nasiona marihuany

3x No Name - Pestki z wora

Wyszukiwarka Forumowa:

Ozzu

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
Szacun Panowie. Ozzu jak coś, to mogę podrzucić Ci parę pestek Auto Ducka, bo mam z 14, więc z 5 sztuk mogę odstąpić...

Spokojnie, zostaw dla siebie albo wesprzyj kogoś innego. Myślę, że i tak bardzo ogromną pomoc już zyskałem - cieżko swój zachwyt uspokoić.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
Nie czuję się kompetentny :) Jakbym potrafił, to w ramach eksperymentu, czemu nie :)
 

Ozzu

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
@UP

Witam wszystkich, nadszedł czas na aktualizacje !
Za wiele się nie zmieniło. Roślinka się trochę wyciągneła w prowizorycznym boksie, mniejsza o to bo w następnym UPie pewnie będzie już prażyć się na słońcu o ile pogoda pozwoli. Ogółem wygląda na zdrową, pokusiłem się aby zapodać jej trochę mikoryzy wraz z wodą. Widać, że korzeń rośnie zdrowo. Musze tylko pomalować te pseudo "doniczkę" jakąś taśmą.



[MENTION=88587]Dziku.[/MENTION]
Już wytrzymać nie mogę ! :dancee:
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
[MENTION=94415]Ozzu[/MENTION] Ja dzisiaj puściłem list, więc także na dniach spodziewaj się listonosza.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
hehe, Ozzu w czepku urodzony :). Nie zmarnuj szansy :oczy:
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
279
Buchów
189
Daj troche bliżej świetlówek, tak z 10cm od i podsyp ziemią. Będzie ok cierpliwosci :good:
 

Ozzu

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
Daj troche bliżej świetlówek, tak z 10cm od i podsyp ziemią. Będzie ok cierpliwosci :good:

Jest 10 cm od świetlówek, wydaje mi się, że za mało światła aczkolwiek staram się jej świecić od wschodu do zachodu słońca. A podsypać już podsypałem wczoraj bo ziemia opadła na skutek podlań. Dzięki za rady, są mile widziane !
 

Ozzu

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
[MENTION=88587]Dziku.[/MENTION]

Gołąbek wylądował ! Dzięki wielkie jeszcze raz.

Co do kiełkownia to muszę jeszcze raz pójść na spota i rozmieścić sobie wszystko w głowie i dobrze przemyśleć - nie wiem czy dam radę z wszystkimi ale połowę na pewno wysieje! Pamiętajmy, że czekamy jeszcze na pestki od BOOM'a.
Tydzien, max 2 i lądują w wodzie.


Muszę jeszcze spota na automaty przygotować i teraz pytanie. Jest sens sens przekopać jeszcze spota z gnojem biorąć pod uwagę że wysiew będzie w drugiej połowie maja ?
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Nie ma za co @Ozzu przyjemność po mojej stronie :)
niechaj te sionka przyniosą Ci masę radości i dobrego plonu.

na automaty spot musi być dobrze oświetlony, bo jak będzie lipny to będziesz miał patyki z max 10g

wiesz przekopanie całości pod afy miałoby sens jakbyś działał systemem poletka, tako według mnie lepiej przygotować dobre medium, zasilić je gnojem itp, tyle że nie możesz przesadzić z nim bo jak afa postresujesz to pomimo tego że będzie światło też hu**wo da
o wszystko pytaj to ci będę pomagał
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Aż się morda cieszy :D
Społeczność na haszu to coś pięknego, powodzonka jeszcze raz ozzu, teraz już na pewno wystarczy
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
No to teraz masz Ziomek pesteczki to pewnie zaszalejesz. Będę do Ciebie zaglądał bo sam jestem ciekaw jak Ci pójdzie. Więc uważaj na siebie i do dzieła !
 

Ozzu

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
[MENTION=88587]Dziku.[/MENTION]

Z automatami poczekam trochę dłużej, opcjonalnie wysadzę 2/3 do połowy maja celem szybszego palenia. Z resztą poczekam do początku czerwca, żeby wyciągnąć jakiś wynik którego nie będę się wstydził. Mam 2 potencjalne miejsca, muszę jeszcze się przejść ocenić jak to teraz wygląda. Mam też stały dostęp do gnojówki myślałem żeby przekopać ziemie i obficie podlać. Zapewne cyknę trochę fotek i pokaże wam jak to wygląda. W przyszłym tygodniu spodziewajcie się up'a ! Pozdro i buch z wami :alien:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół