nasiona marihuany

Po zbiorach grapefruit znów odrasta

Wyszukiwarka Forumowa:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siemano siemano. Otóż, od ścinki tego 90 day grapefruit trochę casu minęło, i tak się ostał w moim domu w doniczce z ziemią i samą główną gołą łodygą(Nie da się ukryć, leniuch ze mnie straszny.). Któregoś dnia nalałem tam resztki jakie mi pozostały po podlewaniu(nie chciało mi się iść po prostu wylać do kibla) Za parę dni kątem oka zauważyłem że coś zaczyna tam rosnąć. Dziś postanowiłem wsadzić ją pod lampę( jeszcze miejsce się znalazło) I zobaczyć co będzie się działo dalej.
Odciąłem też znaczną część głównej łodygi. By powiedzmy ta siła podążała w te świeże odrosty

Pytanie jest moje takie. Czy ona z reweguje(w co trochę wątpie) czy to co urośnie od razu będzie kwitło i nie zdąży dobrze rozwinąć łodyg,liści itp itd? Co sądzicie o tym że automaty rewegują? I czy to można nazwać rewegatecją czy raczej nie?

 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Tak, tyle to też wiem że można zrewegować jak się przestawi fotoperiod :) Tylko pytanie jak to się ma przy automatach. Cóż pożyjemy zobaczymy
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Nijak, kombinowanie tylko im zaszkodzi. Lecą na jak największej ilości światła przez cały czas swojego krótkiego żywota.
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
No jeśli to automat to ja bym wolał czasu nie marnowac nawet bo pewnie jakis karzeł wyrośnie
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jak zrewegujesz automata, to w ksiedze rekordow Guinessa cie pokaza.
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Trzymaj to. Jestem bardzo i to bardzo ciekawy co z tego wyrośnie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół