nasiona marihuany

3x No Name - Pestki z wora

Wyszukiwarka Forumowa:

Ozzu

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
Ile jeszcze dni będziesz miał tej blokady?

Wygląda na to, że prawie 3 miesiące. Wydaje mi się, że z taka sytuacją nic nie zrobimy. Pozostaje starać się znaleźć jakieś wolne pieniądze i zakupić jakieś ciekawe pestki. Zastanawiam się nad pestkami z hideandseed a mianowicie 2 x SERIOUS 6 / AF i 1 x RED PURPS, do tego 3 x auto white widow
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Wygląda na to, że prawie 3 miesiące. Wydaje mi się, że z taka sytuacją nic nie zrobimy. Pozostaje starać się znaleźć jakieś wolne pieniądze i zakupić jakieś ciekawe pestki. Zastanawiam się nad pestkami z hideandseed a mianowicie 2 x SERIOUS 6 / AF i 1 x RED PURPS, do tego 3 x auto white widow

Dorzuć sobie frosta, najlepiej sobie radzil.
z tego co pamietam wyzszy ode mnie na vegu czyli cos pod 2 metry podchodzil ;D Niestety mialem chyba tylko 2 na spocie bo reszte slimaki o***aly przez moja nieudolnosc.
Pamietaj tez o szkodnikach, poszukaj na forum zawczasu jak radzic sobie z tymi obslizglymi sk***ielami.

To są ograniczenia dla nowo założonych kont- jak tylko będziesz mógł wysyłać to dawaj mi cynk na pw- to wyślę list.

w razie czego zawsze mozecie porozumiec sie przyladowo przez wickr me, szyfrowane wiadomosci end-to-end, dziala podobnie jak privnote.
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Wygląda na to, że prawie 3 miesiące. Wydaje mi się, że z taka sytuacją nic nie zrobimy.
Chodzi Ci o to, że jesteś niepełnoletni i nie możesz opuszczać domu bez opiekuna tak? W takim razie musisz na siebie uważać podwójnie. Jak Cię spotkają chociażby na mieście to przypal bedziesz miał ty i Twoi rodzice. Z fartem kolego. Będę do Ciebie zaglądał.
 

Zapominam

Member
Rejestracja
Mar 23, 2020
Postów
13
Buchów
5
Panowie wielki szacun za pomoc jaką koledze oferujecie, od siebie mogę poradzi zakup otwartej pestki jeśli jeszcze coś mają. A co do nawożenia to spróbuj zdobyć gdzieś ptasie odchody(np od gołębiarza jakiegoś) przefermentuj w 5l butelce po mineralce i powinno być git na flo. A i jeszcze jedno za wszelką cenę postaraj się ogarnąć kolejny spot. Na jednym jest zbyt duże ryzyko że zostaniesz z niczym na koniec roku. Lubię taki s***iwal jak Ty planujesz zasiadam i obserwuje.
 

Ozzu

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
Chodzi Ci o to, że jesteś niepełnoletni i nie możesz opuszczać domu bez opiekuna tak?

Spokojnie, wiek mam odpowiedni. Na dodatek mieszkam na wsi a spot też nie jest aż tak daleko. Jeśli chodzi o te "3 miesiące" to jest czas który potrzebuję aby wysłać wiadomość prywatną, nadzywczajnie chodzi o pestki.
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
[MENTION=94415]Ozzu[/MENTION], zrób privnota z mailem najlepiej ProtonMail, jeśli żadna świnia celowo tego nie otworzy przede mną to zdążę przeczytać i się przez maila skontaktujemy i ci zrobię paczkę, odpisz czy ryzykujemy
 

Ozzu

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
Panowie wielki szacun za pomoc jaką koledze oferujecie, od siebie mogę poradzi zakup otwartej pestki jeśli jeszcze coś mają. A co do nawożenia to spróbuj zdobyć gdzieś ptasie odchody(np od gołębiarza jakiegoś) przefermentuj w 5l butelce po mineralce i powinno być git na flo. A i jeszcze jedno za wszelką cenę postaraj się ogarnąć kolejny spot. Na jednym jest zbyt duże ryzyko że zostaniesz z niczym na koniec roku. Lubię taki s***iwal jak Ty planujesz zasiadam i obserwuje.

Pomoc również szanuję. Co do nawożenia to plan jest taki:
Spoty przekopywałem z dodatkiem obornika w połowie lutego więc myślę, że przez weg sprawę mam z głowy. Gdyby jednak rośliny wykazywały braki w każdy dzień mogę pójść do kurnika i zebrać trochę warsty gleby i rozpuścić ją z wodą i podlać a inną są pokrzywy. Na flow nie mam pojęcia póki co, pewne jedynie że poleci nawóz z bananów.

Drugi spot znalazłby się aczkolwiek po co o nim myśleć skoro brakuje najważniejszej rzeczy - pestek. Jednak na oku jedno miejsce gdzie upchałbym około 6/8 automatów ze względu na wysokość rośliności która by go maskowała. Spot docelowy obrastają krzaki którym blisko do 3m, więc idealnie. Docelowo wylądują na nim 3 x NoName ale na spokojnie dałbym radę z 6 pafami albo sezonami.

Bierzmy pod uwagę, że jest to moja pierwsza przygoda - w tamtym roku nie przygotowałem się i w 3 tygodniu kwitnienia ktoś mi się władował na spota i wszystko zebrał. Wynikało to z mojej głupoty, źle dobrałem miejsce i nie przemyślałem niczego. W tym roku już się nie dam !

---------- Post Zaktualizowany 17:21 ---------- Data pierwszego postu 17:17 ----------

[MENTION=94415]Ozzu[/MENTION], zrób privnota z mailem najlepiej ProtonMail, jeśli żadna świnia celowo tego nie otworzy przede mną to zdążę przeczytać i się przez maila skontaktujemy i ci zrobię paczkę, odpisz czy ryzykujemy

Zaraz podeśle :D
 

Ozzu

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
Pomoc również szanuję. Co do nawożenia to plan jest taki:
Spoty przekopywałem z dodatkiem obornika w połowie lutego więc myślę, że przez weg sprawę mam z głowy. Gdyby jednak rośliny wykazywały braki w każdy dzień mogę pójść do kurnika i zebrać trochę warsty gleby i rozpuścić ją z wodą i podlać a inną są pokrzywy. Na flow nie mam pojęcia póki co, pewne jedynie że poleci nawóz z bananów.

Drugi spot znalazłby się aczkolwiek po co o nim myśleć skoro brakuje najważniejszej rzeczy - pestek. Jednak na oku jedno miejsce gdzie upchałbym około 6/8 automatów ze względu na wysokość rośliności która by go maskowała. Spot docelowy obrastają krzaki którym blisko do 3m, więc idealnie. Docelowo wylądują na nim 3 x NoName ale na spokojnie dałbym radę z 6 pafami albo sezonami.

Bierzmy pod uwagę, że jest to moja pierwsza przygoda - w tamtym roku nie przygotowałem się i w 3 tygodniu kwitnienia ktoś mi się władował na spota i wszystko zebrał. Wynikało to z mojej głupoty, źle dobrałem miejsce i nie przemyślałem niczego. W tym roku już się nie dam !
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
[MENTION=94415]Ozzu[/MENTION]

dostaniesz mordo ode mnie to, lubię pomagać w potrzebie, karma wraca, przekonałem się o tym nie raz.
zaplanuj bezpieczny adres, załatwię sobie kierowcę skocze dla bezpieczeństwa do miejscówki z pocztą z 40km z dala od swojego kwadratu, i Ci wyślę
Napisze na maila po 22. dla bezpieczeństwa dopisze coś na dole kartki, żebyś wiedział, że to ja piszę.



15x
Diesel AF REG / trawkaseeds
4x
SDH (FAST) X mix out FEM / WARR
6x
Mix outdoor FEM / trawkaseeds
3x
AK 47 x Diesel x White Russian FEM / trawkaseeds
3x
Mix FEM/ gnomeseeds
2x
Sdognesia x CDG x Hashkush FEM / WARR
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
[MENTION=94415]Ozzu[/MENTION] to można zrobić tak, że wychaczę namiar do Ciebie od [MENTION=88587]Dziku.[/MENTION] - Jeżeli Dziku jeszcze masz

To [MENTION=94415]Ozzu[/MENTION] na protonie masz wiadomość ode mnie
 
Ostatnia edycja:

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
[MENTION=94415]Ozzu[/MENTION] to można zrobić tak, że wychaczę namiar do Ciebie od [MENTION=88587]Dziku.[/MENTION] - Jeżeli Dziku jeszcze masz

gitara, zaraz wyślę Tobie [MENTION=57187]BOOM[/MENTION]
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Dziku super inicjatywa :)

A Ozzu życzę żeby wszystko wyszło pomyślnie;)
Ja jeszcze czekam ze startem, bo dziś rano miły widok mianowicie siwo od mrozu :)
 

Ozzu

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
[MENTION=88587]Dziku.[/MENTION] i [MENTION=57187]BOOM[/MENTION] nie wiem jak wam mam dziękować ! Nie spodziewałem się takiego obrotu spraw. Utwierdzacie mnie w przekonaniu że forum stoi na wysokim poziomie. Nie pozostało mi nic więcej jak w najbliższych dniach pójść przygotować drugiego spota i liczyć na to, że kiedyś w choćby małym stopniu wam dorównam. We wtorek ruszamy ze szpadlem i siekierą !
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
Szacun Panowie. Ozzu jak coś, to mogę podrzucić Ci parę pestek Auto Ducka, bo mam z 14, więc z 5 sztuk mogę odstąpić...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół