nasiona marihuany

Out by Total Kozak 2k20 full i auto - Uprawa w czasach pandemii.

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Kurde, wygląda identycznie jak dojście do mojego spota :O W tym, że ja zapuszczam się o wiele głębiej w takie krzaki :)
Co do pokrzyw, to mam 120 sadzonek po 10 sztuk :) też będę zagęszczał na jednej z miejscówek
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Kręć Turlαj;1813417 napisał:
Fajny terenik pod roślinki :D

Siema. Jeszcze nie wiadomo. To pierwszy raz w tym miejscu - życie to zweryfikuje. Pozdro!
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witaj Kozak,
Mam nadzieję, że nowemu spotowi przyjżałeś się bliżej, bo teren wygląda podobnie do tych cyklicznie koszonych łąk.
Ja zawsze staram się sprawdzić satelitarne zdjęcia spota, z bliskiej przeszłości. Ślady kół ciągników z lotu ptaka potrafią skutecznie zdradzić zasięg działania traktorzystów.

Powodzenia do końca.
:harvest:

Tymczasem.
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Tu na pewno zajrzę, fajnie sie zapowiada
powodzonka i śle pozdrowienia ;)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witaj Czarodzieju!
Spot został wyszukany właśnie przy pomocy zdjęć satelitarnych :) Szczęście jego polega na tym, że nie jest on łąką, a nieuzytkiem. Pozdrawiam :moon:
 

Arystokeles

Banned
Rejestracja
Mar 3, 2020
Postów
32
Buchów
2
Pojechałem ogarnąć spota w nowym miejscu. Wykopałem w sumie 20 dołków, a ziema w każdym z nich została wzbogacona o obornik granulowany i hydrożel. Jak wjadę sadzić to posypie jeszcze dolomit.
A czy nie powinno się używać wapna po oborniku?
 

Radomiaczek

Active member
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
31
Buchów
0
fajnie sie zapowiada :D bede zagladal , moze cos sie poducze co do automatow ;) bede bral przyklad heh
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Kurde aż się w serduchu pali jak widzę jak już lecicie z fotorelacjami :D. U mnie też pierwsza tura autosów grzeje się pod żarówka. Powodzenia tam na przeswitach
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witajcie.

Wracam by napisać kilka zdań :odlot:

Mam w boxie sadzonki sezonowe które za tydzień wyjadą na spota. Dziś wrzuciłem do doniczek 10szt White russian f1 fast version od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] i bez kitu jest to fast version, po 24h wszystkie wystrzelone i gotowe do użytku. Duża piona.
Chciałbym dziś wjchać na spota przekolpać i nawieźć pod automaty jeszcze 25 dołków muszę przygotować. Tym razem napie****e azofoski.

No i smaczek - 2 frisianducki które jeszcze nie pokazują kaczych nóżek.
A i jeszcze na partyzanta wy***ałem 4 szt do zrewegowania nlxcritical które ścinałem z indoora, ciekaw czy coś z tego będzie.

Pozdro i do później.












 
U

Usunięty 66767

Guest
Siemano!!!Widzę grubo jest tam u ciebie...hehe ludzie dopiero kiłkują albo przeprowadzają desant na spoty a ty już plon będziesz zbierał lada dzień:brawo:Hehe fajnie ja na razie 1 rzut mam na spocie 2 też by był ale w związku z tym że z poniedziałku na wtorek może być przymrozek wstrzymałem się z desantem do środy/czwartek tak sobie myślę i potem przerwa i zostanie 3 rzut ale dopiero za 1-2tyg bo są jeszcze malutkie.Pozdro<peace>
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Siema kozak, już czekałem aż coś dodasz, Frisiany mnie ekscytują ale moje dopiero polecą na watę początkiem czerwca, jak pokażą listki wrzuć fote ! Co do af'ów nie myślałeś żeby przekopać pasek niż bawić się w dołki? Ja jutro lecę przygotować spota na afy i chcę przetestować ten patent czy to wychodzi szybciej, lepiej itd.. mam zamiar zrobić im odstęp 50cm od siebie a poleci ich 20, crossy z lowryderem #2 więc nie powinny potrzebować dużo miejsca a jeśli Cię interesuje co u mnie to durbany zapier.. szykuje je do Monstera w tym roku, zobaczymy jak dadzą sobie radę, są 3 na jednej wczoraj zrobiłem pierwszy raz FIM w swoim życiu ale nie wydaję mi się to skomplikowane. Powodzenia mistrzu i do przyszłego ;)





 
U

Usunięty 66767

Guest
są 3 na jednej wczoraj zrobiłem pierwszy raz FIM w swoim życiu ale nie wydaję mi się to skomplikowane. Powodzenia mistrzu i do przyszłego
NIe to nie jest skomplikowane ale zle to zrobiłeś...jedynie przyciołeś główny szczyt a miałeś go usnąć...popraw.POzdro:salut:
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Wydaję mi się, że jest dobrze chyba se po***ales z toppingiem, chodzi tu tylko o to by przyciąć stożek wzrostu. ch*j zobaczymy ale dzięki za uwagę, jeśli wyjdzie pyta następnym razem Cie posłucham :troll:
 
U

Usunięty 66767

Guest
Wydaję mi się, że jest dobrze chyba se po***ales z toppingiem, chodzi tu tylko o to by przyciąć stożek wzrostu. ch*j zobaczymy ale dzięki za uwagę, jeśli wyjdzie pyta następnym razem Cie posłucham
Hehe masz racje u***any łeb i pierdzieli trzy po trzy,myślę o czym innym patrząc na co innego:zjarany:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół