nasiona marihuany

Ocena miejscówki

Wyszukiwarka Forumowa:

Martwik

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2019
Postów
51
Buchów
0
Siemka, miejscówka w górach, z kilometr od domów do góry, znalazłem polankę taką 40x20 w środku lasu, na tej polance jak widać na filmie jest taki pas 10x5 z kolczastych drzewek róż itp, udało mi się przeczołgac do jego środka(bolało), myślałem nad wykarczowaniem powierzchni na samym środku tego pasu(tak około 4m na 2.5m) chce wsadzić 6-8 krzaków auto, wysokość tych ostrych dziadów to na razie około 1-1.5m, myśle że fajnie by kamuflowały, co do słońca to tak jak widać jest go elegancko i myslę wystarczająco. Sprawdzałem okolice i jest około 200m stamtąd kolejna dużo większa polanka na której jest droga(zaznaczyłem ją strzałką na zdj) dla traktora do lasu(wygląda na dawno nieużywaną), po drugiej stronie las w którym znalazłem elegancką droge około 350m od spota, jak wracałem to widziałem że przejeżdza tam traktor z drzewem więc to pewno ich główna droga. Ziemia średnia ale się doniesie jakoś ;)



 
Ostatnia edycja:

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Wrzucanie na forum screenów z google maps to proszenie się o kłopoty...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Dobra, nie uświadamiajcie go, bo nie będę miał co ścinać na jesień. :grz:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Przecie to jest ***ana prowokacja policyjna. Na pochybel głupim gliniarzom !!!!
 

Martwik

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2019
Postów
51
Buchów
0
Specjalnie sa zamazane nazwy ulic i wszystkiego, nie niweluje to jedynie wykrycia z wpisania nazwy w mapy ale tez blokuje wyszukiwaniem obrazu w google bo jest zmodyfikowany... Takie śmieszki to podajcie miejscowość ze screena ;)
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Wygląda dosyć spoko. Ale jak najszybciej usuń tego screena z mapki. (zastanawiałem się ostatnio czy niebiescy mają tutaj konta i przeglądają sobie fotorelacje w celu odnalezienia potencjalnej zdobyczy)
 

Martwik

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2019
Postów
51
Buchów
0
No niech bedzie, usunę zeby nie było, ale sprawdzałem wszystko przed za pomoca tego ss i nic sie nie dało znaleźć ;)
 

Erekcja

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2017
Postów
89
Buchów
2
Spot wygląda spoko fotopulapka i lecisz
 

daxu19

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
35
Buchów
1
Oj ziomuś w internecie nikt nie jest anonimowy a dodawanie takich filmików to bzdura Marcelku, ja juz wiem jak masz imie a dotrzeć do ciebie to raczej by też nie był problem :D uważaj mordo lepiej co dodajesz :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół