nasiona marihuany

Fotopułapka spypoint bez rejestracji karty

Wyszukiwarka Forumowa:

hermetycznykrag

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2014
Postów
51
Buchów
1
Siema,
czy ktoś słyszał z was o fotopułapce spypoint która wysyła mms na konto spypoint za darmo bez rejestracji karty sim ? Jak myślicie czy jest to bezpieczne jeśli na zdjęciu byłoby widać roślinę ?

Pzdr
 
Ostatnia edycja:

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
jakim cudem ma wysylac mms bez karty sim ?
 

hermetycznykrag

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2014
Postów
51
Buchów
1
Jedną z głównych zalet tego modelu jest możliwość otrzymywania zdjęć bez ponoszenia kosztów i rejestracji karty SIM. Fotopułapki GSM SpyPoint posiadają zintegrowane karty SIM, które przy wyborze podstawowego planu wysyłają do 100 zdjęć bezpłatnie na dedykowaną aplikację mobilną. Ponadto użytkownik ma możliwość wykupienia jednego z 3 płatnych planów, a w przypadku nieprzedłużenia wybranego pakietu, zostaje włączone pakiet podstawowy.

Taki opis znajduje się na stronach internetowych. Telefon czy komputer tylko do tego i tak byłby potrzebny żeby odczytywac zdjęcia, ale bez doladowywania kart w fotopulapkach.
 

sds

Member
Rejestracja
Lut 26, 2016
Postów
9
Buchów
0
zwykla fotopulapka + angielska karta sim koszt 10 funtow na miesiac i daje rade
 

jamba

New member
Rejestracja
Kwi 11, 2013
Postów
4
Buchów
0
Kupiłem SpyPoint Link-Micro 4G. Wszystko wygląda ok ale jeszcze nie używałem.
Mają swoją aplikacje na androida i z apliakcji ogladasz zdjęcia. Przy rejestracji konta u nich podajesz kod, który znajduje się w fotopułapce pod baterią, logujesz sie na apke i gotowe.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
tylko nie zapomnij logować się na tą apke z telefonu, który wziąłeś na siebie :)
 

hermetycznykrag

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2014
Postów
51
Buchów
1
Super wielkie dzięki za odpowiedź jamba. Daj znać czy wszystko sprawnie działa i nie ma problemu z zasięgiem chociaż wiadomo że zależy to od miejsca! Mozesz zdac krótką relację bo ciężko coś znaleźć na internecie szczególnie po polsku.
Martwi mnie jedna rzecz którą doczytałem że każda z nich ma w sobie gps i można sprawdzić dokładną lokalizację. Ustawiasz ją tak że będzie widać rośliny czy jakoś z boku żeby uchwyciła przejście i nic więcej ?

Powodzenia i farta w 2020.
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Pamiętaj że fotobudki nie ma jakiś super aparatów, odległość od roślin 3m starczy żebyś zobaczyć co się dzieję :)

Sprawdziłem ta fotobudke i 1400 to sporo w tej cenie masz już dwie zwykle 3G i płacisz 25 zł miesięcznie i bez limitu MMS oraz e-mail, jak ci ktoś ją za***ie to będzie boleć
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół