? Pozdro!
 
U

Usunięty 11382

Guest
Znowu syto się zapowiada :D Można się wzorować :) Co to za namiocik masz 1,80? Od Herbgarden? Skąd go dorwałeś? Pozdro!

Dzięki za miłe słowa ;) No a namiocik Herbgarden, dorwałem go na promce w growshopie którego nazwy nie pamiętam, ale był za śróbki. Jeśli miałbym go polecać to nie bardzo, zamki lubią sie zacinać i musiałem przed pierwszym growem odesłać na gwarancje bo przy montażu pękł w szwach, także myśle, że na rynku na pewno idzie znaleść coś lepszego :p
 
U

Usunięty 11382

Guest
Dzień 25 weg

Siemaneczko, w boxie w końcu sie rozluźniło, rośliny poleciały na spota, ostatecznie zrobiłem wszystkim cięcie na 4 odrosty i po prostu drogą selekcji wybiore najlepiej zapowiadające sie. Kilka dni temu przesadziłem już do docelowych 5,7 l i dałem po tabsie. Całkiem ładnie juz porosły więc od jutro już światło leci 12/12 .
W boxie zostały:
3x Killer Kush
2x Caramelo
2x 99 Cookies
1x S.A.D

Foty



Pozdro i dozobaczyska !
 
U

Usunięty 11382

Guest
Simaneczko pare fotek z dnia 32/6 indukcji

Dziewczyny radzą sobie znacznie szybciej niż w poprzedniej FR, dzięki temu, że od początku jadą na COB'ie. Poprzednio 2 tygonie leciały pod MH. Jak na moje są jakieś 1,5 tyg szybciej rozwinięte, do tego biotabs zestaw też robi swoje. Dostały wczoraj oprysk Cal-Magiem, a tak leci sama woda. Lampa leci teraz na 120w, warunki bez wiekszych zmian. Robi sie srogi busz, daje im jeszcze pare dni indukcji i zrobie selekcje odrostów i pożadnego fryzjera dołów. Zastanawiam sie nad zakupem drugiego mieszaka, co by ograniczyć możlwość rozwoju plechy.
Na następną aktualizacje wyciągne wszystkie panny z boxa i porobie osobno fotki co by było widać coś więcj, póki co moge powiedzieć ze 99 cookies od [MENTION=30091]The Cat in the Hat[/MENTION] idą naprawde kozacko, bardzo grube łodygi silne liście i odrosty, widać duży potencjał, zobaczymy jak bedzie budować kwiaty ;)





Pozdro i dozobaczyska ! :D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 11382

Guest
Dzień 48/ 6 Flo

Siemka, dziewczyny mają sie w miare dobrze, powyciągały sie troche, ale nie ma tragedii. Dwa dni temu chciałem połamać najwyższą panne 99 Cookies, jeden odrost przy zginaniu ułamał sie prawie w całości. Skleiłem go taśmą i nadal żyje, wiec chyba da sobie rade. .Mam ndzieje, że pomieści sie w boxie.
Najszybciej zaczeła kwitnąć S.A.D, potem Killer Kushe i na koniec Caramelo i 99 Cookies.
Dokupiłem drugiego mieszaka Garden High Pro który wieje od spodu, wilgotność troche spadła i utrzymuje sie na poziomie ok 50 %, oraz soczewki od Spectro Light 120 stopni.


Foty





Nieudane łamanie


Losowe Kwiatki





Pozdro i dozobaczyska !
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 11382

Guest
Siemaneczko, kilka fotek z dnia 58/16 flo
Dziewczyny mają sie całkiem dobrze, kilka dni temu łamałem po raz kolejny 99 cookies, bo miały zapędy żeby wyjść sufitem, z dwoma odrostami troche przegiąłem i są delikatnie za niskie, ale wierze, że odbiją, dostały też małą miksturke z backterexu i orgatexu bo lekkie niedobory pokazały.
Dziewczęta zaczeły już kwitnąć na całego, S.A.D FV pokazała jajca na jednym ze szczytów, na szczęscie pojedyńczy banan, wyrwałem i obserwuje dalej, 99 Cookies zaczęły też już delikatnie łapać fiolet, na zdjęciach co prawda nie widać, postaram sie uchwycić to z nastepnym up'em. Lampe podkręciłem juz na maxa i czekamy na rozwój wydarzeń :gitt:





Losowe Kwiatki








Do następnego ! :tiphat:

 

GreenMonster

Active member
Rejestracja
Lis 11, 2017
Postów
31
Buchów
0
Ekstra Lecisz, mam pytanko te ledy które Masz to te CLU048-1812C4-303H7M5-F1? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,968
Odznaki
3
Ciekawe podejście. Ładne rośliny. Długo wegowałeś. Chyba zrobię cos podobnego, tylko, że wega dam 20 dni. Muszę się wyrobić w boksie 120.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,116
Odznaki
2
U mnie 99 Cookies też się robią fioletowe :) Ładnie to wygląda. Fajnie, że masz taki wysoki box, spokojnie się zmieszczą.
Pozdro!
 
U

Usunięty 11382

Guest
Ekstra Lecisz, mam pytanko te ledy które Masz to te CLU048-1812C4-303H7M5-F1? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro
Taaak, dokładnie te, polecam serdecznie, dziewczyny radzą sobie swietnie pod nimi ;)

Ciekawe podejście. Ładne rośliny. Długo wegowałeś. Chyba zrobię cos podobnego, tylko, że wega dam 20 dni. Muszę się wyrobić w boksie 120.
Dzięki, dzięki ! Wiesz co, weg trwał 25 dni z tym, że planty troche za bardzo sie powyciągały przez to, że lampa była za bardzo skręcona i wisiała za wysoko. Przy tych cobach zauważyłem, że albo świecisz od początku min połowe mocy (w moim przypadku 180w) i wieszasz wyżej, albo dajesz mniejszą moc i wieszasz niżej. Trzeba te ledy wyczuć. Przygotuj sie na ostry trening, jak chcesz sie pomieścić w boxie 120 z takimi ledami :p

U mnie 99 Cookies też się robią fioletowe :) Ładnie to wygląda. Fajnie, że masz taki wysoki box, spokojnie się zmieszczą.
Pozdro!

Widziałem właśnie Twoją FR, bardzo ładnie łapią fiolet, u mnie dopiero zaczynają i nie aż tak jak u Cb, pojedyńcze pistle łapią barwe dopiero, ale zobaczymy co sie bedzie działo w późniejszym etapie flo. Box wysoki, ale przez to, że rośliny wyciągnięte na wegu, to gdybym nie łamał 99 cookies to by wyszły sufitem. Lampa wisi już na maxa wysoko, a jeden szczyt był już 10 cm od niej. ;)
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,968
Odznaki
3
Coś mi się nie zgadza Twoja matematyka, ale raczej Ty wiesz lepiej ;)
 

GreenMonster

Active member
Rejestracja
Lis 11, 2017
Postów
31
Buchów
0
Dzięki za odpowiedź, znalazłem właśnie u siebie 5 takich ledów i może zrobię sobie z nich drugi panel. Pozdro
 
U

Usunięty 11382

Guest
Siemaneczko foty z wczoraj tzn. dzień 76/34 flo

Obraz nędzy i rozpaczy. Ogólnie strasznie olałem ten projekt, dużo rzeczy na głowie i sytuacja życiowa zebrała sie na to, że wszystko wygląda jak wygląda. Prawie każda dziewczyna marudzi, niedobory jak nie jedne to drugie, zauważyłem, że jednak 1 tabs na donice 5,7 przy takiej wielkości roślin to stanowczo za mało, ale już za późno, żeby to naprawiać. Dostają teraz dodakowe bio PK i bio cal-mag, ale jakoś sczególnie nie widze poprawy. Jak uda mi sie wyciągnąć 100g z tego projektu to bede szczęsliwy. No nic, nauczka na przyszłość, lekcja wyciągnięta. Jedyne co fajnie leci to 99 cookies, ładny szronik, i łapią delikatny róż/fiolet.

Foty :




Losowe kwiatki









Tutaj fiolecik w dolnych partiach 99 Cookies



A tutaj ciekawa mutacja, 3 liście na jednym piętrze i 3 topeczki


Pozdro i do następnego !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół