nasiona marihuany

Out by Total Kozak 2k20 full i auto - Uprawa w czasach pandemii.

Wyszukiwarka Forumowa:

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Zasiadam do obserwowania. Czas nauczyć się trochę na przyszły sezon.

Powodzenia
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Hej właśnie nie wiem czy będę prowadził fotorelację czy raczej luzne fotki bo jakoś nie mam weny puki co ale wszystko może się zmienić,nawet dziś może coś wrzucę bo wybieram się na spota na skarpie gdzie susza dała się we znaki rok temu i planuję wykopać głęboki doły i podmienić ziemię żeby nie było takiego problemu w tym sezonie.Na pewno będę tu zaglądał.POzdro:snoop:

Siemano. Poprowadź fotorelkę, teraz fajnie się zgrywa foty z telefonu i myślę że to dla siebie na pamiątkę i dla potomnych :)
Za te 10 lat człowiek będzie wspominał jak to latał po krzakach i się kitrał jak komandos na wertepach :D Hydrożelu się zmiesza z ziemią i susza nie straszna. Powodzenia tam na skarpie.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Ja zaczynam w tym tygodniu już coś kiełkować na out, narazie idą trzy Durbany do ogrodu na kwarantanne, pogoda na ten tydzień 20-23C i ciągle słonecznie także spodziewam się potworów na jesień, trzymajcie się i trzeba spinać du*ę żeby spota dobrze przygotować !!
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Ja zaczynam w tym tygodniu już coś kiełkować na out, narazie idą trzy Durbany do ogrodu na kwarantanne, pogoda na ten tydzień 20-23C i ciągle słonecznie także spodziewam się potworów na jesień, trzymajcie się i trzeba spinać du*ę żeby spota dobrze przygotować !!


No trzeba spinać a w moim przypadku to spinać zeby znaleźć bezpiecznego spota na 35 autosów. Godzinkę temu wstawiłem 2x frisian duck na watę, to będą pierwsze sadzonki tego roku. Będę je chronił przed mrozem. Pogoda w pyte masz rację ale trzeba mieć na uwadzę że będzie ten mróz jeszcze. Durbany bardzo spoko odmiana, leci pod polskim niebem. Pozdro
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Zimnej zośki się nie spodziewaj :)
Ja wczoraj wrzuciłem 2 pestki (fasty), które polecą za 2 tygodnie na miejscówkę. Resztę będę kiełkował, jak nowy spot będzie gotowy. Ogólnie prognozy wyglądają dobrze, w tym, że zapowiadają mega suszę w tym roku, więc bez hydrożelu ani rusz...
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
[MENTION=76521]Total Kozak[/MENTION] trzeba się z tym liczyć, że mróz jeszcze może złapać lekką ręką do maja ale dlatego będę je miał na oku w ogrodzie. Za***iscie ty też lecisz z Frisianami, porównamy ale ja to jakoś dopiero w czerwcu chyba je wysadze, bo w ogrodzie to nie chce mieć gigantów 3 metrowych, mam nadzieję, że ten sezon nam się powiedzie i życzę nam tego !
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
[MENTION=76521]Total Kozak[/MENTION] bo w ogrodzie to nie chce mieć gigantów 3 metrowych, mam nadzieję, że ten sezon nam się powiedzie i życzę nam tego !

Ja dlatego mam zamiar zrobić topping, też wpie****am je na ogród. Tylko ktoś ogarnięty zgadnie co to za roślina.
Dzięki stary i dla ciebie również dużo słońca
 
U

Usunięty 66767

Guest
Siemano. Poprowadź fotorelkę, teraz fajnie się zgrywa foty z telefonu i myślę że to dla siebie na pamiątkę i dla potomnych
Za te 10 lat człowiek będzie wspominał jak to latał po krzakach i się kitrał jak komandos na wertepach Hydrożelu się zmiesza z ziemią i susza nie straszna. Powodzenia tam na skarpie.
"Haha za 10 lat powiem synu jak tam u ciebie z marysiką???działasz coś w tym roku??bo chciałbym ci coś pokazać bo mam trochę starych fotek ze swoich lat świetność.Twój stary to nie jest taki nudziasz jak myślisz bo w młodości też latał jak partyzant po krzakach w nocy i w dzień,w słońcu i w deszczu ale kilakadziesiąt kg sam własnymi umiejetnosciami przytulił bez przypału więc skoro tak się rwiesz do sadzenia to masz przyjrzyj się...i bierz przykład ze mnie a z jakiś ulicznych dilerów...hehe"
Szkoda tylko że skasowałem fotki z 2016/17 bo bym nie miał gdzie wrzucać nowych a tam był sztos,całe szczęście że ostała się 1 fotka w konkursie.Co do samej fotorelacji lubię je robić bo i tak idę na spoty więc czy wezmę aparat czy nie to nie robi mi różnicy także zobaczę,na pewno będę robił luzne fotki a co do reszty się zobaczy.POzdro:snoop:

---------- Post Zaktualizowany 12:47 ---------- Data pierwszego postu 12:39 ----------

ps.fotki były w 2017 z tego co widzę,trochę racji masz że fajnie wrócić wspomnieniami do tak udanych sezonów...hheh
 

groWERKA

Active member
Rejestracja
Kwi 3, 2016
Postów
33
Buchów
0
[MENTION=94120]Shadow THC[/MENTION] zdecydowanie za wczesnie, kiedyś zrobiłem tak samo jak ty i srednio z af wyszlo mi 10g suchego, bo roslinki nie mialy warunkow pogodowych przez tak wczesne wysianie.
Co do relacji tez dostałem te mazary od PP i z ciekawością będę śledził, niech się farci!

Głupoty.. robię fr i mam w boxie 6 automatow i półautomatow.. w maju lecą na plac i w lipcu mam co najmniej 200g suchego :)
 
Rejestracja
Kwi 8, 2020
Postów
8
Buchów
0
Trzymam kciuki za udany sezon! :herm:

Ja również za niedługo startuje i mam w planach zrobić fotorelacje ze swoimi panienkami :gand:

Pozdrawiam będę śledził

 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Głupoty.. robię fr i mam w boxie 6 automatow i półautomatow.. w maju lecą na plac i w lipcu mam co najmniej 200g suchego :)

Łee typie ty 200 to powinieneś z jednego pafa ściągać jak wiele osób z tego forum he. a nie z 12 roślin . Brak Ci podstawowej wiedzy chociażby o obchodzeniu się z afami a będziesz gadać, że to Twój któryś rok z rzędu, śmiechu warte.
 

daxu19

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
35
Buchów
1
Będę zaglądał ciekawie się zapowiada podobnie jak Twój out 2019 ?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witajcie!

Już czuc w powietrzu zapach wiosny to i wraca zapał do pracy :) Pojechałem ogarnąć spota w nowym miejscu. Wykopałem w sumie 20 dołków, a ziema w każdym z nich została wzbogacona o obornik granulowany i hydrożel. Jak wjadę sadzić to posypie jeszcze dolomit.
Na spocie będzie posadzone 10 półautomatów White russian i 10 automatów od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]
W dalszym ciągu muszę znaleźć dobrego spota na 25 automatów, ale poczekam aż roślinność trochę się zagęsci i posadzę na miejscu pokrzyw.

2x frision duck już puścił kiełki no i robię flance na wczesny desant :)









 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół