nasiona marihuany

Jak oszukać test? Prosze o pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:

Weedman420

Member
Rejestracja
Kwi 7, 2020
Postów
9
Buchów
0
Siema. Głupia sprawa ale jutro u mnie w pracy niestety prawdopodobnie kazdy bedzie test na wszystkie narko z moczu poniewaz jeden pracownik wpadł nafurany na robote i mial przypał... Ale juz ch*j z nim. Szybkie pytanko. Jak takie testy oszukać (najprawdopodobniej będą one na mocz)-jarałem tylko skuna-wczoraj jedno wiadro ale ogolnie jaram codziennie od dwoch tygodni około. Czytałem w necie o kwasku cytrynowym żeby dolać do moczu ale są na ten temat różne opinie. Liczę na pomoc i pozdro
 
L

Lord of Old School

Guest
Siema. Głupia sprawa ale jutro u mnie w pracy niestety prawdopodobnie kazdy bedzie test na wszystkie narko z moczu poniewaz jeden pracownik wpadł nafurany na robote i mial przypał... Ale juz ch*j z nim. Szybkie pytanko. Jak takie testy oszukać (najprawdopodobniej będą one na mocz)-jarałem tylko skuna-wczoraj jedno wiadro ale ogolnie jaram codziennie od dwoch tygodni około. Czytałem w necie o kwasku cytrynowym żeby dolać do moczu ale są na ten temat różne opinie. Liczę na pomoc i pozdro

Nwm jak mocz z temperaturą w tych testach wypada,bo tak to już wiesz co robić,poproś zaufanego ziomka o mocz skitraj a w kiblu wal na test,tylko nie jestem pewien czy mocz nie musi mieć odpowiedniej temperatury,poczytaj na necie ,nie daje gwarancji....
PZDR!
 

Weedman420

Member
Rejestracja
Kwi 7, 2020
Postów
9
Buchów
0
Dzięki za odpowiedź :D Niestety nie mam takiej mozliwosci bo jestem za granicą i nie mam tu nikogo znajomego więc lipa straszna
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół