nasiona marihuany

szczepienie dwóch odmian

Wyszukiwarka Forumowa:

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Siema mam bardzo fajne pytanie ,w wyszukiwarce nie umiałem znaleźć tego tematu było tylko o chmielu ,
Otóż chodzi o szczepienie konopii , dokładnie chodzi oto ze pestek na tegoroczny out będę miał nadmiar i chciałbym poeksperymentować i spróbować jak już trochę urośnie uciąć główny szczyt z jednej odmiany i przyczepić tzn. "szczepić z drugą " , czy ktoś takie coś próbował kiedyś, czy opłaca się taki eksperyment czy ogólnie nie warto ?
kiedyś na trickach ogrodniczych na youtubie widziałem jak koleś szczepił ogórki z arbuzem chyba i zamiast ogórków miał takie mini "arbuziki" , byłem w szoku nigdy nie siedziałem w takim czymś i chciałbym spróbować.
Jeżeli ktoś niewie o co mi chodzi to wrzucam filmik, niestety tego o arbuzach nie znalazłem bo był w innym języku i było to dość dawno ale jak to po blanciku do głowy różne pomysły wchodzą czasem genialne :


Pozdrawiam 8)
 

Walapini

New member
Rejestracja
Maj 31, 2020
Postów
2
Buchów
0
Nigdy takiego czegoś nie robiłem, ale co do ogródka to od tego sezonu kombinuję szczepienia owocowych drzew. W planach mam na przyszły sezon zaszczepić na łodydze konopii chmiel, a z tymi ogórkami i arbuzami to może w tym roku spróbuję, choć już kwitnął, a to nie jest najlepszy moment. Z konopiami próbowałbym takie rzeczy indor.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Konopia na konopi powinna sie przyjac.
[MENTION=90095]sub23[/MENTION] sie zna na tym :)
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,173
Buchów
5,061
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Konopia na konopi powinna sie przyjac.
[MENTION=90095]sub23[/MENTION] sie zna na tym :)

Było na pewno na forum coś na ten temat. I to się na 100% udaje - sens tego jest raczej żaden ale... Daje się także szczepić konopie na chmielu japońskim. Zdjęcia są na forum - łączne ze zdjęciami powstałych przy okazji chimer.

tu: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?5326-Szczepienie-chmielu-na-konopi/page3&styleid=16

109.jpg


i chimera:

110.jpg
 
Ostatnia edycja:
Rejestracja
Gru 17, 2013
Postów
23
Buchów
5
Tak odrobinę Miczurinem zaleciało. ;)
2013 ;)
Przy interwencji człowieka możliwe jest zmuszenie każdej formy zwierzęcia lub rośliny do znacznie szybszych zmian, w kierunku pożądanym przez człowieka. Dla człowieka otwiera się więc obszerne pole najpożyteczniejszej dlań działalności”.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,173
Buchów
5,061
Przy interwencji człowieka możliwe jest zmuszenie każdej formy zwierzęcia lub rośliny do znacznie szybszych zmian, w kierunku pożądanym przez człowieka. Dla człowieka otwiera się więc obszerne pole najpożyteczniejszej dlań działalności”.
A tego znasz ??
Miałem kiedyś taki Avatar ;)
Trofim_Lysenko_portrait.jpg
Sylvia_borin_%28%C3%96rebro_County%29.jpg
Cuculus_canorus2.jpg


Teoria ta zakładała, iż organizmy, jako kontrolowane przez warunki środowiskowe, mogą przy odpowiednim ich oddziaływaniu i ukształtowaniu zamienić się w dowolny inny gatunek[4]. Aby zilustrować zasady transformacji organizmów w ramach nowo opracowanych zasad powstawania gatunków, Trofim Łysenko w latach 50. stwierdził, iż „wystarczy zacząć karmić pokrzewkę ogrodową gąsienicami, a powstanie kukułka”[5][6].

Anegdotyczna sytuacja zaistniała na jednym ze zjazdów Akademii Nauk ZSRR, kiedy to fizyk Lew Landau zapytał Łysenkę, czy jeśli cielętom w kilku pokoleniach będzie się obcinać uszy, to czy powstanie bydło z małymi uszami. Po twierdzącej odpowiedzi Łysenki, Landau spytał się: „Jak to się dzieje, że dotąd rodzą się dziewice?”; cytat za: Roman Tokarczyk Antologia anegdoty akademickiej, Wolters Kluwer Polska, Warszawa 2006, ISBN 83-7526-046-0.
 
Ostatnia edycja:
Rejestracja
Gru 17, 2013
Postów
23
Buchów
5
A tego znasz ??
Miałem kiedyś taki Avatar ;)
Trofim_Lysenko_portrait.jpg
Sylvia_borin_%28%C3%96rebro_County%29.jpg
Cuculus_canorus2.jpg


Teoria ta zakładała, iż organizmy, jako kontrolowane przez warunki środowiskowe, mogą przy odpowiednim ich oddziaływaniu i ukształtowaniu zamienić się w dowolny inny gatunek[4]. Aby zilustrować zasady transformacji organizmów w ramach nowo opracowanych zasad powstawania gatunków, Trofim Łysenko w latach 50. stwierdził, iż „wystarczy zacząć karmić pokrzewkę ogrodową gąsienicami, a powstanie kukułka”[5][6].

Anegdotyczna sytuacja zaistniała na jednym ze zjazdów Akademii Nauk ZSRR, kiedy to fizyk Lew Landau zapytał Łysenkę, czy jeśli cielętom w kilku pokoleniach będzie się obcinać uszy, to czy powstanie bydło z małymi uszami. Po twierdzącej odpowiedzi Łysenki, Landau spytał się: „Jak to się dzieje, że dotąd rodzą się dziewice?”; cytat za: Roman Tokarczyk Antologia anegdoty akademickiej, Wolters Kluwer Polska, Warszawa 2006, ISBN 83-7526-046-0.
Ło cholera , ale dałeś teraz XD teraz to ja nawet nie ogarniam co to za ptaszek XD
Za to dzięki temu Panu możemy bez przypału zajarać i wyozonować żeby sąsiad ch*j nie poczuł ?

 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,173
Buchów
5,061
Hans klops ^^
ujarzmiłem promienie kosmiczne i sprawiłem, by służyły jako napęd (...). Ciężko pracowałem nad tym przez ponad 25 lat, a dziś mogę stwierdzić, że się udało.

Marx_Brothers_1931.jpg


A tak on topik : ludziska to robią.Ktos zczepił matki na czymś tam. Oczywiście nie to forum.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Przyznam, ze kilka dni temu nawet myslalem nad tym, zeby sprobowac zaszczepic pomidora na konopi xD Biolog ze mnie zaden, ale ciekaw jestem bardzo, czy pomidory powstale w ten sposob beda mialy chociaz znikoma wartosc THC w sobie
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,173
Buchów
5,061
XD Zgodność _ nie wszystko na wszytkom : czasem się używa np: czegoś pośrednio : pomiędzy : gatunkami po wzajemnej zgodności. W szereg _ ciekawe czy tu trzeba by np: ze 3-4 pośredników dać ;D

A co do reszty:

Kiedyś na jakimś forum pisano, że w USA władze utrudniały dostęp do nasion chmielu aby : THC : nie robić .. czy jakoś tak . Nie wiem czy żart : Bez wódki nie rozbierosz.

A pomidory są fajne : tyle, że bez tunelu to kiepsko ;( . Koktajlowe są fajne : ekspansywne bym powiedział.
 
Rejestracja
Gru 17, 2013
Postów
23
Buchów
5
Przyznam, ze kilka dni temu nawet myslalem nad tym, zeby sprobowac zaszczepic pomidora na konopi xD Biolog ze mnie zaden, ale ciekaw jestem bardzo, czy pomidory powstale w ten sposob beda mialy chociaz znikoma wartosc THC w sobie
Pomidory THC a zioło darmowy potas^^. W tym roku muszę uciąć wiatraki w pomidorach bo znowu 3-4 owoce będą ...-.-'
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,173
Buchów
5,061
Pomidory THC a zioło darmowy potas^^. W tym roku muszę uciąć wiatraki w pomidorach bo znowu 3-4 owoce będą ...-.-'
Tniesz licie na pomidorach ? Ja jakoś tan nigdy liści nie lubiłem za bardzo ciachać. Manipulowanie LAI i K ?? pod słońcem ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół