nasiona marihuany

Boks a jego oświetlenie. Bardzo proszę o rady.

Wyszukiwarka Forumowa:

domyslsie

Member
Rejestracja
Lut 26, 2013
Postów
9
Buchów
0
Siemanko wszystkim?
Chciałbym się poradzić szanownej grupy forum jakie oświetlenie zamontować w boxie o wymiarach 32x49x67 [cm] . Wiem ze wysokość jest malutka, ale tylko tyle mogę zagospodarować i tez dlatego w tym miejscu rosną moje obawy odnośnie sposobu oświetlania. Chciałbym mieć coś z LED , ale ogółem jestem otwarty na propozycje. Chodzi mi najbardziej o aspekty ciepła i ogółem miejsca w boxie. Korzystając z okazji, zapytam również o filtr węglowy. Nie wiem czy każdy widzial filtr zrobiony z pudełka spożywczego, przynontowanwgo na zewnątrz boksa. Pokusiłbym się o coś podobnego z tym ze jestem ciekawy czy da radę to upchnąć w środku ? Jak to jest z tym zapachem dokładniej, załóżmy na dwie małe roślinki ? Dziękuje z góry za odpowiedz i przepraszam za wczasu wszystkich tych którzy poczują się zirytowani tym ze temat był już wałkowany. Chciałbym porad stricte dla mnie stad ten post. Dzięki z góry za odpowiedz . Pozdro ?
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Witaj , jezeli masz małe wymiary boksa , i szukasz rozwiązania ktore np dogrzały by Tobie boksa w chłodniejsze dni , a nie chciał bys leda ktory wytwarza mało ciepła sam z siebie. Polecał bym tobie rozwiazanie zarówek energooszczędnych typu CFL 3/4 szt. x 20W / 1500lm barwa 3000 -3500K na cały cykł zycia roślin. pozdro
 

domyslsie

Member
Rejestracja
Lut 26, 2013
Postów
9
Buchów
0
Dzięki za odpowiedz. Muszę to przemyśleć jak to rozplanować bo chciałbym zrobić coś raz a porządnie i nie bawić się w dokładnie itp. Gdzieś w jakimś temacie tez widziałem ze ziomek polecał mars hydro ts600 ( oczywiście patrząc jakość~cena ). Jak myślisz takie coś wstawić ? Jakie uwagi by mogły być? I proszę o odpowiedz z tym filtrem o ile ktoś ogarnia czy da radę to tam wepchnąć . Dzięki z góry za odpowiedzi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół