nasiona marihuany

Zestaw dla leniwych?

Wyszukiwarka Forumowa:

Weedslowmo

Member
Rejestracja
Sie 10, 2019
Postów
7
Buchów
0
Witam, jaka polecacie uprawe dla leniwych?

W tym momencie uprawiam w ziemi, box 1x1 hps600w i jestem juz znudzony i zmeczony podlewaniem recznym. Mysle o autopotach z kokosem, ale moze jakies hydro? Najbardziej odpowiada mi jakas uprawa ze zbiornikiem, jakie sa Wasze sposoby na lenistwo w uprawie?

Z innej beczki, czy mozna uzywac nawozy advanced nut. w kokosie? B52 chyba mozna z tego co pamietam, ale mam prawie cala serie na flo, big budy, nirvany itd

Pozdrawiam
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Ja na prawdę nie wiem jak można się nudzić w uprawie MJ ;) Autopot jest ok, ale kokos wymaga doświadczenia. Możesz dać zawsze zwykłą glebę.
 

Weedslowmo

Member
Rejestracja
Sie 10, 2019
Postów
7
Buchów
0
Ja na prawdę nie wiem jak można się nudzić w uprawie MJ ;) Autopot jest ok, ale kokos wymaga doświadczenia. Możesz dać zawsze zwykłą glebę.

Mozna sie nudzic bo po 3-4tygodniu i zrobieniu treningow zostaje Ci tylko podlewanie przez kolejne 10tygodni w moim przypadku. Dodawanie nawozow to jedyne urozmaicenie.

Po przegladnieciu pol tony internetu, wybieram autopota z kokosem plus biotabsy
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
biotabs i autopoty, jadę teraz pierwszą uprawę więc jest to testowa ale zapominasz praktycznie o boksie.
już same biotabsy dają ogromny komfort nie mówiąc i autopodlewaniu..
jadę w ziemi ogrodniczej z dodatkiem perlitu
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Nawozy od AN są coco-safe wiec jak najbardziej mogą być. Osobiście mogę je polecić. A jak chcesz samograja to ląduj biotabsa w lightmixa i masz spokój.
 

Weedslowmo

Member
Rejestracja
Sie 10, 2019
Postów
7
Buchów
0
Nawozy od AN są coco-safe wiec jak najbardziej mogą być. Osobiście mogę je polecić. A jak chcesz samograja to ląduj biotabsa w lightmixa i masz spokój.

Mam nawozy od AN, ale sensi flow do gleby plus reszte wiec musialbym zainwestowac w sensi grow i flow do kokosa plus Big Bud coco (ten do ziemi nie jest coco safe). Jednak w tej opcji, pomimo autopota, wciaz jest sporo obowiazkow.
Chce isc w te biotabsy, wszyscy tutaj jada raczej na light mixie, ewentualnie lekka domieszka coco. Ja chcialbym zrobic 50/50 coco/perlite. Co rowniez przewiduje producent na ulotkach.
Tylko zastanawiam sie jak wzbogacic kokosa, bo moga wystapic braku cal/mag.
Widze ze, ludzie dodaja bat guano, palm tree, ktos pisal o silicum flash'u od biotabsa.

Na zagranicznych forach jest rowniez niekonczaca sie dyskusja o keramzycie na dnie doniczki przy autopocie i kokosie, ze niby za duzo wody pobiera doniczka. Ja nie wiem, i chetnie sie dowiem.

Ktorych nawozow ze startera biotabsa zaczyna brakowac jako pierwszych? Docelowo beda 4doniczki, ale nie chcialbym zeby po 2 miesiacach sie okazalo ze nie mam np Orgatrexu (w moim kraju produkty biotabsa sa 100% drozsze niz w Polsce, wolalbym kupic na zapas wczesniej, niz pozniej przeplacac)

Jak zaczac z sadzonkami w bio kokosie? Czy moze zaczac w light mixie, a pozniej przesadzic do docelowego kokosa? Nie chce wrzucac nasion od razu do 15l doniczek, a autopota i tak moge odpalic powiedzmy w 2gim tygodniu. Mam doswiadczenia tylko z ziemia i mineralami stad moje pytanie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół