nasiona marihuany

Chilli pierwszy raz - Thunder Mountain Longhorn

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Pierwsza moja w życiu uprawa papryczek chilli :)
Wszystkie wyszły na powierzchie w ostatnich dniach marca. Na 10 sztuk wzeszło 8.
Rośliny stoja na paprapecie. W ciepłe dni zostają czasem wyniesione na balkon.
Medium to najtańsza ziemia z Biedronki.
Uprawa w ramach konkursu Kto ma dłuższego vol.II - [FONT=Verdana,Arial,Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?144426-KONKURS-Kto-ma-d%C5%82u%C5%BCszego-Vol-2[/FONT]

Fotki z wczoraj
chilli3.jpg


chilli2.jpg


chilll1.jpg
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
up!!
Papryczki jakoś rosną ;)
Tak jak pisałem stoją na oknie, czasem na balknonie i maja ograniczony dostęp do światła. Ziemia najtańsza z biedry, poki co na samej wodzie z kranu i jeszcze w małych doniczkach - tak się usprawiedliwiam bo jakoś szału nie ma aczkolwiek wielkiej biedy też nie.
Aaa na kilku listach zauważyłem jak by cos je podgryzało, możliwe ze jakieś cholerstwo wlazło przez okno albo było w ziemi - nie przejmuje się tym i nie zamierzam na razie nic z tym robić
Kilka zdawkowych fotek na szybkości ;)
3~408.jpg


4~360.jpg


1~456.jpg
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
up!!

Papryki zostały przesadzone do wiekszych donic jakies 2 tygodnie temu. Donice są 11 litrowe ale ziemi brakło by wypełnic całe donice, uzupełnie niebawem. Ziemie najtansza uniwersalna z biedry i z leroya. Dwie rosliny z ośmiu ciagle w tych małych, startowych doniczkach. Jedna z roslin stoi na balkonie w małej doniczce i nawet jakos przetrwała ostatnie chłodne noce.
Reszta stoi w domu przy oknie i sa one minimalnie dogladane. Tyle co dostaną kranówki, bez ustawiania pH. Z dwa razy dałem jakis stary nawóz w minimalnej dawce.
Niektore cos podżera, liscie troszke powykręcane i sa widoczne ubytki.
Nie mam czasu porzadnie zając sie tymi roslinami ale jakos rosną. ;) Dzis wystawiłem je na zewnatrz i tak chyba juz zostaną.
Aaa od niedawna kwitną
Szybkie trzy zdawkowe fotki, na czasie zrobie ładniejsze.
Liscie lekko poplamione bo były robione roboty dome i sie rosliny troche okurzyły i ochalapały ;)

e.jpg


q~1.jpg


w.jpg


pzdr!!:spalony:
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
I jak tam [MENTION=19226]Gandi[/MENTION] ?
Są owocki?
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Zbierałem sie do solidnego UP'a i padł mi ekran w telefonie z gotowymi fotkami . . . i teraz latam z jakims rezerwowym fonem sprzed 5 lat ;) mam jedno foto z wczoraj najwiekszego "owocka" warzywka ;)
Generalnie papryczki dostały fest po dupie, słabe warunki i zero nawożenia . . . najpierw stały na balkonie ale wiatry i obfite ulewy ostro je pokiereszowały . . . po czym zostały wniesione do pomieszzcenia ale tam bardzo mało światła było teraz znowu są na zewnatrz, . . . w efekcie pierwsze papryczki wyskoczyły niedawno . . . bedzie co bedzie, są bardzo zaniedbane ale jakos rosną ;)

tu jedna fota pogladowa największej papryczki, robiona kalkulatorem . . . zrobie lepsze foty to wrzuce wiecej

papryka.jpg
 
Ostatnia edycja:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
ok, obowiazkowy UP ale dysponuje na ta chwile kiepskim telefonem wiec zdjecia sa jakie sa - no ale obowiazek prowadzenia fotorelacji to świetośc ;)

Tak jak wspominałem planty zostały troche doswiadczone przez anomalia pogodowe ale jakos dają rade.
Stoja na zewnatrz bez względu na pogode . . . ostatnio dałem im troche papu - nawóz do Gold Label bo widze ze głodne . . . i . . . jakies papryczki sie pokazują coraz wiecej . . . za długie to nie są ale, poki co małe wariaty ;)

10~39.jpg


1~457.jpg


2~443.jpg


9~65.jpg


6~203.jpg


4~361.jpg


;)
5~283.jpg


3~409.jpg
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Najlepszy do zmierzenia ten świderek na 3 fotce od końca :grin:
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Kolejny UP, foty z wczoraj . . . od ostatniego czasu wyskoczyło troche papryczek, podrosły, najdłuzsze przekroczyły 20 cm i tak jakos leci ;)

5~284.jpg


2~444.jpg


7~145.jpg


1~458.jpg


3~410.jpg


4~362.jpg


6~204.jpg
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Cztery luźne fotki z dzisiaj bez większego komenatrza ;)

4~363.jpg


2~445.jpg


3~411.jpg


1~459.jpg
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Krzaki delikatne ale trzeba przyznać ze papryka prezentuje się wyśmienicie. Po wysuszeniu nawet dla ozdoby w kuchni będzie spoko :)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Ostatnio zaczełł sie pojawiac na niektorych kolor czerwony ale zauważyłem ze niektore papryczki zaczeły sie "marszczyc" i robic miekkie tak jakby przekwitały lub gniły ale tylko niektóre poki co . . . nie znam sie na paprykach . . . czyzby to nadchodził czas zbiorów? czy moze cos im zaczeło dolegac . . . foto moze dzis wieczorem dostarcze
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Też miałem ten problem z jedną z papryk. ***alem ja i wywalilem, na deszcze się nie pojawiło nic
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Zbiory
Coraz wiecej papryk zaczeło sie marszczyc a niektore nawet odpadać . . . poszperałem po necie (bom laik w temacie papryk) i wyczytałem w necie przeczytałem ze papryki gdzies na przełomie lipca sierpnia do połowy sierpnia sie zbiera wiec dzis zerwałem wszystkie . . . wieksze by juz nie urosły . . . co najwyzej nabrały czerwonego koloru kosztem przyschniecia pomarszczenia sie . . . ale takie chyba tez sa ok

nawet całkiem sporo ich wyszło a jeszcze pare zostało na krzakach

9~66.jpg


8~107.jpg


6~205.jpg


5~285.jpg


7~146.jpg


2~446.jpg


i teraz najdłuższa konkursowa, było kilka kilkanascie co dobijało do 25 cm i sporo 20stek a ta wyszła najdłuzsza - nie za gruba ale długa te bardziej grubawe były o te kilka centow krótsze

1~460.jpg


4~364.jpg


i raz jeszcze całośc na koniec

3~412.jpg


Jak na pierwszy raz było nie najgorzej, napewno w przyszłym sezonie bede uprawiał papryki ;) wiecej i rózne odmiany :craz:

peace!!:spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół