nasiona marihuany

Easy Plant xxl - pierwsza uprawa i wątpliwości

Wyszukiwarka Forumowa:

Al_Coholik

Member
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
22
Buchów
0
Siemka,

57 dzień od wyjścia z ziemi, trichomy wydają się już w dużej większości mleczne, jednak wydaje mi się, że jeszcze nie "napuchła" jak na innych relacjach. Zbiór według teorii powinien być po 75 dniach, zaczynać już 2 tygodniowy flush?








pozdro!
 

Ozzu

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
Jak na moje oko to jeszcze powinna stać długo, mało co to napuchło. I nie sugeruj się tym co producent pisze bo to są dni które potrzebuje roślina w idealnych warunkach. Ja bym ją podlał jeszcze jakimś nawozem PK i dopiero za tydzien/dwa myślał o flushu.
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Zdecydowanie jeszcze potrzebuje czasu.
 

Al_Coholik

Member
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
22
Buchów
0
Ok, tak mi się właśnie wydawało. Nawożę ją biobizz em bloomem i topmaxem, po 4ml/L. Rozumiem, że dalej mogę ją tak nawozić i za około tydzień rozpocząć flusha? Czy są jakieś konkretne oznaki, kiedy go zaczynać, czy to raczej na wyczucie?
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Na marginesie to co pokazałeś to nie trichomy.
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Wrzuciłem takie zdjęcie jakie mi się udało uzyskać przykładając lupe, wiem co to trichomy :) ale dziękuję za uwagę

Jasne , każdy z nas jest w tym miejscu by się uczyć.

Tutaj masz zdjęcie poglądowe, brązowe włosy to jest to co sfotografowałeś.
 

Al_Coholik

Member
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
22
Buchów
0
Upk po tygodniu, duza czesc trichomow juz jest mleczna, powiedzialbym ze tak 3/4 mlecznych i 1/4 przezroczystych. Podpowiedzcie proszs jakbtok wygląda :)




 

Al_Coholik

Member
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
22
Buchów
0
Pojawił się problem chyba, żółkną krawędzie liści przytopowych. Ale tylko na najwyższym szczycie. Nie zacząłem jeszcze flusha. Ale planowałem jutro już lac już sama wodę. Do tej pory biobizz bloom/topmax po 4ml/l.
Przenawozilem ją?




 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
zbastuj z nawożeniem albo zmniejsz dawki.
wygląda ładnie i nawet całkiem przyzwoicie popuchła, teraz obserwuj czy jeszcze nabiera na masie i sprawdzaj trichomy, jak zaczną się pojawiać bursztynowe to będzie to najlepszym momentem na ścinkę

współczuję trymowania :]
 

Al_Coholik

Member
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
22
Buchów
0
zbastuj z nawożeniem albo zmniejsz dawki.
wygląda ładnie i nawet całkiem przyzwoicie popuchła, teraz obserwuj czy jeszcze nabiera na masie i sprawdzaj trichomy, jak zaczną się pojawiać bursztynowe to będzie to najlepszym momentem na ścinkę

współczuję trymowania :]

Dzięki za szybką odpowiedź!

Tak więc teraz będzie dostawać już prawdopodobnie samą wodę do końca, bo włoski już brązowieją i się zawijają. Trichomy w dużej mierze mleczne :D

a czemu współczujesz trymowania? Że taka zwarta jest?

Pozdro!
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Dzięki za szybką odpowiedź!

Tak więc teraz będzie dostawać już prawdopodobnie samą wodę do końca, bo włoski już brązowieją i się zawijają. Trichomy w dużej mierze mleczne :D

a czemu współczujesz trymowania? Że taka zwarta jest?

Pozdro!

od za***ania liścia! :D

i nie patrz na brązowiejące włoski tylko na trichomki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół