nasiona marihuany

[MH/HPS 2x600W, 2x1.44m2] - Furious Candy, Black DOG, Cluster Bomb, Black Destroyer

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,046
Odznaki
4
Siemka!
Kolejną relkę czas zacząć.

Występują:
Furious Candy - Eva Seeds
Black DOG - Humboldt
Cluster Bomb - Bomb Seeds
Black Destroyer - Original Sensible Seeds


Zdjęcie z 05.04 - tego dnia przełączone na flo. Nie mam pojęcia który to dzień weg bo nie robiłem zapisków ale tak koło 35 dnia.
W jednym namiocie HPS, w drugim MH (zmiana po indukcji).
To już chyba czwarty grow na ziemi z odzysku - zmieniona tylko wierzchnia warstwa. Lecę na biotabs. Na razie dałem po jednym tabsie, drugiego dorzucę pod koniec indukcji. Jeszcze tak nie robiłem ale dotychczasowe obserwacje wskazują, że na początku tego azotu jest za dużo jednak.



 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Za***isty projekcik. Dało by radę więcej upchac tych autopotow w boxie, bo 9 szt jest.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,046
Odznaki
4
9x15l. Więcej już nie wejdzie ze względu na miejsce jakie zajmują podstawki, zresztą chyba nawet bym nie próbował :)
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Poaptrzymyi tu :oczy: chciałem te Black DOGi, ale wybrałem bubba's gift od nich. Powiem Ci, że moje są większe na tym etapie, ale to się zobaczy jak na flo będzie :ako:
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Zasiadam i kibicuje, ciekawe czy boby z tych Furious Candy też wyjdą CI takie małe jak u mnie, oby nie :bal: o ile mało z nich mi wyszło to nie mogę narzekać na jakość, z kolei mocą też nie powalały, pożyjemy zobaczymy :grz:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,046
Odznaki
4
Fotki z 6 dnia indukcji. Za parę dni dorzucę po drugim tabsie





 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Black DOG jak trafisz fajne pheno to będziesz się tasował tak, że maczuga Ci się zacznie palić. A dochodziło mi to w 50-55 dni. Czekam na dalsze poczynania. :bounce:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,046
Odznaki
4
Siemanko,
przyjmijmy w uproszczeniu, że to czwarty dzień flo. Wygoliłem trochę doły, wcisnąłem po drugim tabsie, zanim się zacznie uwalniać na dobre to pewnie minie parę dni. Zmieniłem też MH na HPSa.

Tutaj świeciło MH - ładnie, bardzo równe rośliny, fakt, że wcześniej przeniosłem te wyższe do drugiego namiotu no ale mimo wszystko jest porządek, który cieszy oko





Te lecą na hpsie już od przesadzenia



Niedługo montuję filtry i przy następnym upku postaram się o lepsze foty poszczególnych roślin :420:
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,046
Odznaki
4
Siemka,
ok 11 dnia flo. Leci wszystko szybko... aż się nadziwić nie mogę po ostatnich uprawach haze hehe mam małe problemy z jednym zasilaczem ale chyba dotrwa do końca. Filtry zawisły już, żywica się pojawia... nic ino czekać :) niedługo bio pk zapodam może, chociaż zobaczę jak tam dołożony drugi tabs się przyjmie ;)







Black Destroyer







Cluster Bomb



Furious Candy



 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,046
Odznaki
4
Siemka,
upek 2 w 1 - najpierw parę fotek sprzed tygodnia (18sty dzień flo) i aktualne czyli z 25 dnia flo. Black Dogi chyba 2 na 3 wyglądają marnie. Tzn szronu na***ane w opór ale topki jak paznokcie. Chyba dam sobie siana w końcu z tymi mainstreamami hehe Cluster Bomb i Black Destroyer zapowiadają się owocnie

18 dzień flo (tydzień temu)
















Aktualne













A tu top wspomnianego Black Doga



BONUS z leśnego spaceru

Oto Oleica Krówka (Meloe proscarabeus) - nie spotkałem jeszcze takiego chrząszczyka, w słońcu szybko rzucił się w oczy bo jest metaliczno niebieski i spory - ok 3.5 cm długości. Odżywia się między innymi jajami pszczół. Najciekawsze jest to, że w sytuacji zagrożenia wydziela oleistą substancję (udało się uchwycić na foto), która zawiera kantarydynę. Niegdyś próbowano leczyć nią wściekliznę, a nawet stosowano w afrodyzjakach i truciznach.









+ takie tam

DSC01584.JPG


DSC01296.JPG


Pozdro
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
Narobił nasion i jakichś Dogów nasadził...
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,046
Odznaki
4
To fakt, ale po prostu z tym wystartowałem zanim zrobiły się nasiona... Nie mogę teraz niestety wszystkich namiotów rozstawić. W następnym grow będzie jeden namiot na moje i drugi na Śmieszkowe... a potem zobaczymy, chyba coś z polecenia sensei chetona.
Zul chwalił te dogi, zielony moderator. Myślałem, że jakieś pojęcie ma :jprd:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,046
Odznaki
4
Elo. Fotki z 39 dnia flo. Ogólnie żywicy na krzakach sporo ale Black Dogi pokryły się nią najobficiej. Black Destroyery ładnie rosną.

Cluster Bomb








Black Destroyer



Black DOG





Różne















Pozdro
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Black dog wymiata ależ ten krzak się świeci. 5 ;)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,046
Odznaki
4
Nie ma dużych topów ale żywicy fakt jest na nim dużo jak na mainstreama... Ale cluster bomb i Black destroyer warte uwagi jeśli chodzi o plonowanie. Zobaczymy jeszcze co z tego wyjdzie ostatecznie ale zapowiada się dobrze.

Właśnie miałem pisać że kiełkują już następne sionka.
Będą moje Limelope i Lime Cheddar, a także crossy outlaw od Śmieszka - Barbara Bud x White Widow oraz Nurse Bud x Blueberry.
Wczoraj wszytko zwodowane, moje crossy wszystkie puściły kiełki małe, outlawy popękały.

Skoszę kilka szt pod koniec tygodnia i resztę za jakieś dwa tygodnie...do tego czasu już będą podwegowane rośliny na następny rzut. No i wieszam ledy znowu bo zaraz przyjdzie ciepło zapewne ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół