nasiona marihuany

Mój autout ;)

Wyszukiwarka Forumowa:

groWERKA

Active member
Rejestracja
Kwi 3, 2016
Postów
33
Buchów
0
No cześć :)

To zaczynamy

Wszystko od Tanie Sianie Seeds Bank

Amnesia haze fast version x3
Auto super lemon haze x3
Girls scout cookies auto x1
Critical od Royal Queen Seeds
(Trochę się pogubiłem przy kiełkowaniu i nie bardzo wiem co jest co)

Na razie siedzą w boxie z szafki do początku maja pod cfl 200w później lecą na out i do boxa wskakują następne :) jeszcze nie wiem jakie

Nazwy ziemi nie pamiętam, ale jakaś lepsza zgrowshopu

Z nawozów to na razie tylko biohomus od ok 5-7 dnia w dawce na oko, tak żeby tylko woda lekko zmieniła kolor

Chcę jeszcze kupić

-No Mercy Tabletki CO2
-Azofoska
-CANNA Terra Vega na wzrost
-BIOCANNA BIO FLORES na FLO

-ANTI-BISSAN (później lecą na out, miejscówkę znalazłem w gnieździe dzików i muszę je z tamtad wygonić, bo ziemia jest czarna i ok pół metra w pod nią jest gmina i do wody nie daleko)

TRENING:
Na pewno LST i może jeszcze coś jakby ktoś doradził i powiedział co jest 5 :)


23.03 pestka
24.03 kielkowanie
25.03 wata

DO ZIEMI: (27.03)
2x amnezja haze fast version
2x auto super lemon haze,
1x scout girls cookies auto
(28.03)
1x amnezja haze fast version,
1x auto super lemon haze

WYROSLO:(27.03)
2x amnesia haze fast version,
1x girl scout cookies auto
(28.03)
1x amnesia haze fast version, 3x auto super lemon haze

Critical nie wykiełkował a amnesia, albo lemon padło 3 dni po tym jak wyrosła

07.04
dziś wyglądają tak

https://www.forum.haszysz.com/solarr/thumbnails.php?album=26795

normal_IMG_20200404_203448.jpg


normal_IMG_20200407_051004.jpg


normal_IMG_20200407_050958.jpg


edit mod: wstawiłem Ci zdjęcia ale do następnego razu naucz się to robic - to nie jest trudne
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 66767

Guest
Hej te tabletki Co2 to chyba zbędne na out.pozdro:420:
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Tabletkę chciałem wrzucić na czas jak siedzą w boxie, do połowy maja w boxie było by fajnie, ale chyba będą już za duże. Rosną w butelkach 1,5l wcześniej były w dużych kubkach na cole z maka

to powodzenia z tymi autosami :brawo: ja to bym jeszcze z 5 razy dla pewnosci przesadzil, o ile dasz rade je wyjac z tych butelek <joint>
 

groWERKA

Active member
Rejestracja
Kwi 3, 2016
Postów
33
Buchów
0
to powodzenia z tymi autosami :brawo: ja to bym jeszcze z 5 razy dla pewnosci przesadzil, o ile dasz rade je wyjac z tych butelek <joint>

Butelki sa uciete u góry, później nacinam butelki wzdłuż po bokach, dół ucinam dookoła, wsadzam do butelki 5l, przystopuje ziemia ok 10cm, rozchylam boki butelki i ja ściągam. ziemia w butelce będzie mokra i ubitą i się nie rozsypie po ściągnięciu 1,5l butelki :) robię tak kilka razy w roku na automatach i nawet liście nie opadają :d
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Zdrowo wyglądają...
Kiedy to idzie na dwór ?
Ponoć w poniedziałek w nocy i we wtorek w nocy przepowiadają przymrozki
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Wtedy to już napewno. Jak automaty, to już będą kwitnąć...
 

groWERKA

Active member
Rejestracja
Kwi 3, 2016
Postów
33
Buchów
0
16.04 (20 dzień weg)

Trochę pomyliłem nawozy, bo zostało w nieopisanej butelce z tamtego roku i podlewałem nawozem na FLO, ale trudno.. to co przed sezonem to się nie liczy :)
Te i tak zaraz muszę wyrzucić na out, ale muszę jeszcze zmienić spot, bo tam dziki grasują i za często tamtędy chodzą, nie da się ich wygonic.. nie pomaga sikanie, sierść psa, zastawianie ich ścieżek klockami drewna i gałęziami, a ten anti bissan to lipa.. do 2 tygodni wskakują następne, jeszcze nie wiem jakie pestki dostanę, ale na pewno będą lepsze niż obecne :)
Znalazłem banki 30l po jakiś chemikaliach, mogę trzymać w nich wodę do podlewania ?
I jakieś kilkaset metrów dalej z ziemi ucieka woda nie wiem skąd jest, (może jakaś rura strzeliła) nie śmierdzi ściekami, wygląda na czystą itd. Mogę ta woda podlewać krzaki ? Albo co musiałbym w tej wodzie sprawdzić, żeby mieć pewność, że się nada do plantów ? Wystarczy samo ph ?
 
Ostatnia edycja:

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
jeżeli antibissan nie pomaga zrob na nie bombe zapachową. Kup gaz grizzly (ok 4mln shu ) spryskaj jakies szmaty i porozstawiaj w okolicy. Wydaje mi się, że powinno pomóc. Sam zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, bo w tamtym roku ćpuny leśne o***ały mi 80% krzaków. w tym 3 z 5 ostatnich które były w zaawansowanym flo. Dlatego też w tym roku nie będę miał litości. TO JEST WOJNA :delg:
 

groWERKA

Active member
Rejestracja
Kwi 3, 2016
Postów
33
Buchów
0
jeżeli antibissan nie pomaga zrob na nie bombe zapachową. Kup gaz grizzly (ok 4mln shu ) spryskaj jakies szmaty i porozstawiaj w okolicy. Wydaje mi się, że powinno pomóc. Sam zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, bo w tamtym roku ćpuny leśne o***ały mi 80% krzaków. w tym 3 z 5 ostatnich które były w zaawansowanym flo. Dlatego też w tym roku nie będę miał litości. TO JEST WOJNA :delg:
Zaraz tu wpadnie taki jeden przy***any Dzik. z forum i Cię zje za to, że piszesz co chcesz zrobić haha popłakał się o to że będę przeganiał dziki z ich starego gniazda haha przez, które teraz tylko przechodzą..
Mnie interesuje izolacja miejsca gdzie będą planty, bo za każdym razem jak idę na spot spotykam jakiegoś dzika, lisa, sarnę, zająca itp dlatego nie chce smrodzic na zbyt dużym terenie, żeby nie poploszyc wszystkiego, tylko w obrębie kilku metrów od krzaków. Anti bissan nie podziałał, bo nie dałem takiej dawki jak powinienem..
Najwyżej trochę podokarmiam te dziki i się może polubimy :) albo przynajmniej przestaną łazić przez mój spot jak wyczują, że przechadzając przez inną ścieżkę można znaleźć coś dobrego ;dd
 

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
Też mam podobny problem. W zeszłym roku w***ały wszystko. Teraz zrobiłem amatorskie ogrodzenie z gałęzi plus słoik z moczem zakopany w ziemi 3/4. Zastanawiam się czy tym razem to wystarczy...
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
Polecam hukinol plus dyspensery do niego co dwa tygodnie 5 kropli i po dzikach nie ma śladu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół