nasiona marihuany

2020 pierwszy raz z AF

Wyszukiwarka Forumowa:

Cykacz

Active member
Rejestracja
Maj 22, 2018
Postów
43
Buchów
72
Witam wszystkich piszę ten post bo liczę na porady odnośnie mojego pierwszego sezonu z odmianami af i w sumie pierwszego od kilku lat jeżeli chodzi o uprawę. Generalnie latka lecą spalanie coraz większe a i ziomeczki od których się człowiek motał od kilku lat zaczynaja lecieć w kulki. Generalnie plan na out to:

pechy z ganjafarmera Wszystko femi

3x Auto White Russian od Bulka
1x amnestie xtreme auto
1x ak47.20
1x Critical 2.0
ziemie planuje batmix. Planty mam zamiar sadzić w 11l doniczkach czy wystarczą? I pytanie pojawia się odnośnie nawozów bo ja zatrzymałem na biohumusie. Planuje w tym roku dwa razy po 6x roślin. Kiedy wysadzać automaty? W połowie maja czy jak temp w nocy będzie dodatnia to pod koniec kwietnia?
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
W polowie maja, ale najlepiej moim zdaniem to poczatek czerwca :)
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Możesz pod koniec kwietnia, będzie bezpiecznie ale nie będą miały idealnych warunków. W donicach robisz out, może być kupna ziemia dedykowana do hodowli i do flo nie musisz nic dodawać, ja w tym roku kupuje biobizz trypack outdoor, ziemie na spocie przekopuje z fusami z kawy żeby azot podnieść i wapnem ogrodniczym, bo dolomitu nie mogę znaleźć. Dodaje jeszcze z 10-20l ziemi ogrodniczej na dołek.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Fusy z kawy nie zakwaszą gleby?
 

Piotras85

Member
Rejestracja
Mar 25, 2018
Postów
9
Buchów
0
Radzicie mu wysadzac automaty pod koniec kwietnia?? Pogratulować pomysłu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół