nasiona marihuany

[LED][89W][0,16m2] FEM:1x White Widow CBD & 1x Super Lemon Haze

Wyszukiwarka Forumowa:

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Do wody poszło dziś nasionko Cherry Grapefruit Fem od Kera Seeds. Plan mam następujący, że przetrzymam jeszcze na wegu ten nieszczęsny Super Lemon Haze. Jeżeli nic się nie zmieni do tygodnia to leci do kosza. A jak ruszy to będę miał 3 donice w boksie razem z tym cherry. Nie będzie i tak z tego SLH wielkiego plonu, więc tyle donic na taką powierzchnię powinienem zmieścić.

Proszę administrację o aktualizację tematu wątku.
 
Ostatnia edycja:

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,517
Buchów
2,964
Odznaki
3
Patrząc na zdjęcia po ścince to było tego może 15 gramów, więc kiepsko.

.
Kiepsko, to Ty na oko oceniasz. Rośliny miały za mało ziemi, to był błąd tej uprawy. Nie dociera, też, że to inne ledy niż Twoje.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Nie chcę już tu pisać u kogoś w fotorelacji, więc tylko życzę powodzenia, przyda Ci się.
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
WEG dzień 19
i WEG dzień 1 dla Cherry Grapefruit

Witajcie po krótkiej przerwie. Musiałem kiełkować nowe nasiono (Cherry Grapefruit od Kera), ponieważ mój Super Lemon Haze się zupełnie zablokował. Dziwne, bo liście ma zielone, jak się je dotknie to pachną super cytryną, ale nie chce rosnąć.

White Widow CBD idzie coraz lepiej, ma jeden popalony liść, podejrzewam, że od wody i światła, ale jak się mylę to poprawcie. Zrobiłem na WW CBD trening LST, to mój pierwszy raz i chyba w sumie źle nie jest. Podlewam samą wodą wszystkie rośliny.

I tak po kolei. Najpierw WW CBD








Pierwszy dzień Cherry Grapefruit




I nieszczęsny Super Lemon Haze, którego też zglebowałem. Potrzymam tydzień, ale żal wyrzucać :(


 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Niepotrzebnie kiełkowałeś tę nową roślinę i trzymasz tego lemona, wyrzuciłbym oba na Twoim miejscu, i pozostałe dwie powegował chwilę dłużej, po czym łądnie rozłożył i przełączył na flo.


I tak sobie kminię, po ch*j sadzić cbd, skoro można kupić za grosze? :oczy:
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
[MENTION=35010]Żul[/MENTION] kupisz tylko CBD, a ja potrzebuję CBD 1:1 z THC. To którą mam wyj***ć? SLH od razu? i zostawić kiełkującą? Czy ją też wyj***ć i zostawić samo CBD?
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
No mając roślinę w 19 dniu wega kiełkowanie nowej do tego samego boxa nie bardzo ma sens. Już lepiej wycisnąć z tej jednej czy dwóch ile się da przez LST bo zanim nowa dogoni tą to się zestarzejesz :D
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Plan jest taki, że małą roślinkę przerzucam do drugiego mniejszego boksu, niech sobie rośnie na weg. A White Widow mógłbym już przełączać na 12/12. Jak myślicie to jest dobry moment? Czy jeszcze trzymać?
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
WEG dzień 30
i WEG dzień 12 dla Cherry Grapefruit

Witajcie po dłuższej przerwie. Z nowości, to wyleciał całkowicie Super Lemon Haze. Prawie nie rósł, więc szkoda było miejsca i doniczki. Świnki morskie się ucieszyły prezentem :) Zrobiłem błąd bo zacząłem kiełkować Cherry Grapefruit 19 dni od startu wega WW CBD. I miałem dylemat jak tu pogodzić te dwie rośliny.

Na dzień dzisiejszy White Widow przełączyłem właśnie dziś na 12/12 po miesiącu wega. A Cherry Grapefruit wrzuciłem do boksa, który na szybko zrobiłem (40x40x70). Tam jest CFL o barwie 5500K. Spróbuję robić jej wega do momentu, kiedy nie pójdzie się suszyć WW CBD. I nigdy więcej na tak małej powierzchni nie będę sadził więcej niż 2 roślin. A tym bardziej kiełkował w różnych odstępach czasu. Nie popełniajcie tego błędu! :)

Podlewam wodą odstaną, zbijam PH octem jabłkowym. Działa. Ostatnio poszła partia z biohumusem. Zastanawiam się kiedy zacząć lać na kwitnienie. A tak prezentują się roślinki:

White Widow CBD:















A tak wygląda Cherry Grapefruit:







 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
WEG dzień 36
i WEG dzień 18 dla Cherry Grapefruit

White Widow CBD przełączone na 12/12 od 6 dni. Na razie chyba indukuje, bo nie widać jakiś włosków i śladów kwitnienia. Więc nie liczę jeszcze flo. Od kilku dni podlewam Bio Bloom, ale delikatnie. Nie spodziewałem się, że roślina tak się rozkrzaczy. Zrobiłem parę razy LST to fakt, ale jestem zaskoczony ilością rozgałęzień. Nie wiem ile z tego zakwitnie.







Jeżeli chodzi o Cherry Grapefruit to na zdjęciach jest lekko oklapła, ale dlatego, że zapomniałem szybciej podlać :) Mój błąd. Roślina stoi w prowizorycznym boksie, z lampą CFL. Zamontowałem wiatraki wtłaczające i mam elegancko 25-26 stopni. Zapachu na razie brak więc nie cuduję z filtrami. Jak będę chciał ją przełączyć na flo to wsadzę do dużego boksa, gdzie leci już 12/12. A potem ta prowizorkę rozmontuję na stałe i nigdy nie polecę z uprawą z taką rozbieżnością co do dni wega. Generalnie jak i w jednej jak i drugiej pannie nie widzę żadnych niedoborów. W White Widow przez chwilę trochę końcówki popaliło, ale dlatego, że wlałem za dużo BioBloom. W Cherry Grapefruit wszystko idzie wzorowo.





 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Mam chyba problem. Ile powinna zająć indukcja? Dziś minął 10 dzień od przełączenia White Widow i nawet preflowerów nie widać
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
7-14 dni więc jeszcze nie masz się czym martwić...
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Ja chyba zwariuję. Dziś zaglądam do roślin, a tam na kwitnącej już White Widow CBD jajca!!! Zerwałem ich z 15. Feminizowane nasiona i jajca. Jutro będę musiał dobrze ją jeszcze raz przeglądnąć. Ktoś mi wyjaśni powody hermienia? Bo raczej problemów ze światłem nie było....

Edit: Zerwałem jeszcze 32 jajca. To jest jakiś pogrom. Możliwe, że to był regular? Jeżeli tak to sprzedawca poleciał w wuja. Czy używanie Asahi mogło się do tego przyczynić? Szukam powodu, bo nie zasnę.
 
Ostatnia edycja:

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
WEG dzień 48, FLO 6
i WEG dzień 30 dla Cherry Grapefruit

No i stało się. Wrzuciłem Grapefruita do boksa z White Widow. Stoi na podstawce, żeby nie walczyła za bardzo o światło. Czyli ma cykl 12/12. Idzie ładnie, bez niedoborów. Tydzień temu zrobiłem jej FIM. Cuchnie jak się potrze o liście. Mam nadzieję, że kwiaty będą zdecydowanie lepsze.



Teraz White Widow CBD. Tu były cyrki. Od dwóch dni obrywam jajca, naliczyłem ponad 30. Jakiś badziew od sprzedawcy. Nie było szans z mojej strony, żeby się tak hermiła. Natomiast rozkrzaczyła się bardzo - za dużo treningu i przetrzymana na wegu o tydzień. Teraz odcinam powoli dolny popcorn, żeby dała czadu z głównymi topami. Podlewam ją codziennie po 1,5l wody z biohumusem i BioBloom (połowa zalecanej dawki). Pije jak stara alkoholiczka. Jak otworze boksa to zapach idzie na pół mieszkania. Dobrze, że wymyślono filtry węglowe ;)













 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Znów mam problem i proszę o podpowiedź. Po pierwsze łodygi robią się czerwone. Nie wszystkie, ale niektóre. Podejrzewam niedobory ale jakie? Leje dalej biohumus i BioBloom w zalecanych dawkach.

Druga sprawa to suche liście. Nie robią się żółte, ale schną zielone. Zauważalne od spodu. Nie jest ich dużo, ale od spodu schną. Pierwsze piętro od spodu suche. Podlewam co 24-36h. Po ok. 1 l na roślinę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół