nasiona marihuany

Clu058 150w 3x Dinamed CBD Plus 1x northern light 0.36m2

Wyszukiwarka Forumowa:

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,075
Odznaki
3
Dzien 19

Siemano wszystkie planty dostaly dzisiaj topping oprocz lewego gornego krzaka, I mam Tu do was pytanko co znim zrobic ? Czekac I dac topping chociaz nie wiem czy sie oplaca ztym wzrostem? Lst ? Czy go wypieprzyc ? Mam jeszcze 1 Nl po srodku siedzi sobie w kubku po smietanie ale zaniedbany troche ale bryle korzeniowa ma ladna moze go wlozyc kolo tego gornego lewego na eksperyment ?

Do tego krzaki dostaly dzisiaj oprysk z calmag I kelp mealem

 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,075
Odznaki
3
Dzien 24

Siemano krzaki dzisiaj dostaly Pol dawki sst kukurydzy I alfalfa do tego em-1 I silica + aloes 200x.

Postanowilem dac tej gornej lewej topping, do tego polecial oprysk z kelpu, zobaczymy jak odbije mysle ze poczekam z 7-10 dni I przelaczam na 12/12

Btw panowie te pierwsze odrosty w Nl sa slabo oswietlone I zazwyczaj kicha ztakich odrostow wychodzi myslicie zeby je ***ac ?


 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Ja tak wrócę do kilku postów przed, co tam za cichy mieszak kupiłeś Panie kolego?
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,075
Odznaki
3
Pro breeze 6" fan porownujac do wczesniejszego ram to dwa inne swiaty namiotem wcale nie trzesie tylko wiatr delikatny slychac
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,075
Odznaki
3
Dzien 28

Siemano planty Maja sie dobrze, mysle moze zeby dzisiaj je przelaczyc Bo sie juz troszeczke duze robia co myslicie ?
jeszcze mam problem z wilgotnoscia ostatnio stoi na 75% nawet nie wiem jak to bedzie na flo wentyl chodzi na 168m3/h

 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,075
Odznaki
3
Dzien 31

Siemano wszystkim jak myslicie czy to niedobor fosforu?dodam ze bardziej zle to na 3 CBD wyglada ale nl tez chyba cos powoli lapie, Lalem czysta wode 2 ostatnie podlania do tego przez Cale grow poleciala 1 dawka biogrow I 1 fish hydrolysatu te "popalone" koncowki wystepuja w wiekszosci na gorze

Dzisiaj polecial tez oprysk z calmagu.




 
Ostatnia edycja:

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Wypie**** tą słome bo plecha ci się w***ała.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Wypie**** tą słome bo plecha ci się w***ała.

Tsa :***:

Poczytaj coś więcej zanim udzielisz rad, bo za gadanie ludziom farmazonu też są nagrody ;)

Żółte końcówki to oznaka przenawozenia. Chociaż ja bym się raczej nie martwił ładne zdrowe rośliny.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,075
Odznaki
3
No to gitara dziekowac, podleje nastepne 2 razy Sama woda :)
 
Ostatnia edycja:

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,075
Odznaki
3
Dzien 35

Emano planty dostaly wczoraj top dressing ze slodem I skielkowane nasiona alfalfa z kwasem huminowym ogolem 6 dzien po przelaczeniu planty Nadal sie nie wyciagaja za bardzo.

Jak narazie najlepiej Leci NL strasznie mi sie podoba :) CBD staram sie trzymac na rownym poziomie

Postaram sie troche rzadiej the upy wstawiac ale nie moge sie nigdy oprzec :D

Update: Narobie wam gastro

 
Ostatnia edycja:

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,075
Odznaki
3
Dzien 39/10 indukcji

Siemano planty dostaly wczoraj Pol dawki fish hydrolizatu bioblooma SST z kukurydzy I alfalfa I ostatnia dawke siliki

Walcze ostatnio strasznie z wilgotnoscia stoi na 75% zmienilem wenta na td silent otworzylem dwa pasywne otwory otwieram okno I Nadal nic nie zlatuje Jakies pomysly oprocz osuszacza powietrza ? Czy sie nie przejmowac raczej ?

 
U

Usunięty 11382

Guest
Na tym etapie wilgotnością bym sie aż tak nie przejmował, ale juz w późnym flo, to może być problem, możesz zainwestować w jakiegoś naprawde mocnego mieszającego, albo 2 jakieś standardowe na klipsa, zbijesz na pewno troche ;) Pozdro
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,075
Odznaki
3
No tez o tym myslalem zeby pozniej 2 mieszaki dac moze cos zleci. Juz mi nic do glowy nie przychodzi a osuszac nie wchodzi wgre. Ogrzewanie mam nawet wylaczone wpokoju I caly dzien okno otwarte zona sie wk***a Bo prania nie moze wysuszyc :D
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Czym mierzysz wilgotnosc? Moze wynik przeklamany i nie ma sie czym martwic?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół