nasiona marihuany

3x No Name - Pestki z wora

Wyszukiwarka Forumowa:

Ozzu

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
Witam !

Jest to moja pierwsz uprawa.
Postanowiłem, że spóbuję zasadzić parę krzaków na własny użytek.
Celem jest zebrać parę gieta swojego palenia.
Uprawa będzie ciekawa ponieważ zalożyłem sobie, że nie wydam na nią ani złotówki. Mam zamiar korzystać tylko z natury. Miejscówka jest obok rzeki a więć mam problem z wodą rozwiązany. Co do nawozów to ziemia została już przekopana z obornikiem połową lutego, nie wykluczam użycia nawozu z pokrzyw, oraz mikoryzy którą kupiłem już dawno temu. Do kwitnienia nie wiem czy dotrwam póki co jednak używałbym najprawdopodbniej nawozu ze skórek z banana.

Pestki to nonamy wyciągnięte z piątki w miarę dobrego palenia.
Postanowiłem wysiać już jedną pestkę, pozostałe 2 w maju.
Niestety nie mogłem zakupić pestek bo budżet na to nie pozwala a nie miałem szans zdobyć żadnej pestki od kogoś z forum.

Dzień 1
08.04

Pestka wyszła z ziemi i pnie się ku żarówce. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem roślina do końca kwietnia wyląduje na spocie. Pozdrawiam i buszek z wami !


Ps. Mile widziane są komentarze i odzew z waszej strony. Mam nadzieję, że pomożecie mi zdobyć trochę doświadczenia jak i że uda się skręcić jakiegoś przyzwoitego blanta po ścince.​
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Prawdopdobnie wyrośnie Ci jakiś full sezonowy, także zbierać pewno będziesz koło października.

Tak, czy inaczej, owocnej uprawy życzę i będę zaglądał.
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Na moje szkoda zachodu na kilka pestek z palenia.
Postaraj sie zaoszczedzic chociaz te 5 dyszek jednak zainwestowac, mysle za twoj portfel bardzo na tym nie ucierpi :D

polecam hideandseed.nl (@deuter na forum)
testowalem frosty, maroca, shamana i moge powiedziec ze bardzo dobre wyszly, na dole fotka pogladowa ;) pozdro

 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Lub też będzie to roślina nie na nasz klimat (chociaż w sumie to nie wiem w jakim kraju sadzisz) więc czysta loteria- jak chcesz to mogę Ci podesłać parę pestek za to, że chcesz zrobić fotorelację :)
Jak coś- do dawaj bezpieczny adres na pw.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
No i są zdjęcia :brawo:. Jak do tej pory to druga fotorelacja w dziale OUTDOOR, która nie nadaje się do śmietnika.
Powodzenia.
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Kurde kocham relacje z NoName pestek. W sensie serio mega mnie zawsze ciekawi co z tego wyrośnie :D

Powodzenia!
 

Ozzu

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
Dzięki za odzew i propozycję z której z chęcią bym skorzystał aczkolwiek mam problem z wysłaniem wiadomości na PW, nie mogę i tyle. Miło jeśli ty się odezwiesz pierwszy. Jeszcze raz dzięki a pestki dołączyłbym do fotorelacji i postarałbym się je doprowadzić do końca. Buch za was !

---------- Post Zaktualizowany 12:48 ---------- Data pierwszego postu 12:43 ----------

Lub też będzie to roślina nie na nasz klimat (chociaż w sumie to nie wiem w jakim kraju sadzisz) więc czysta loteria- jak chcesz to mogę Ci podesłać parę pestek za to, że chcesz zrobić fotorelację :)
Jak coś- do dawaj bezpieczny adres na pw.

Pomyliłem Odpowiedzi, nie mam pojęcia jak zedytować post.
 
L

Lord of Old School

Guest
Siemano!,zasiadam i kibicuje,ciekawe co z tych pestek wyrośnie ...
:spalony:
 

daxu19

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
35
Buchów
1
A propo tych noname to jak chcecie to mogę zrobić fotorelacje 46no name z czego jeden już na spocie i do tego 5xauto ak47 fem :D
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
aczkolwiek mam problem z wysłaniem wiadomości na PW, nie mogę i tyle.
To są ograniczenia dla nowo założonych kont- jak tylko będziesz mógł wysyłać to dawaj mi cynk na pw- to wyślę list.
 

Ozzu

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
No i są zdjęcia :brawo:. Jak do tej pory to druga fotorelacja w dziale OUTDOOR, która nie nadaje się do śmietnika.
Powodzenia.

Czy była by taka możliwość aby odblokować mi możliwość wysyłania wiadomości prywatnych w związku zaistniałej sytuacji ? Chodziałbym poprowadzić swoją pierwszą fotorelację jak i sprawdzić swoich sił ułaskawiając swój wyczyn. Twierdze, że mam dużą więdzę i przez rok odwiedzałem to forum. Decyzja o fotorelacji pojawiła się z racji odwdzięczenia się za zdobytą wiedzę, która mogłaby posłużyć jako forma lekcji dla nowych potencjalnych użytkowników forum. Dziękuj no i wesołych świąt !
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Czy była by taka możliwość aby odblokować mi możliwość wysyłania wiadomości prywatnych w związku zaistniałej sytuacji ?

Niestety, nie ma takiej opcji.
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
@Ozzu
Jeśli zechcesz też mogę Tobie pomóc paroma pestkami. Jako my wszyscy tutaj zebrani towarzysze tej pięknej pasji, powinniśmy się solidarnie wspierać. Karma wraca.

Wiem jak to jest nie mieć kapusty. Bardzo dawno temu, jeszcze za "szczyla-małolata" pamiętam, żeby uzbierać pieniądze na zakupione feminizowane pewne pestki z koleżką roznosiliśmy ulotki, godzilismy się na praktycznie sam wyzysk, staraliśmy się z osiedlanych śmietników, kiedy nikt nie widział zbierać puszki, tak aby czasem to się nie wydało i żebyśmy przypadkiem nie trafili na dywanik do matuli a w następstwie nie przynieśli wstydu. Bo co sobie mógłby pomyśleć ktoś, kto mógłby znać czyjąś z naszych mam.?
Ryzyko duże, bo niczego nie winnym matulom mogliśmy przyswozyc nie lada wstydu. Trudne czasy to były
ale zarazem nie samowicie piękne i zapadające w pamięć. Każdy z nas dorastał i każdy był kiedyś gówniarzem heh.

Czasami po nastukaniu się ziolem mam rozkminy, że nawet fajnie by było oddać parę lat życia, by wrócić do tych chwil z przeszłości.

nie zbiednieje kolego, jak Tobie pomogę , mam na ten sezon bardzo dużo nasion, jak Ci kopsne z kilkanaście fajnych odmianek, nie odczuje tego. Grunt żebyś nie zmarnował i żebyś nie naraził na przypał.
Zdrówka życzę i powodzenia
 

Ozzu

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
[MENTION=88587]Dziku.[/MENTION]

Dziękuję za miłe słowa i propozycję. Chciałbym skorzystać aczkolwiek jest pewna blokada o której jest napisane wyżej.

Szczylem-małolatem niestety jestem nadal. Pandemia ograniczyła mnie jak i moje plany. Swoim rodzicą też wstydu przynieść nie chce, dlatego staram się działać zorganizowanie i skutecznie zachowująć ostrożność swoich czynów. Co do pestek nie potrzebuję wielu, dosłownie pare biorąć pod uwagę potencjał spota na którym zmieści się około 4 sezonów no i może z 2/3 automaty swoje miejsce by i znalazły.
Może i ja za parę lat będę wspominał swoje szczylowskie lata z uśmiechem na twarzy. A co do pestek zmarnować bym nie zmarnował a fotorelacje bym z nich poprowadził licząc, że wyjdą fajne pały.

Pozdrawiam i wzajemnie!
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
To, że jesteś młody nie oznacza tego, że masz być skreślony, jesteś równy tak samo jak każdy z nas tutaj w różnym wieku. Więc nie dygaj. Grunt to żebyś był charakterny i miał klasę. Tam wyżej to jedynie swoje przeżycie opisałem z młodzieńczych lat, nie odniosłem się broń boże do Ciebie i do Twojej sytuacji. Ile jeszcze dni będziesz miał tej blokady?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół