nasiona marihuany

Radomski styl ;)

Wyszukiwarka Forumowa:

Radomiaczek

Active member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
31
Buchów
0
Cześć wszystkim , z gory prosze o wyrozumialosc , poniewaz to moja pierwsza fotorelka ;) a wiec zaczynajmy !
PESTKI:
2x Durban Poison DP sezon
2x Passion sezon
2x Shaman sezon
TRENINGI:
lst
ZIEMIA:
Biobizz Light mix
NAWOZY:
fish mix
top max
bio bloom
bio grow
DONICZKI:
30litrowe od 'planta'
SPOT:
Oświetlony od wschodu do zachodu

Fotorelke bede prowadził regularnie , minimum 1 up w tygodniu :) chcialbym z tej fotorelki uzyskiwac pomoc jak i upamietnic pierwszy grow ;) moze jeszcze uda się dokupic jakies automaty ;) jestem w czasie ksztalcenia a zarobic nie mam jak poniewaz sytuacja jaka u nas panuje jest jaka jest :(

 
Ostatnia edycja:

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
to teraz mozesz sobie sadzic gdzie chcesz tylko nie w radomiu
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,362
Odznaki
1
W Radomiu jest za duże zagęszczenie samolotów, ktoś cię wcześniej czy później z okienka zobaczy.
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
to teraz mozesz sobie sadzic gdzie chcesz tylko nie w radomiu

Przecie nikt nie będzie robił poszukiwań za 6 krzakami z forum :D jeśli nawet by się znalazł jakiś frajer liczący na łatwy plon czy psiarnia...
[MENTION=94417]Radomiaczek[/MENTION] - powodzenia i z fartem
 

Radomiaczek

Active member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
31
Buchów
0
Kochani grupowicze ;) nie mieszkam w radomiu , tylko wsi niedaleko radomia , tak wiem mowie o spocie itd itp , u mnie na wsi sie wszyscy znają , wiec mysle ze nawet jak by jakimś cudem uda sie komus znalezc to i tak by nie podpie****il krzakow ani podal na policje a co do samolotow to spocik jest elegnacki pod lasem obok spore krzaki wiec bez przypalu, o to sie nie martwcie ;) o policje tez sie prosze nie martwic;) a pomoglby mi ktos dodac zdjecia ? albo dac link do posta w ktorym jest obiasnione jak to sie robi ?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,362
Odznaki
1
Znasz Julke albo Milene spod Radomia?
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Cześć :) [MENTION=94417]Radomiaczek[/MENTION] zmień nick, albo niech Ci to admin zrobi :p
Zobaczymy jak Ci pójdzie ;D
Ja startuje przed majem, bo jeszcze są przymrozki :p
 

Radomiaczek

Active member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
31
Buchów
0
nie nie znam :)

---------- Post Zaktualizowany 19:27 ---------- Data pierwszego postu 19:26 ----------

ja wysatrtowalem trzymam w doniczkach , na noc do kotlowni lecą :)

---------- Post Zaktualizowany 19:33 ---------- Data pierwszego postu 19:27 ----------

SZYBKI UP !
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Roslinki mają sie dobrze ;) dostaly raz dawke 'fish mix' od 'biobizz' maja kolo 2 tyg :)

---------- Post Zaktualizowany 19:37 ---------- Data pierwszego postu 19:33 ----------

2 u gory to shamany
srodkowe durban poisony
a na dole passion1
chwilowo worki sa na palecie bo dodawalem gnoj bydlecy jak sadzonki bedą gotowe to lecą na spota z workami ;)
 

Bob95

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2020
Postów
39
Buchów
0
Elegancko moje passiony też mają około 2 tyg będę miał co porównywać zdrówka i z fartem
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Będę zaglądał, też wrzuciłem Durbany od DP, leżą na wacikach, także powodzenia i z fartem :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół