nasiona marihuany

Cottage Garden, sezon czas zacząć 09/04 !!! Layer1 @@@@@@@@@

Wyszukiwarka Forumowa:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Witam
zaczynam swoją pierwszą fotorelację outdoor, na początek lecą 3x Durban Poison od Dutch Passion które są już w wodzie. Nie ma na co czekać, pogoda nas rozpieszcza ale trzeba być czujnym w tym czasie, dlatego moje dziewczyny będą w ogrodzie pod moim okiem jakoś do początku maja, z czym wystartuje to na dzisiejszy dzień w planach jest ;

Sezonowe



  • [*=1]3x Durban Poison od Dutch Passion - FEM

    [*=1]3x Frisian Duck od Dutch Passion - FEM

    [*=1]Po 5x z każdego crossa:

    Geny: G13 Super Silver haze x v3/Black Lime Reserve x Tropicana Cookies
    Nazwa robocza: Super Lime Cookies (SLC)

    Geny: v3/Black Lime Reserve x Tropicana Cookies
    Nazwa robocza: Lime Cookies F2 (LC)

    Geny: Barney kid x v3/Black Lime Reserve x Tropicana Cookies
    Nazwa robocza: Barney Lime cookies (BLC)

    Geny: Green Crack x Blueberry x v3/Black Lime Reserve x Tropicana Cookies
    Nazwa robocza: Crack Lime Cookies (CLC) od [MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] - REG

    [*=1]

Dochodzi jeszcze pakiet 20x losowo wybranych crossów autoblueberry x (critical, maroc, purple maroc, white russian, super skunk, shaman) - FEM od [MENTION=43215]Green Farmer[/MENTION]

Autoflowering



  • [*=1]10x Blueberry Auto od Seedsman - FEM
    [*=1]10x Lemon Auto od Seedsman - FEM

Do tego mam nadzieję, że dojdą jakieś pestki z OS'a od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] , a będą to półautomaty:


  • 5x Amnesia Lemon F1
  • 5x White russian F1


Także zapowiada się bardzo ciekawy sezon, w weekend lecę przygotować pierwsze dwa spoty a co za tym idzie to; wykopanie dołków 40 x 40, wymieszanie ziemii z ogrodniczego (10-20l na dołek), dodanie 2-3 łyżek wapna ogrodniczego żeby wyregulować PH i do tego fusy z kawy ( nie wyrzucajcie fusów, dobre źródło azotu i to za darmo i naturalnie ). No i na jednym chciałbym zrobić ogrodzenia z palików i drutu kolczastego ale to jak już będą lądować Durban Poisony czyli początek maja.
Z nawozów uzbroje się w trypack Outdoor od BioBizz.
To chyba tyle jak narazie, jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy, będę edytował, pozdrowienia i widzimy się przy następnym update jak Durbany wyjdą z ziemii i przekopie spota/y żeby wam przedstawić :)

Wszelkie komentarze i pytania mile widziane !
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 59382

Guest
Fotorelacje powinno zaczynać się od zdjęć moim skromnym zdaniem.Miałem kiedyś frisian duck :)







 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
Witam
zaczynam swoją pierwszą fotorelację outdoor, na początek lecą 3x Durban Poison od Dutch Passion które są już w wodzie. Nie ma na co czekać, pogoda nas rozpieszcza ale trzeba być czujnym w tym czasie, dlatego moje dziewczyny będą w ogrodzie pod moim okiem jakoś do początku maja, z czym wystartuje to na dzisiejszy dzień w planach jest ;

Sezonowe



  • [*=1]3x Durban Poison od Dutch Passion - FEM
    [*=1]3x Frisian Duck od Dutch Passion - FEM
    [*=1]10x Barney Lime Cookies od [MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] - REG (mam nadzieję, że się nie zawiedziesz :sou:)
    [*=1]15x Lime Cookies F2 - REG


  • [*=1]5x Badazz OG Cheese od Seedsman - FEM



Autoflowering



  • [*=1]10x Blueberry Auto od Seedsman - FEM
    [*=1]10x Lemon Auto od Seedsman - FEM

Do tego mam nadzieję, że dojdą jakieś pestki z OS'a od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] , a będą to półautomaty:


  • 5x Amnesia Lemon F1
  • 5x White russian F1


Także zapowiada się bardzo ciekawy sezon, w weekend lecę przygotować pierwsze dwa spoty a co za tym idzie to; wykopanie dołków 40 x 40, wymieszanie ziemii z ogrodniczego (10-20l na dołek), dodanie 2-3 łyżek wapna ogrodniczego żeby wyregulować PH i do tego fusy z kawy ( nie wyrzucajcie fusów, dobre źródło azotu i to za darmo i naturalnie ). No i na jednym chciałbym zrobić ogrodzenia z palików i drutu kolczastego ale to jak już będą lądować Durban Poisony czyli początek maja.
Z nawozów uzbroje się w trypack Outdoor od BioBizz.
To chyba tyle jak narazie, jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy, będę edytował, pozdrowienia i widzimy się przy następnym update jak Durbany wyjdą z ziemii i przekopie spota/y żeby wam przedstawić :)

Wszelkie komentarze i pytania mile widziane !

dojdą dojdą :D dotrzymujemy słowa ;) w przyszłym tygodniu po świętach będzie paczka! powodzenia ;)
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
:chili:Witam, zapraszam na update !!:chili:



Niedzielny poranek minął pełną parą, wstałem o 5:30 i siup przygotowywanie wszystkiego co wziąć na spota, o 6:30 byłem na miejscu i zacząłem pracę porządkowe tutaj zdjecia ;)

Tak to wyglądało na początku







Wyczyscilem teren, początkowo nie miałem zamysłu a żeby wycinać tam jakieś drzewka do powiększenia terenu ale stwierdziłem, że nie ma sensu robić spota na 6 roślin, więc poszerzyłem poletko o następne 5 dołków, także mamy 11 dołków przekopanych, zmieszana z ziemia ogrodnicza tą samą co mam na indoor, do tego trochę nawozu organicznego granulowanego i na wierzch wapno ogrodnicze, niecałą garść ( na opakowaniu jest napisane 50-80g na m2 )







Zabezpieczyłem także wstępnie teren, jeszcze muszę drutu kolczastego nanieść tak żeby były ze 4 pasma, ogólne założenie to co rok robić jeden dodatkowy spot który będzie w ten sposób zabezpieczony, nie rzuca się w oczy.
Myślicie, że da radę ? Sporo zwierzyny się tam kręci ;)
Planuje na niego wyrzucić głównie sezony, będzie to moja miejscówa number one na ten rok
3x Durban Poison
3x Frisian Duck
2x Badazz OG Cheese
I ze 3 automaty







A tutaj przyszły spot na 10-15automatów, może 20 jak się zmieści i na koniec pytanie do was.
W jakich odległościach sadzicie automaty a w jakich sezonowki pozdro i do nastepnego





A tutaj przejście



Ps. Durbany już wykielkowaly są w donicach ;)


:eek:gn:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Buszek się należy za inicjatywę, ale te 40x40 to mało troszku, cyknij 80x80 na sztych głębokie, a w lipcu przy farciku oczko zbieleje :bal:
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Buszek się należy za inicjatywę, ale te 40x40 to mało troszku, cyknij 80x80 na sztych głębokie, a w lipcu przy farciku oczko zbieleje :bal:

Tak naprawdę to mój pierwszy out, trochę w ogrodnika się bawiłem ale nigdy z MJ, jedynie kiedyś dwa afy miałem ale musiałem je wcześnie z ciąć bo plecha łapał, w tym roku ide na ilość!
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
w tym roku ide na ilość!

Jak przyjdzie czas trymowania to ta ilość może Ciebie zamęczyć :)

Dobrze naświetlone spoty. Automaty mogą być blisko siebie a sezony ja daję minimum 1m i to bywało za mało. Zależy jak zaplanujesz trenowanie. Czy będzie LST? I w którą stronę będziesz giąć planty tak żeby każdemu dać trochę miejsca.

Obczaj jaki ścisk miałem 2 lata temu.

 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
[MENTION=89596]Topas[/MENTION] No, muszę zrobić zapas na zimę ale liczę się z tym, że coś spie****ę albo coś się z jakąś częścią nieprzewidzianego stanie, biorę pod uwagę dużo możliwości od pogody przez zwierzyne do różnych chorób np. Pleśń. Spot jest raczej nie do znalezienia.
Co do odstępów to zrobiłem 1m minimum odstępu i będzie ścisk ale ponaginam tylko, chyba nie będę ich przycinał żeby się nie rozrosły na boki zabardzo i poplątały ale nie wiem, może na dwóch zrobie topping albo fim i sprawdzę w tym roku jak się sprawy mają, co do automatów to tak 50-80cm odstępu myślę.
Będę próbował różnych rzeczy w tym roku żeby robić jakieś porównania i znaleźć na przyszłość złote środki. Grupa kontrolna będzie na 3-4 plantach muszę się obyc6 trochę z tymi roślinami ;)
Narazie obserwuję głównie poczynania forumowiczów z poprzednich lat i zagraniczne growlogi, każde podpowiedzi mile widziane, dlatego też jest ta fotorelacja, wiem, że mogę liczyć na waszą pomoc!

PS. Ładną tam jungle miałeś xd
 
Ostatnia edycja:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
SPOT Westland

Witam, mały update, bo coś się dalej ruszyło, trzeba jakoś ponazywać te spoty, bo z tego co mi się wydaję to będą cztery..

Wstałem jak to w niedziele wcześnie, spakowałem wszystko do samochodu i o godzinie 6:30 kopałem już dołki, spot przygotowany jak wcześniejszy, tylko dołki trochę większe, 60x60 minimum co do dodatków to dwie garści nawozu dokładnie to (4% azot, 10% fosfor, 6% potas, 2% magnez, 5% siarka) na dołek, z 8l ziemi kupnej, garść wapna do trawników i ogrodów.
Nie jestem pewien co do tego wapna, używał ktoś już z was? dobrze wyrówna ph ? wolałbym użyć dolomitu ale nie mogę tu nigdzie znaleźć..





Tak więc to miejsce przygotowałem na nasiona od [MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] po 5 z każdego crossa:


Geny: G13 Super Silver haze x v3/Black Lime Reserve x Tropicana Cookies
Nazwa robocza: Super Lime Cookies (SLC[/B])

Geny: v3/Black Lime Reserve x Tropicana Cookies
Nazwa robocza: Lime Cookies F2 (LC)

Geny: Barney kid x v3/Black Lime Reserve x Tropicana Cookies
Nazwa robocza: Barney Lime cookies (BLC)

Geny: Green Crack x Blueberry x v3/Black Lime Reserve x Tropicana Cookies
Nazwa robocza: Crack Lime Cookies (CLC)



Wykiełkowały, do 24h wszystkie prócz dwóch Lime Cookies F2 (otworzyły się ale nic nie widać lub były już pęłknięte przed moczeniem, poczekamy zobaczymy) resztą poleciała wczoraj do doniczek.


A tutaj cykłem zdjęcie durbanów, rosną prawidłowo, ostatni tydzień pogoda trochę je rozpieściła, ciągle słońce od rana do 20 :grz:







mają 11 dni? jakoś tak

Dodam jeszcze, że doszedł nam do puli pakiet 20szt Feminizowanych nasion Merry Seeds od [MENTION=43215]Green Farmer[/MENTION] z OS (losowo wybrane crossy autoblueberry x (critical, maroc, purple maroc, white russian, super skunk, shaman)).
Czekam na przesyłkę i lecą do wody.
Także jeszcze do przygotowania zostały dwa spoty na te sionka i automaty, uff trochę pracy jeszcze czeka ale na szczęście długi weekend się szykuje w nadchodzącym tygodniu, także keep going, pozdrawiam i dużo słońca wszystkim życzę.

Ps. mam nadzieję, że się nie za***ie tą ilością na jesień :grzyb:
 
Ostatnia edycja:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Dzień dobry, właśnie wróciłem z misji, wypuściłem moje skarby w wielki świat , teraz zobaczymy jak sobie poradzą same.
Na szczęście się nie pospieszyłem i przez ten ostatni mroźny tydzień były w szklarni z odpalonymi świecami także miały minimum 10C w nocy, bardzo zdrowe i co tu więcej mówić, pokaże parę zdjęć, Durbany są potężne, ten jeden jest testowy, zrobiłem na nim FIM jakiś tydzień temu i go nagiołem, posadzony w worku z ziemią uniwersalną 40L :craz: jeszcze trzeba chwilę poczekać żeby zobaczyć co naprawdę z tego fima wyszło.
Dodam, że po selekcji naturalnej na polu bitwy z pestek [MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] zostały 5x LC, 5x BLC,5x SLC i nagorzej poszło CLC bo zostały tylko 2 mam nadzieję, że trafi się jakaś dama :oczy:
Nie wiem co myśleć o tych zmutowanych liściach, jakby krzyżówka z Duck Footem, na prawie każdej są, ładnie to wygląda :bal:
Wszystkie zostały podlane gnojówą z pokrzyw przy przesadzeniu na dobry początek słonecznego dnia.

Zacznę miłym akcentem powitalnym moich znajomych bestii.













Bryła na Durbanach całkiem ładnie wyglądała




1#





2#






3# FIMowany






A tutaj małe sadzonki od Biofarmerana spocie WestLand













Pozdrowienia Panowie i ten tydzień zapowiada się bardzo dobrze co do pogody u mnie 22-26C bez opadów minimum tydzień, będzie ogień !! :chili:

PS. Na wacie od wczoraj jest 5x Blueberry Auto od Seedsman, 8x Lemon Auto od Seedsman i 3x Bubba Kush sezonówka od Seedsman
 
Ostatnia edycja:

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
No no będziesz miał roboty przy tej ilości :) życzę, żeby wszystko było cacy!
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Mam cichą nadzieję, jeszcze dojdą nasiona od Panpestka i GreenFarmer także będzie tego trochę,brat przyjedzie mi trochę pomóc :odlot:
 

WładekZadyma

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
89
Buchów
7
Wszystko ładnie wygląda, czekam na upy, szczególnie tych auto jestem ciekaw. Z fartem.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Sam jestem ciekaw, są to crossy z lowryderem #2 więc mogą być malutkie ale nie koniecznie, wziąłem je, bo były tanie, 17€ za 10 szt. Feminizowanych jedną chyba zasadzę w doniczne z ziemią ogrodową w ogrodzie dla porównania plonu na "dziko" z tym dopieszczonym tylko jeszcze nie wiem czy krzyżówke blueberry czy lemona. Ogólnie szukałem growow z nimi, coś tam znalazłem ale niezbyt miarodajnego.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Lecimy z upkiem, byłem przed chwilą na spocie bardzo miło się zaskoczyłem, Durbany będą naprawdę potężne ale zacznę od paru fotek ze spota WESTLAND gdzie rosną Os'owe zdobycze od Biofarmera, przy okazji podsypałem wszystkie kurzym obornikiem w granulacie. Pobrałem parę próbek ziemii żeby sprawdzić ph, ogólnie gleba nie obok na którą nie rzucałem wapna ma ph w okolicach 6 także jest dobrze. Próbka ze spota który czeka na automaty 6.5 a pod Durbanami 6.2-3.

Jakieś randomowo cyknięte, jak już zaczną naprawdę się różnić, będę je oddzielnie podpisaywał.






No i durbany

1# temu już pękło pół metra, ciekawe co to będzie pod koniec czerwca a już nie mówiąc później :moon:



2# Ten trochę mniejszy



3# Fimowany, odrosty ma już potężne od dołu



A tutaj już wyszły pesteczki od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] , wszystkie równiutko są to 5x White Russian F1 FV i 5x Amnesia Lemon F1 FV
Polecą na spota z Durbanami najprawdopodobniej, jest najpewniejszy :oczy:



A tutaj Seedsman group, na ten moment jest 4x Blueberry Auto w mniejszych doniczkach, 8x Lemon Auto i 3x Bubba Kush sezonówka, lewo trzy duże doniczki a reszta to lemony




Pozdro ludziska i widzimy się za 2 tyg jakoś.
Widziałem, że już parę grubych ryb wyskoczyło z Fotorelacjami na OUT, będę obserwował i dużo słoneczka życzę wszystkim
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół