nasiona marihuany

[2m2][HPS 600+LED 260] Barbara Bud x White Widow Outlaw Seeds OS

Wyszukiwarka Forumowa:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
yo :salu:

dziś wjechała poważna kosa, 3 godziny we 2 skubane a i tak nawet połowa nie obrana. Reszta zostaje na jutro. Są dobre informacje, pogoda się poprawiła i przestało pleśnieć. Dziś nie znalazłem ani 1 zainfekowanego pleśnią szczytu, czyli za***iście!
Mam też kilka spostrzeżeń odnośnie tego grow. Rośliny, które stały pod samym HPS są owszem większe.. ale, no właśnie, musi być jakieś ale.. zdecydowanie gorszą mają strukturę, bardziej miotłowatą szczególnie na samych czubkach i są zdecydowanie mniej oblane żywicą. Obstawiam, że to od temperatury. Z kolei rośliny bliżej led mają ciut mniejsze pałk ale twarde jak kamienie i pieknie polukrowne. Mix światła wyszedł im zdecydowanie na duży plus.

Przekładowa roślina bliżej paneli, nie będe spamował milionem fotek bo i tak to ta sama odmiana..

20200708_171855.jpg


20200708_183600.jpg


20200708_171801.jpg


20200708_183553.jpg


A tutaj roślina centralnie spod HPS, ma zdecydowanie grubsze pałki ale gąbczaste, nie zrobiłem z bliska fotki ;/ ale i tak widać różnicę

20200708_175354.jpg


Tutaj cały dzisiejszy zbiór, sporo tego ! a to nawet nie połowa

20200708_190716.jpg



Jutro będę ciął dalej choć w ch*j mi się nie chce i czasu mam średnio ale trzeba to zebrać.

Co mogę na szybko powiedzieć o tej odmianie. To że jest w ch*j plenna i bardzo ale o bardzo mocna. Mi łeb urywa, szypie w skroniach jak jaram.. średnio mi podchodzi szczerze powiedziawszy bo nie jestem amatorem za***ania się ziołem w opór..
ale na komercję jest idealnie, dużo dobrze dość szybko, całkiem fajnej jakości. Jutro postaram się cyknąć fotki tych spod HPS z bliska, żebyście zobaczyli różnice a jest spora !

pozdro !
 
Ostatnia edycja:

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
No, żeś panie wyhodował potwory. Tylko pozazdrościć. :brawo:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół