nasiona marihuany

OutFarmer_Kto Ma Dłuższego_2.0

Wyszukiwarka Forumowa:

OutFarmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2012
Postów
283
Buchów
39
Witam:salut:
Będzie to moja pierwsza uprawa papryczek chilli
wychodziły z ziemi od 20.03 do 24.03
Fotki będę dodawał co miesiąc
Powodzenia w konkursie :pop:
odmiana to chilli Thunder Mountain Longhorn :chili:





tu fota z 13.04

 

OutFarmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2012
Postów
283
Buchów
39
Siema Siema sory ze tak długo tu była cisza, ale od teraz będą regularnie up raz w miesiącu.
Ogólnie papryczki ładnie rosną 3 szt w donicy i 3 szt bezpośrednio w glebie, są już pierwsze kwiaty. Podlewane gnojówką z pokrzyw raz w tyg i raz w tyg sama woda.





 

OutFarmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2012
Postów
283
Buchów
39
Siemanko, znowu mnie długo nie było, ale zdjęcia robione na bieżąco, ogólnie jak na pierwszą uprawe papryczek bardzo mi się podoba ta roślina i na pewno będzie sadzona u mnie regularnie. Wydaje mi się, że bardziej już nie urosną, puściły już ostatnie kwiaty a papryczki które widać na ostatnich zdjęciach robionych wczoraj dojrzewają i nabierają koloru :) Dostają try pack Biobizz Outdoor. Nie dodałem też wcześniej donice mają 5,4 litra i 3 szt zostały przesadzone do szkrzynki bo słabo rosły w gruncie, dopiero jak pusciły papryczki zaczęły całe ładnie rosnąć, Przejdźmy do zdjęć










Jakiś czas poźniej :)






I Fotki aktualne czyli z wczoraj













Wie ktoś może ile to jeszcze trzymać?? czekać aż wszystkie zrobią się czerwone?
do końca sierpnia będzie już ok 150 dni Dodam, że wszystkie papryczki razem z czerwoną ze skrzynki są jeszcze nawet dość twarde.

to by było na tyle, do następnego pozdro
 
Ostatnia edycja:

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Wie ktoś może ile to jeszcze trzymać?? czekać aż wszystkie zrobią się czerwone?
do końca sierpnia będzie już ok 150 dni Dodam, że wszystkie papryczki razem z czerwoną ze skrzynki są jeszcze nawet dość twarde.

to by było na tyle, do następnego pozdro

Siemasz,
jak papryczka cała sie wybarwi na czerwono w Twoim przypadku to daj jej 5-7 dni od tego momentu i śmiało zrywaj.
Też mam longhorna u siebie.

pozdro
 

OutFarmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2012
Postów
283
Buchów
39
Siema siema, papryczki dojrzewają, te które zabarwią to czekam 3 dni i zrywam, ale wydaje mi się że te zielone są bardziej ostrzejsze i nie wiem czy zrywać już wszystkie czy czekać do czerwonych może ktoś się wypowie. Ogólnie konkurs u mnie uważam za zakończony, najdłuższa papryczka właśnie została zerwana, wynik to marne 40 cm licząc z ogonkiem :dancee:
następny up już bedzie ostatnim czyli zbiory pozdro :harvest:







 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Siema siema, papryczki dojrzewają, te które zabarwią to czekam 3 dni i zrywam, ale wydaje mi się że te zielone są bardziej ostrzejsze i nie wiem czy zrywać już wszystkie czy czekać do czerwonych może ktoś się wypowie.

U mnie zielone nie mają ostrości dopiero jak się wybarwią to jej nabierają.
 

OutFarmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2012
Postów
283
Buchów
39
U mnie zielone nie mają ostrości dopiero jak się wybarwią to jej nabierają.

to nie wiem jak to jest, ja zielonej próbowałem ostatnio to ostra była nawet sporo, a te czerwone robią się bardzo miękkie od dołu w góre może dlatego są mniej ostrzejsze
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół