nasiona marihuany

Słoneczny Out with January 2020 P/AF i FS

Wyszukiwarka Forumowa:

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
Witam szanowne grono
Po 5 latach obecności (mniejszej lub większej xd) na tym forum,
czas najwyższy dać coś od siebie. bez zbędnego pie****enia przechodzimy do meritum :

26x PanPestka PAF Amnesia Lemon
14x AF potraktujemy jako mix, troche BDS, PP, Dinafem
5x NoName FS resztki z 2019


Gleba:
Gleba z biedry z domieszką spotowej + hydrożel (debiut na moich włościach)

Wspomagacze:

Garść azofoski do ziemi, Planton K i na dobitke PK 13/14 + może jakiś biohumus, ale zaczynam odczuwać, że na tle innych to jakieś placebo, a nie nawóz xddd

Trening:
LST, FIM i jeszcze raz FIM, żeby z tego sosny nie wyrosły

KIEŁKOWANIE


Na start ruszyly PAFy, tydzien temu trafily do wody i tam wszystkie wypuscily kielki (jedna musialem tylko precrushowac po dniu plywania - więc zapowiada się chyba całkiem fajny genik), aktualnie parapetują się

Niestety przez zaistniałą sytuacje epidemiologiczną, jestem zmuszony eksmitować panienki znacznie szybciej niż przewidywałem. spot już ogarnięty więc mam nadzieje, że jakoś to będzie

Jakie fotki wrzucę najprawdopodniej jutro.



dzis ostatnie szlify spota, jest to jego debiut mam nadzieje, ze wszystko bedzie szlo zgodnie z planem

Strona poludniowa


strona polnocno-zachodnia


UPDATE

Dzisiaj desant żółnierzy







Z fartem i miłej niedzieli!
:420:


 
Ostatnia edycja:

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Siema,
Wywal tego plantona, pk 13/14 od Canny? Jeśli tak to zastąp sobie plantona Canną Terra Flores, obowiązkowo dokup też boosta, jeśli masz nadwyżke w budżecie, efekty zobaczysz gołym okiem.
Biohumus spoko, ale tez go traktuje jako dodatek. Azofoska swoje powinna zrobić, daj też dolomit, oprócz podniesienia ph da Ci on jeszcze takie składniki jak magnez i wapń.
zastanów się czy na pewno chcesz robić FIM na PAFach, nie wiem jak ta Twoja odmiana, ale osobiście spotkałem się z pafami, które bardzo szybko startowały z flo i w takich przypadkach to nie musi byc najlepsze rozwiązanie. No i czy FIM to FIM a nie Topping.
Powodzenia majster, czekam na foty. [MENTION=88587]Dziku.[/MENTION] Jasne, że się tego nie łączy, jednak jak wyskoczą Ci niedobory i chcesz szybko reagować to najlepszy oprysk, z mineralnych oprysku wole nie robić, bo łatwo popalić a jakoś przez oprysk z biohumusa nigdy problemu nie miałem, gdzie na mineralnych ostatnie dwa sezony jechałem.
 
Ostatnia edycja:

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Trochę wcześnie, ale obserwuję co to się podzieje. Sam planuje porządny outdoor na następny sezon po raz pierwszy więc chętnie popatrzę co Wam w tym roku porośnie.

Powodzenia!
 

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
[MENTION=50155]Sokole Oko[/MENTION], raczej podchodzę do sprawy hobbystycznie/ekonomicznie i nie mam parcia na mocną zabawe dopalaczami. PK od canny, więc zobaczymy, ale dziękuje za bezcenne informacje! i tylko prawdziwy FIM, a nie jakiś tam Topping dla mięczaków :D. To mój drugi sezon z pafem, więc bacznie będę śledził wegatecje i decyzje o treningach podejmował na bieżąco.
[MENTION=93073]J0Di[/MENTION] wiem, wcześnie, ale jak wspomniałem sytuacja niepwenego jutra mnie zmusiła, muszę korzystać z wolnego, bo potem to ch*j wie jak będzie. Po świętach temat PAFow chce mieć już 'uziemiony', ze tak sie wyraze :D
 

Pastuszek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
117
Buchów
27
Oby pogoda okazała się łaskawa;) ja również zastanawiam się kiedy wrzucać pestki na wate ale w tym tygodniu parę pelnosezonowek pewnie już poleci ;) ogólnie życzę powodzenia i będę zaglądał powodzenia chłopak!:dela:
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Po co Tobie planton, jego skład jest zmieniony, nie nadaje się na flo, tak jak było to za dawnych czasów. Są dużo lepsze preparaty typu substral burza kwiatów za zaawansowane flo a na trybienie i zawiazywanie czuprynek chociażby substral do pomidorów, można też i cane a wydasz majątek a efekty będziesz miał te same, tu nie chodzi o firmę tylko o pierwiastki potrzebne roślinie do życia to że se pokupujecie firmowych nawozów to nie oznacza że planty same wyrosna i dadzą kilogramy, robię to za długo żeby wierzyć w nad doskonałość firmowych nawozów
Jesteś zupełnie nie przygotowany wiedzą a zabierasz się za outa
Po co ci biohumus wymieszany z nawozami chemicznymi jak to drugie zniweluje działanie pierwszego, albo chemia albo organika he
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Szkoda pestek, ale Twój cyrk i Twoje małpy.
Będą jaja jak w maju Ci pozakwitają te pafy z sezonami, a wysadzanie automatów w tym terminie poskutkuje skarłowaciałymi krzaczkami, na które w gruncie rzeczy szkoda zachodu :D
Mimo wszystko, powodzenia ;)
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Siema,
Wywal tego plantona, pk 13/14 od Canny? Jeśli tak to zastąp sobie plantona Canną Terra Flores, obowiązkowo dokup też boosta, jeśli masz nadwyżke w budżecie, efekty zobaczysz gołym okiem.
Biohumus spoko, ale tez go traktuje jako dodatek. Azofoska swoje powinna zrobić, daj też dolomit, oprócz podniesienia ph da Ci on jeszcze takie składniki jak magnez i wapń.
zastanów się czy na pewno chcesz robić FIM na PAFach, nie wiem jak ta Twoja odmiana, ale osobiście spotkałem się z pafami, które bardzo szybko startowały z flo i w takich przypadkach to nie musi byc najlepsze rozwiązanie. No i czy FIM to FIM a nie Topping.
Powodzenia majster, czekam na foty.

Poczytajcie jak łączyć nawozy z głową.... Kolejny co organike wplata w chemię
 

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
Z całym szacunkiem, ale koledzy mają małe problemy z czytaniem ze zrozumieniem najwyraźniej.
Primo, napisałem MOZE biohumus, chcialem go uzyc na wczesny weg, zeby nie ryzykowac przedawkowaniem chemii.
po drugie primo [MENTION=67371]blantapaltera[/MENTION] automaty spokojnie czekaja na swoj, odpowiedni czas, a tak jak wspominalem wiekszosc musze ogarnac teraz, ze wzgledu na zaistniala sytuacje, nie wglebiajac sie w szczegoly - kazdy orze jak moze :D
Za resztę kontruktywnych i praktycznych opinii dziękuje - wywalam plantona i wybiorę którąś z alternatyw
 

Pastuszek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
117
Buchów
27
Poczytajcie jak łączyć nawozy z głową.... Kolejny co organike wplata w chemię

Czyli co ? Np jak dorzucę do dołka obornik bydlecy i potem na cały weg będę stosował np terra grow od plagrona to jedno z drugim nie będzie wspolgralo?
 
U

Usunięty 66767

Guest
Hej na jaki hydrożel się zdecydowałeś???jest to jeden z podstawowych specyfików które muszę mieć ale jeszcze nie wiem na który się zdecyduję bo nie używałem wcześniej.Pozdro:gand:
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Są różne rodzaje z różnym stopniem absorbcji wody. Ciekawi mnie, jakich proporcji używacie. Ja w tym roku daję 3g na 1l ziemii. Więc w dołek 20l wrzucam 60g hydrożelu.

Narazie czekam na to, co się wydarzy z tymi wszystkimi roślinkami osób, które dość szybko wystartowały. Ja testowo wrzuciłem 2 pestki do kieliszka wczoraj, które polecą na poletko z początkiem maja. :)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
gdzie jakie kolwiek fotki chociaz z przygotowan spota i do misji
 

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
hydrozel kupilem na aledrogo jakis zwykly 1kg za 20zl i sypałem na oko 2g na 1l ziemi. pierwszy raz uzywam tego specyfiku, zobaczymy jak sie sprawdzi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół