nasiona marihuany

[MH/HPS 2x600W, 2x1.44m2] - Furious Candy, Black DOG, Cluster Bomb, Black Destroyer

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Barbara fajne palonko, topy też duże i zbite jak kamienie. Nursebud fajnie słodko pachnie topy też spore ale za to werwe ma by iść w gore. U mnie już po 30 stopni... Czekam też na koniec projektu i odpale ledy
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
53 dzień flo. Obraz nędzy i rozpaczy... W międzyczasie padł wentylator. Cześć roślin poszła pod nóż, druga część pójdzie jakoś koło weekendu. Słabizna no ale shit happens. Będzie lepiej następnym razem.





 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Oj Panie co ty tam zrobił, że to tak wygląda? Popiles i wyjechałeś na wczasy ? :mal:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Przeczytał poradnik geraldzika i za bardzo sobie go wziął do serca. :crazy:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
Coś się wrzuci niedługo. Nie mam ostatnio czasu się w du*ę podrapać :D doszły mi pewne obowiązki i sprawy które muszę pozałatwiać. Dodatkowo zdrowotnie coś się pie****i lekko i póki co nie mogę ustalić jeszcze co.

No ale tutaj nie o tym hehe ;) rośliny ścięte, wszystko wysuszone. Wizualnie najładniejszy ten susz z black dog. Wynik w g pewnie ch***wy będzie bo było parę małych krzakow (furious candy) no i dogi dały niewiele wagowo.

Właśnie skończyłem przesadzać krzaki. Dam im porosnac jeszcze max 2 tyg i przełączam na flo. Dorzuciłem Hawaiiana (stary gratis - anesia) i GG 4 x Chemdog DD. Plus te geny od Outlaw i swoje.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
A weźta :D zrobię więcej fotek suszu jakoś ale rodzinka mi się też niedawno zwaliła, jakieś dzieciaki biegają, nie chcę więc wyciągać śmierdzącej zielepachy i focić.

Wyszło ok 800. Czyli śmiesznie jak podejrzewałem ale tych co dały najmniej czyli dogów sobie zostawiłem. Tu foto jak to wygląda z bliska bo zdążyłem wcześniej zrobić.

DSC01800.JPG


DSC01802.JPG


Krzaki w nowym grow przestawiłem dziś na flo.

Tydzień temu:





Dziś:





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół