nasiona marihuany

Czarujący out passion#1 auto ak47

Wyszukiwarka Forumowa:

Bob95

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2020
Postów
39
Buchów
0
Witam Wpadłem na pomysł żeby zrobić fotorelacje bo nigdy nie robiłem więc zapraszam :lisc:.


To tak na Wstępie Nasiona:Passion#1 4x i Auto Ak 47 6x do tego dojdą jeszcze jakieś pół auto albo więcej automatów może z 10 pesetk zobaczy się co wieczorem zamówię.

Ziemia: Uniwersalna zmieszana ze spotową i nawozem kurzym granulowanym dolomitem i gnojówą z pola.

Nawozy: zwykły
[h=3]Biohumus[/h] na weg a na flo [h=3]Canna Terra Flores więcej raczej niczego nie potrzebuję.[/h]

no to przejdzmy do passionów które są już na spocie :





tego ostatniego mrozek złapał ale nie bójcie się wyjdzie z tego siedzą od dzisiaj pod agro włókniną
spot bez przypałowy sprawdzany kilkoma sezonami ale wiadomo to outdoor tu wszystko może się zdarzyć

automaty na wacikach dzisiaj wieczorem wrzucę do doniczek i albo dam pod lampę albo po parapetują sobie

fotki będę wrzucał co 2 tyg albo co tydzień zależy jak się uda miłego dnia:dela:



Takie oto trofeum znalazłem niedaleko spota
 
Ostatnia edycja:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Wez chlopie te fotki przez forum dodawaj. One sa nafaszerowane metadanymi teraz w tej formie
Na forum masz opisane jak dodac do galerii
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Przecież dodał przez galerie, tylko jakieś miniaturki śmieszne wstawił.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Sorry, wcześniej nie wyświetlało się jako, że jest z galerii. Może u mnie było coś nie tak. Teraz jest ok
 

Bob95

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2020
Postów
39
Buchów
0
Jak chcialem wrzucić zdj to wyskakiwało że za duże to jakoś to zmniejszyłem bo nie ogarniam tego do końca ale to kolego jest w galeri haszysz cały czas więc zluzuj
 
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
8
Buchów
0
siema mordeczko dodawaj sobie grafiki przez to:
https://www.forum.haszysz.com/solarr/upload.php

klikasz np album niezarejestrowanych i wtedy przenosisz tam zdjecie i wyskakuje Ci link który wklejasz jak dodajesz posta ;D
tez mam pierwsza fotorelacje troche sie gubie ale jak moge jakos pomoc to pomoge hehe :D

Trzymaj się będę zaglądał! :D
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
Piekne trofeum.Jaka podejrzewasz przyczyne smierci ? na bagnach zwierzeta czesto wpie****aja sie tak w bloto ze juz tam umieraja..
 

Bob95

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2020
Postów
39
Buchów
0
Podejrzewam że ktoś zastrzelił zwierzyna ile miała siły tyle uciekła i gdzieś w krzakach konała lisy i inne zwierzęta miały co jeśc.
 

Bob95

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2020
Postów
39
Buchów
0
UP Passion #1 są od 2 tygodni pod agrowłókniną trzymają się bardzo dobrze jednak mam duży problem z jeleniami nie moge ich się pozbyć używałem różnych środków ciągle wchodzą na mojego spota o lisach nie wspomnę







automaty na parapecie
 
Ostatnia edycja:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Wchodzisz w ,,galeria''a następnie skopiuj ,,Forum duze zdjecie'' .
 
R

rooney05

Guest
Mam mniej więcej takie same wielkości i nie wiem co robić czy się nie pospieszyłem z wysiewaniem, proszę o poradę kiedy dać na spota czy trzymać lub dać do większej doniczki zeby nie było karłów
 

Bob95

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2020
Postów
39
Buchów
0
Mam mniej więcej takie same wielkości i nie wiem co robić czy się nie pospieszyłem z wysiewaniem, proszę o poradę kiedy dać na spota czy trzymać lub dać do większej doniczki zeby nie było karłów
Jeśli mam doradzić to sobie poczekaj z wysadzaniem na out ja wysadzilem z takiego względu że nie miałem innej możliwości jesli chodzi o przesadzanie to ja zawsze po 2 tygodniach zycia przesadzam
 
R

rooney05

Guest
Dzięki wielkie za odpowiedz, poczekam dwa tyg akurat patrzę na pogodę ma być spoko ile mogę auto trzymać w doniczce zeby nie ograniczyć jej wzrostu ? Następny rzut wysieje za tydzień ?

---------- Post Zaktualizowany 16:11 ---------- Data pierwszego postu 16:08 ----------

Dzięki wielkie za odpowiedz, poczekam dwa tyg akurat patrzę na pogodę ma być spoko ile mogę auto trzymać w doniczce zeby nie ograniczyć jej wzrostu ? Ewentualnie jakaś flizelinę nałożyć na kilka dni .Następny rzut wysieje za tydzień

---------- Post Zaktualizowany 16:12 ---------- Data pierwszego postu 16:11 ----------

Ewentualnie jakaś flizelinę nałożyć na kilka dni to dobra opcja ?
 

Bob95

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2020
Postów
39
Buchów
0
Dzięki wielkie za odpowiedz, poczekam dwa tyg akurat patrzę na pogodę ma być spoko ile mogę auto trzymać w doniczce zeby nie ograniczyć jej wzrostu ? Następny rzut wysieje za tydzień ?

---------- Post Zaktualizowany 16:11 ---------- Data pierwszego postu 16:08 ----------

Dzięki wielkie za odpowiedz, poczekam dwa tyg akurat patrzę na pogodę ma być spoko ile mogę auto trzymać w doniczce zeby nie ograniczyć jej wzrostu ? Ewentualnie jakaś flizelinę nałożyć na kilka dni .Następny rzut wysieje za tydzień

---------- Post Zaktualizowany 16:12 ---------- Data pierwszego postu 16:11 ----------

Ewentualnie jakaś flizelinę nałożyć na kilka dni to dobra opcja ?

Tak to też jest rozwiązanie ja to stosuje choć dużo osób twierdzi że to lipa mam 2 krzaki pod flizelina i 2 pod folia i wydaje mi sie ze te pod folia lepiej sie trzymają temperatury u mnie spadały do minus 2 i roślinom nic nie bylo jedna miala lekko opadniete liscie ale do wieczora juz normalnie takze twoja decyzja jak chcesz to używaj?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół