nasiona marihuany

Kamuflaż na spocie - odrosty drzew

Wyszukiwarka Forumowa:

maupkaci

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2018
Postów
73
Buchów
0
Spot jest obrośnięty z każdej strony drzewkami takimi polnymi lecz chciałbym to nieco zagęścić.
Drzewka te nie są jakieś super wysokie lecz trochę poucinałem im górnych odrostów aby więcej
światła padało na miejscówkę. Pytanie moje czy jeśli odetnę te odrosty sekatorkiem po czym
powsadzam je do ziemi w około spociwa to będzie jakaś szansa że się przyjmą tam, wypuszczą liście itd czy to
jest kwestia jakiegoś odpowiedniego przycięcia ich, ukorzenienia itd. pozdro
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Może tak może nie. Zależy od drzewa jedne się przyjmą drugie nie. Musisz używać młodych gałązek i powinno być dobrze, ewentualnie wcześniej wstaw je do wody, lub użyj jakiegoś ukorzeniacza.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
jeśli będzie to wierzba lub olcha, odpowiednio głęboko wciśnięta w glebę to się przyjmie. też tak robię. inne drzewa raczej mają problem. bardzo dobrą rośliną maskującą której często używam jest dziki chmiel, przyjmuje się łatwo, rośnie szybko, kamufluje częściowo zapach i wystarczy mu podstawić nawet suchy badyl a łatwo go obrośnie i zakryje. dość długo jest zielony co zwiększa maskowanie.

---------- Post Zaktualizowany 08:41 ---------- Data pierwszego postu 08:38 ----------

Ps. wierzba sama w sobie ma ukorzeniacz , podlewanie wodą która odstała z pociętymi kawałkami wierzby stymuluje rozwój korzeni.
 

maupkaci

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2018
Postów
73
Buchów
0
jeśli będzie to wierzba lub olcha, odpowiednio głęboko wciśnięta w glebę to się przyjmie. też tak robię. inne drzewa raczej mają problem. bardzo dobrą rośliną maskującą której często używam jest dziki chmiel, przyjmuje się łatwo, rośnie szybko, kamufluje częściowo zapach i wystarczy mu podstawić nawet suchy badyl a łatwo go obrośnie i zakryje. dość długo jest zielony co zwiększa maskowanie.


Szermi z tą wierzbą próbowałem ukorzeniłem je, wyszły listki takie długie ładne, po czym obsadziłem je głęboko na kilku spotach tak ze z ziemi wystawały 2cm patyka no i te listki, i nie wiem czemu ale ch*j z tego wyszedł wielki, listki po 2 dniach pousychały a rozwoju brak, wiem że wierzba dużo wody lubi ale w tym miejscu wilgotność ziemi była na wysokim poziomie. Spróbuje podziałać z tym chmielem.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
wciskaj bezpośrednio na spocie, utnij koniec ze skosa i wciśnij w ziemię jak głęboko możesz, a chmiel musisz gdzieś wykopać z kawałkiem kłącza, korzenia i sadz przy krzakach lub drzewach, jak sie przyjmie to zapiepsza aż miło
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół