nasiona marihuany

Palenie śmierdzi piwnicą

Wyszukiwarka Forumowa:

Hudy94

New member
Rejestracja
Kwi 13, 2020
Postów
2
Buchów
0
Chyba coś się nie udało podczas suszenia i teraz mój susz śmierdzi wilgocią, jakby był z piwnicy. Żadnej pleśni czy grzyba na nim nie znalazłem. Dodam, że nie suszyłem tego w piwnicy :p

Czy jest sposób na uratowanie tego? Bo palenie to chyba odpada.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,079
Buchów
9,648
Odznaki
10
Wystaw do ponownego suszenia. Sam swojego pierwszego plonu nie dosuszyłem i od razu na drugi dzień po otwarciu słoików było czuć wilgotny materiał. Poleżał dwa dni w boksie w ciemności i z wentylacją i doszedł do stanu pożądanego.
 

Hudy94

New member
Rejestracja
Kwi 13, 2020
Postów
2
Buchów
0
Tylko, że w moim przypadku to nie jest zapach wilgotnego materiału. Poza tym jest już suche, na tyle dość, że nie ma co dosuszać. Nawet wietrzenie nie pomaga, śmierdzi dosłownie jak piwnica.

---------- Post Zaktualizowany 20:09 ---------- Data pierwszego postu 20:07 ----------

Obawiam się po prostu, że ten grzyb tam jest i potrzebuję sposobu na uratowanie materiału.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,079
Buchów
9,648
Odznaki
10
Hm, wilgotność była moim pierwszym skojarzeniem... Z moich, często wdów, na samym początku też idzie jakiś dziwny, mdławy zapach, ale im dalej w curring, tym bardziej zanika. Jednak ani razu nie miałem skojarzenia z pwinicą.

Jeśli masz wątpliwości co do plechy, to pokrusz kilka topów na mniejsze kawałki i zajrzyj do nich. Może ktoś inny będzie bardziej pomocny.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,500
Odznaki
10
Może coś się zaczęło w nich rozwijać, Tak jak wyżej ci kolega napisał, pokrusz, zajrzyj do środka topów może coś tam zapleśniało. Tak samo zrób selekcje, może tylko kilka pleśnieje a reszta przeszła zapachem. Ja bym je gdzieś w przewiewnym miejscu rozłożył, może z niezapleśniałych zapach wyjdzie.
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
Robiłeś flusha przed ścinką? Lałeś samą wodę przez ostatnie tygodnie? Ja miałem ch***wy zapach raz, kiedy musiałem ściąć wcześniej niż planowałem i nie zrobiłem odpowiedniego płukania, wtedy pomógł mi water curing. Może u Ciebie też się sprawdzi ;)
 
L

Lord of Old School

Guest
Tylko, że w moim przypadku to nie jest zapach wilgotnego materiału. Poza tym jest już suche, na tyle dość, że nie ma co dosuszać. Nawet wietrzenie nie pomaga, śmierdzi dosłownie jak piwnica.

---------- Post Zaktualizowany 20:09 ---------- Data pierwszego postu 20:07 ----------

Obawiam się po prostu, że ten grzyb tam jest i potrzebuję sposobu na uratowanie materiału.


Smierdzi piwnicą mówisz hmmm :p

Po prostu ,moim zdaniem(jak nie ma tam pleśni oczywiście), źle przeprowadziłeś curing i taka jest tego przyczyna,przykro mi ale zapachu piwnicy już nie zmienisz...

---------- Post Zaktualizowany 10:29 ---------- Data pierwszego postu 10:25 ----------

Robiłeś flusha przed ścinką? Lałeś samą wodę przez ostatnie tygodnie? Ja miałem ch***wy zapach raz, kiedy musiałem ściąć wcześniej niż planowałem i nie zrobiłem odpowiedniego płukania, wtedy pomógł mi water curing. Może u Ciebie też się sprawdzi ;)

WC moim zdaniem już nie pomoże a jeszcze bardziej spie****i smak i zapach,i zielska mu ze 20-30% a nawet i więcej , mniej wyjdzie niż teraz co ma,tym bardziej że ziomeczek pisze że temat jest wsuszony .
 

Kalesenty

Member
Rejestracja
Maj 2, 2020
Postów
19
Buchów
0
To jest plecha na 100% . Wypie**** to bo się potrujesz :rzyg: . Miewalem taki temat kilka razy ...
 

Kalesenty

Member
Rejestracja
Maj 2, 2020
Postów
19
Buchów
0
Na pewno nie na 100%,bo zdjęcia nie widziałeś,więc nie trolluj....

Może nie widziałem zdjęcia ale za to się nasłuchałem w jakich warunkach takie coś było przechowywane więc moim zdaniem taki zapach jest spowodowany przez plesn .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół