nasiona marihuany

CLU058 CITIZEN 150W [0.36M2] [Biotabs] [Desfran, Mexican Sativa, Fruit Jack, Purple Maroc Fast]

Wyszukiwarka Forumowa:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Jeśli zostawię sobie torebkę na następne indora i będę Vega robić bez wentylatora jak będą małe i przy wiesze im torebkę. Będzie ok?
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Jeśli zostawię sobie torebkę na następne indora i będę Vega robić bez wentylatora jak będą małe i przy wiesze im torebkę. Będzie ok?

Torby wg. mnie sprawdzają się w sytuacji wysokich temperatur, i raczej na WEG. Miałem kiedyś taką właśnie sytuację że temperatura ( lipiec) skoczyła mi w boxie do 36 st.C i wtedy używałem tych toreb, plus duża wilgotność bliska 90 % , wentylację włączyłem, że działa po 15 minut na godzinę, i było ok ..roślnyi nie odniosły żadnych szkód.
 

Alastor Moody

widzę to, czego nie widać
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
198
Buchów
354
Odznaki
2
Purple Maroc sztos! Jeszcze nie mogę chyba dawać buchów ale będę obserwował do końca :)

pozdro!
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
UP

Dzien:
Veg:42
Flo:55

Temp/wilgotnosc
Dzien: 25.5°C/ 42%
Noc: 23°C/50%


Czesc i czolem

Dzis bedzie krotko.
Wszystkie panny od ostatniego "UP" dostaly 2 razy PK 5-8 od BioTabsa 10ml na 1L wody. Troszeczke koncowki popalilo. Chyba za duzo dostaly na raz. Zaczynaja pomalutku puchnac. Puprle maroc musialem topy podwiesic na sznurkach poniewaz zrobily sie ciezkie i zaczely opadac.
Reszta wporzadku...


Desfran








Purple Maroc








Fruit Jack (najbardziej oszroniona)








Box






Pozdro 600...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
O kurła, to żeś poszalał, ja to maks 3ml/l tego leję. Ale masz bestie więc powinny ogarnąć. :)
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
O kurła, to żeś poszalał, ja to maks 3ml/l tego leję. Ale masz bestie więc powinny ogarnąć. :)

Podlalem im wedlug zalecen producenta. Ale widze ze to za duzo.
Nastepne podlanie dam 0.5-0.6ml na 1L
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
Dalem 50ml na 5L wody potem caly tydzien sama wode i znow 50ml/5L i znow sama wode...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
I wy***ało przenawożenie, dlatego raczej sobie odpuść skoro mają jedzenia pod dostatkiem. Zalecenia producenta to jedno, a popalenie na lisciach to drugie i to tym powinieneś się kierować. Z resztą lanie w takim etapie flo nawozów to bezsens. Lej samą wodę, jeżeli im czegoś będzie brakować to wyjedzą sobie z liści. :)
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Zalecenia producenta w tym przypadku to 1-3 ml nawozu na 1 L wody. To mocny siuwaks jest , Biobiza Blooma to se można lać i 3 krotną dawkę i przy sporych plantach nie powinno być szkody no a tu dałes ostro i dobrze że mocniej nie popaliło. Jak Żulu gada samą wodę bym już lał do końca.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Są dwa zalecenia: kilka mililitrów z każdym podlaniem lub 10ml/l w 3 4 5 tygodniu flo. Czy jakoś tak.

edit: o, mam.

From the second week of flowering until one week before harvest, with every watering, add 1-3 ml of BIO PK5-8 per litre of water.
Or,
during flowering, weeks 3, 4, 5 & 6, feed 10 ml of Bio PK 5-8 to each plant, diluted in at least 1 litre of water.

Główna zasadą jest obserwowanie roślin i podawanie im nawozów kiedy tego potrzebują, a nie lać jak jest na rozpisce producenta.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Faktycznie zwracam honor. Mam na butli nalepkę po niemiecku a ten język jak drut kolczasty rani moje oczy i uszy.
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
"Są dwa zalecenia: kilka mililitrów z każdym podlaniem lub 10ml/l w 3 4 5 tygodniu flo. Czy jakoś tak."

I tym sie zasugerowalem tyle ze jak [MENTION=35010]Żul[/MENTION] napisal zamiast lac jak jest potrzeba to lalem jak na ulotce.
Ale Ok.
Dzieki panowie za rade, w taki razie odstawiam to.
Poslucham sie bardziej doswiadczonych.

Pozdro 600...
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
UP

Dzien:
Veg:42
Flo:69

Temp/wilgotnosc
Dzien: 27.5°C/ 42%
Noc: 24°C/54%


Czesc i czolem

Sorry ze po 2 tyg UP ale kapletny brak czasu na ogarniecie.
Wszystkie dziewczyny rosna na masie, ladnie puchna.
Sporo sie polamalo juz od ciezaru.
Podlewane sa co 2 dzien po 2L wody

U Desfran wszystko ok, zielono caly czas.

Purple Marok robi niezla jesien. Duzo lisci juz potracila ale puchnie dalej. Jest mega wielka. Nie wiem kiedy scinka, najlepiejwszystkie razem ale nie wiem czy sie to uda. Bardzo duzo plecznych trichomow.

Fruit Jack najbardziej mi sie podoba. Jezeli chodzi o kolor i budowe.
Zbite i mega pachnie cytrusami.

Lecimy...



Desfran












Purple Maroc











Fruit Jack












Box







Pozdro 600...
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
UP

Dzien:
Veg:42
Flo:90

Temp/wilgotnosc
Dzien: 29.5°C/ 38%
Noc: 26°C/46%


Czesc i czolem.

Dawno nie bylo UP. Ponad 3 tyg w delegacji ale byly pod dobra opieka.
Desfran rozrosla sie, zbudowala ciekawa strukture.
Purple maroc mega ciezkie topy wiekszosc sie lamie od ciezaru.
Fruit Jack rowniez zaczely sie lamac , bardzo duzo zywicy.
Wszystkie juz maja pojedyncze bursztynowe trichomy.
Na najblizszych dniach idzie kosa.



Desfran













Purple Maroc













Fruit Jack













Pozdro 600...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół