nasiona marihuany

Out by Total Kozak 2k20 full i auto - Uprawa w czasach pandemii.

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Co się tam dzieje n wyspach nie pada dużo to szczęście , słońca nie zawiele ... Up w.sobote
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
No Kozaku. Jedziemy na tym samym wózku ! Oby szczęśliwie do ścinki !:harvest::harvest:
 

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
Za siatką mieć spota to tylko żyć nie umierać :uff:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Siema!

Dziś wbiłem na spota i przekopałem miejscówkę.
Powiększyłem areał o jakieś 3m2. Myślę że jest koło 10m2 i będzie większe ***nięcie za rok. Wjedzie około 50 roślin automatycznych.
Zmieszałem dwa worki bydlęcego i jeden kurzego obornika. Piękna mieszanka. Teraz niechaj ziemia sobie odpocznie i nasyci związkami.
Na wiosnę jeszcze raz przekopię całość z guano nietoperka :p Będzie si.
Żeby nie było pustych przebiegów zabrałem 5l pożywki na kwitnienie. Wlecę na spota na jakiś czas. Narazie wakacje. Pozdro!







 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Lecisz konkretnie widze , nie pie****isz sie w tancu :) jak z woda ? u ciebie ?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Siemano!!
Małe podliczenie, jako że ruszyłem du*e by obrobić resztki których niestety nie dałem radę potrymować, a dziś wykruszyłem co niepotrzebne.

Tak więc ścinka była robiona na trzy strały i dały kolejno : 569g + 638g + 255g = 1462g zioła
Dzieląc wynik przez 34planty, daje równe 43gramy suchego stuffu z krzaka :headbanger:

Pestki od panapestki - git. Na przyszły sezon dam mazary, bo były bardzo jednolite, jeżeli chodzi o jakość - konstrukcje topa.
Jak wszystko pójdzie dobrze to będzie kolejny harvest za półtorej miesiąca :)





 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
A ten już spota przekopał na 2021, Kozak. Pięknie Ci te automaty obrodziły, gratuluję ! :tiphat:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Lecisz konkretnie widze , nie pie****isz sie w tancu :) jak z woda ? u ciebie ?

Siema, a co, a jak :dance:

Dałem hydrożel i w sumie kilka razy byłem podlać na kwitnienie, muszę przywozić wodę w bańce i turystycznym prysznicu w plecaku. Dobry wysiłek fizyczny. Pozdro
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Ja tez ide scinac jeden glowny szczyt z automata, bo zaczela go brac plesn. U mnie 80% automatow juz do sciecia. Sprawdzilem i wszustkie juz mleczne ��
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Ja tez ide scinac jeden glowny szczyt z automata, bo zaczela go brac plesn. U mnie 80% automatow juz do sciecia. Sprawdzilem i wszustkie juz mleczne ��

Ciachaj, tnij. Dojrzałe maczugi nie lubią wilgoci :D pozdro
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
[MENTION=76521]Total Kozak[/MENTION] ale profilowe to masz przekozackie :)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Totalkozak jak Analogia! Jesli ktoś zna te polskie hiphopy to props. Mi ten nick od zawsze kojarzy się z 'bujatakamuzabujatakatotalkozak!"

Btw. Dobry wynik, jak moc tych auto mazarow od pp? Miałem mazary af sygnowane innym polskim breed-logiem i strasznie slaba moc.. Mialem mazary af od nie polskiego breedera i takze mnie to niezbyt ruszało.. Bez podjazdu do autodizela od deutera np albo choćby do punkdevila od p.pestki.. No a punk do wybitnych mocarzy nie należy.. Zniechęciłem się do auto mazara od jakiego producenta by nie był... Ale może coś się zmieniło. Nawet kurde legitny passion#1 od dp to już nie to samo co w np 2015..
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
'bujatakamuzabujatakatotalkozak!"

Btw. Dobry wynik, jak moc tych auto mazarow od pp? Miałem mazary af sygnowane innym polskim breed-logiem i strasznie slaba moc.. Mialem mazary af od nie polskiego breedera i takze mnie to niezbyt ruszało.. Bez podjazdu do autodizela od deutera np albo choćby do punkdevila od p.pestki.. No a punk do wybitnych mocarzy nie należy.. Zniechęciłem się do auto mazara od jakiego producenta by nie był... Ale może coś się zmieniło. Nawet kurde legitny passion#1 od dp to już nie to samo co w np 2015..

Dokładnie stąd jest nick :) hah rozgryzłeś mnie, byle psiarnia tego nie zrobiła haha :police-smiley-emoti

Jeszcze nie miałem okazji testować tego topka mówiąc szczerze, musiałbym to przybuchać. Chociaż jeżeli chodzi o palito to niewiele potrzebuje żeby się zbuchać, ale dam znać :p Topy to twarde kamienie naprawdę wzorowe. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół