nasiona marihuany

Balkon Karton

Wyszukiwarka Forumowa:

Tomsson420

Active member
Rejestracja
Kwi 5, 2020
Postów
33
Buchów
0
Siema growerzy nastal ciezki czas gdy nawet wejscie do lasu juz jest nielegalne a co dopiero robienie tam spotow zdecydowalem sie na chodowle na balkonie i powiedzcie mi czy to ma racje bytu chce wziasc duzy karton zeby zmiescily sie w nim 4 rosliny obloze go w srodku folia jak w grow boxie a gora bedzie odkryta i mam zamiar wystawiac taki karton na balkon a na noc chowac go do srodka co sadzicie o tym ?:zjarany:
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Siema growerzy nastal ciezki czas gdy nawet wejscie do lasu juz jest nielegalne a co dopiero robienie tam spotow zdecydowalem sie na chodowle na balkonie i powiedzcie mi czy to ma racje bytu chce wziasc duzy karton zeby zmiescily sie w nim 4 rosliny obloze go w srodku folia jak w grow boxie a gora bedzie odkryta i mam zamiar wystawiac taki karton na balkon a na noc chowac go do srodka co sadzicie o tym ?:zjarany:

Zależy czy mieszkasz na blokowisku czy w domu na wsi gdzie sąsiad jest przynajmniej za płotem i czy chcesz tak pociągnąć do końca??
 

Tomsson420

Active member
Rejestracja
Kwi 5, 2020
Postów
33
Buchów
0
akurat z sasiadami nie ma problemu mieszkam w domu chodzi mi glownie o sam pomysl z tym kartonem czy nie bedzie za malo swiatla czy cos
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
jak nie masz problemu z sąsiadami to po jakiego grzyba te kombinacje z kartonem? postaw je normalnie na balkonie i już. noc jest noc to dlaczego na noc do domu? chyba nie masz tego balkonu na poziomie gruntu, bo jak coś się ochłodzi to przy gruncie raczej.
 

Tomsson420

Active member
Rejestracja
Kwi 5, 2020
Postów
33
Buchów
0
jak nie masz problemu z sąsiadami to po jakiego grzyba te kombinacje z kartonem? postaw je normalnie na balkonie i już. noc jest noc to dlaczego na noc do domu? chyba nie masz tego balkonu na poziomie gruntu, bo jak coś się ochłodzi to przy gruncie raczej.

chodzi o to ze koniec balkonu widac z ulicy a tam jedynie jest swiatlo bo reszte zakrywa daszek
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
to znaczy że masz tam mało światła i pewnie krótko. wiesz że to roślina która bardzo lubi słońce, i w razie braku takowego przez min 6-7h bezpośrednio to raczej nie ma co liczyć na konkretny plon.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół