nasiona marihuany

Przesadzanie automatów

Wyszukiwarka Forumowa:

Adrian15

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
60
Buchów
2
Posadziłem 7 automatów na out i jak sie nic nie zmieni w długoterminowej pogodzie to dopiero 13 maja wysadze na miejscówke w takich haszczach koło mojego domu. Ale musze ich przesadzić i czy jeśli zrobie to w poniedziałek to czy nie zwolni to wzrostu przez to że doniczki ciasne. Tak przy okazji jak myślicie ile z tych dwóch automatów zbiore co w lutym sadziłem https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/103452/15869554917256333702807601989431.jpg
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/103452/20200415_144113.jpg i jeszcze jedno bo w lesie niżej mojego domu jest czarnoziem i czy jak na miejscówce wyryje dziury i wypełnie tym czarnoziemem i nasypie azofoski żeby użyźnić ten czarnoziem to czy będzie rosło
 

bruce_lovely

Active member
Rejestracja
Kwi 6, 2020
Postów
30
Buchów
0
A skąd mamy wiedzieć kiedy były sadzone planty, na jakim etapie życia są, jakie masz teraz doniczki i do jakich będziesz przesadzał?
 

Konfidentusz

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
111
Buchów
1
Jak dobrze rozumiem, chcesz 30 dni trzymać auto w jakiejś doniczce a po tym czasie włożyć do ziemii?? Za długo i za późno, auto wysadzaj do ziemi max do 2 tyg od wyjścia, inaczej zwiększasz szanse na karzełka, stresujesz itp, auto 30 dni to już przecież kwitnie prawie.
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Moje zdanie jest takie, że automatów nie powinno się przesadzać.
Nie można im fundować stresu, bo automatycznie odbija się to na ich wzroście i plonie.

Ja wale auto bezpośrednio w doniczce jeśli to in, a jeśli to out to w dołek i niech zapie****a :)
 

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Automat to tylko wypuści liście i do ziemi. A teraz dupa, bo ci w nocy zmarzną jak przywieje -1 :p Chyba, że znicza w dól wsadzisz. W ogóle co to za pomysł sadzić automaty w kwietniu? Na czas flo muszą mieć jak najwięcej światła (przesilienie w czerwcu), a na spocie muszą być po zimnej zoście (15 maja). Po takim długim czasie w doniczce to będziesz miał z 5g jako plon.
 

Adrian15

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
60
Buchów
2
Wysłałem ich 21 marca i przez pierwsze 10 dni doświetlałem miały iść na miejscówke początkiem kwietnia do 12 l wiader żeby w razie nagłego przymrozku schować do kotłowni jak nikt nie widzi bo miało być ciepło bez spadków poniżej 7 stopni w nocy jak w 2018 roku ale jak sie okazało tak nie jest i nie będzie w najbliższym czasie ale światła im nie brakuje bo od wykiełkowania nie było nawet jednego pochmurnego dnia bo jest susza i dzień w dzień słonecznie więc na miejscówke pewnie trafią jako kwitnące krzewy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół