nasiona marihuany

Out by Total Kozak 2k20 full i auto - Uprawa w czasach pandemii.

Wyszukiwarka Forumowa:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Hahaha xD słownik coś wziął się za błędne poprawy, a tu opcji edycji nie ma nawet ?
Chodziło mi o to, że roślinki są poniżej poziomu "trawy"
I czy z tego względu nie mają problemu z niedobotem swiatła :alien:

Lada moment przerosną trawę, obstawiam jakieś 3 tygodnie. Pozdro
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,602
Buchów
2,367
Odznaki
1
Zaraz ją przerosną w dobrym miejscu bardzo szybko idą w górę , jest opcja edycji na dole po prawo
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Zaraz ją przerosną w dobrym miejscu bardzo szybko idą w górę , jest opcja edycji na dole po prawo

Słońca mają praktycznie przez cały dzień od wschodu do zachodu. Gorzej z jakością podłoża na miejscówce.
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
Kurde, juz myslałem ze tylko ja mam takie małe roslinki heh. Łopata przyczepiona do motorku tak, ze jej nie widac... Lubie ludzi z wyobraźnią heh, Powodzenia kolego, fajnie ci idzie ;)

aaa co do tych łopat na widoku, to ja mam problem wynieść ją z podwórka za brame do samochodu bo mysle ze kazdy sie gapi i wie po co to robie...
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Lubie ludzi z wyobraźnią

aaa co do tych łopat na widoku, to ja mam problem wynieść ją z podwórka za brame do samochodu bo mysle ze kazdy sie gapi i wie po co to robie...

Haa ja też lubię, wyobraź sobie że w miejscu gdzie montujesz kufry z tyłu, przyczepiasz łopatę w worku papierowym pomalowanym na czarno. No nie widac że wieziesz łopatę nie ch*j ? widać że wieziesz coś ale no cóż począć. Nie ma co popadać w paranoje ale nie ma też co nadmiernie ryzykować. Na luzaku, nie robisz nic złego. Pozdro
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witajcie!!
Dziś na papier wjechało:
30x AK47 auto
5x mazzar auto
Pechy od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]:D
Trzymajcie kciuki za dobre kiełkowanie. Wszystkie automaty wjadą na poletko.
Dinamed jest jakby genetycznie opóźniona, ale żyje i dam jej szansę. NIech troszkę podrośnie i też poleci na spota.
Aktualnie jest deszczowo - to dobrze. Później niech będzie sporo słońca i polecimy :gand:

Pozdro i do później :)









 
Ostatnia edycja:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
O kielkowanie tych pestek sie nie martw ;) mi od PP wyszly wszystkie. Jestem bardzo zadowolony. Ty pewno tez bedziesz. Zobaczymy co to wyrosnie ;)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
O kielkowanie tych pestek sie nie martw ;) mi od PP wyszly wszystkie. Jestem bardzo zadowolony. Ty pewno tez bedziesz. Zobaczymy co to wyrosnie ;)

Zgadzam się. Mi ostatnio też wszystkie 10/10 wykiełkowały i już są na spocie :D Teraz mam nadzieję rosną w siłę. W bardzo dużej mierze zależy to od nas jak przeprowadzamy proces kiełkowania.

Ja miseczkę z pestkami daję do foliowej torby i na zasilacz który daje ciepło. W rezultacie pestki mają stałą temp około 28*C i wilgoć przez całą dobę i ładnie kiełkują. Pozdro
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Chyba się tam ***łeś w opisie, napisałeś 30x white russian auto a na zdjęciu jest ak47, pozdro i czekam na jakieś foty ze spota.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witajcie! 8 dni temu, wsadzałem całoroczne sadzonki na spota. Widać że się przyjęły i jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, to wyrosną piękne planty. Odwiedzę je za jakiś czas, lecz nie prędko, myślę że za 2tyg wlecę kontrolnie i zrobić oprysk z tytanitem :aa:

Tak wyglądają dziś

Pozdro











 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
no no :D mocno trzymamy kciuki ;) mazar powinien dojść około tydzień po akaczu !
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2


Witajcie :herm:

Miałem dziś przyjemność udać się na spota, by sprawdzić jak zachowują się rośliny i nawieźć je.
Podsypałem półautosy i automatyczne poletko nawozem yaramila complex. Mam nadzieję że nie przesadziłem z dawką i nic sie nie popali. Aktualnie jest deszczowo więc nawóz powinien się ładnie rozpuszczać.
Automaty wyglądają na zdrowe ale nie wiem dlaczego obawiam się że będą karzełki. Zobaczymy :)


















[MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] Kiełkowalność zależy od wielu czynników. W tym przypadku wy oraz ja wykonaliśmy dobrą robotę. WSZYSTKIE nasiona w liczbie 45szt wykiełkowały i znalazły się na spocie, jednego półauto gdzieś wcięło ale to już wina zdarzeń losowych na spocie. Duża piona dla was panowie :)

Na całorocznym spocie nr jest też całkiem ok. Rośliny robią co mogą i rosną ale jeszcze długa droga zanim staną się na tyle silne by byle zwierz czy ślimak nie był w stanie im zagrozić. Zdrowe i ładne - zdjęcia z przed tygodnia.













Im większe, tym szybciej będą nabierać masy. Nazywam to efektem kuli śniegowej :eek:mn:

Życzę wszystkim uprawcom dużo słońca i ciepłych, wiilgotnych nocy :tiphat:

Do następnego

 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Fajnie, fajnie, z tym efektem kuli śniegowej to trafiłeś, moje się już rozbujały, te które sadziłem na spota jakiś czas temu, pogoda teraz trochę gorsza ale nie mogę narzekać, jest idealnie :ako:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witajcie!
Udałem się wczoraj na całoroczny spot. Niestety zostały tylko 4 rośliny, reszta została zagryziona przez jakichś zwierzęcych sukinsynów. No nic, zawsze coś. Rosną mocno wzwyż i widać że mają problem się wybić. Miejsce jest mało nasłonecznione, a to będzie rzutowało no wyniku końcowym.

W zaroślach nieopodal ktoś zbudował jakiś po***any foliak. NIe mam pojęcia po co zadawał sobie tyle trudu, żeby wykarczować gęste krzaki, ale moze ktoś chce coś tam posadzić. Będę miał sytuację na oku. Może jakieś dzieciaki zrobiły bazę? NO nie wiem.

Postaram się wybrać na spota gdzie rosną af i semi af - to w nim pokładam największą nadzieję, ale wiadomo jak to w outdoorze :)

Dziś pojadę wysadzić dinafem CBD w fajnym, nasłonecznionym miejscu :herm:










 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół