nasiona marihuany

Zakup online w USA

Wyszukiwarka Forumowa:

kretekkkk

Active member
Rejestracja
Sie 30, 2016
Postów
28
Buchów
0
Cześć.... Kupował ktoś w tamtejszych sklepach online? 33 gramy za 215usd
Chętnie bym kupił tylko czy to pewne?
Pozdrawiam
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
że z wysylką do Polski? Z clearnetu? No fuckin way..
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Napisać może każdy co chce, nie ma szans, że w clearnecie ktoś sprzedaje. Nawet jeśli to nie oszustwo, to i tak ci nie przyjdzie bo blokada paczek przez coronę.
 

kretekkkk

Active member
Rejestracja
Sie 30, 2016
Postów
28
Buchów
0
Napisać może każdy co chce, nie ma szans, że w clearnecie ktoś sprzedaje. Nawet jeśli to nie oszustwo, to i tak ci nie przyjdzie bo blokada paczek przez coronę.

Jaka blokada co ty opowiadasz... Handluje z usa i ślę paczki normalnie kurierem DHL oraz ups
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Jaka blokada co ty opowiadasz... Handluje z usa i ślę paczki normalnie kurierem DHL oraz ups

Ok, mój błąd tylko poczta polska zawiesiła większość wysyłek międzynarodowych.
 

kretekkkk

Active member
Rejestracja
Sie 30, 2016
Postów
28
Buchów
0
Hmmm chyba faktycznie nie ma opcji wysyłki poza usa i Kanada :( a te strony to oszustwo
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Uszukali! Oszuści nie wysyłają substancji, które są nielegalne w kraju docelowym. Niby wizy znoszą a tutaj tak nas w chu*a robią.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Nie rozumiem - dzisiaj krecik chce zamawiac ziolo z usa, wczoraj janek chce jechac po nie do czech... co chwile jakis kombinator wymysla cos nowego...
Rozumiem przemyt dziesiatek kilogramow ziola z hiszpani czy mdma z nl - w celach typowo zarobkowym bo tam cena jest za to najnizsza. Ale ku**a wysylac uncje ze stanow za 215 dolkow ? przeciez w tej cenie w Polsce kupi sie za***isty temat...
pomijajac juz wlasna uprawe - dlaczego nie wspieracie lokalnych interesow?
 

kretekkkk

Active member
Rejestracja
Sie 30, 2016
Postów
28
Buchów
0
Nie rozumiem - dzisiaj krecik chce zamawiac ziolo z usa, wczoraj janek chce jechac po nie do czech... co chwile jakis kombinator wymysla cos nowego...
Rozumiem przemyt dziesiatek kilogramow ziola z hiszpani czy mdma z nl - w celach typowo zarobkowym bo tam cena jest za to najnizsza. Ale ku**a wysylac uncje ze stanow za 215 dolkow ? przeciez w tej cenie w Polsce kupi sie za***isty temat...
pomijajac juz wlasna uprawe - dlaczego nie wspieracie lokalnych interesow?
Mój plon się skończył to szukam czegoś od kogoś.
Cena za gram jak w Polsce a mam pewność że towar jest pewny a nie od jakiegoś gówniarza worek 0.6 g. Dawno nie kupowałem więc trochę z tematu wyleciałem.
 

Braianfury

New member
Rejestracja
Gru 4, 2019
Postów
3
Buchów
1
Cześć.
Mam pytanie, czy zamawiał ktoś z Was pestki z USA do Norwegii? W Norwegii pestki trawki są nielegalne, dodatkowo ta psełdo pandemia nie ułatwia sprawy.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Jak już tak bardzo chcesz kupić zioło przez Internet to zamów sobie z polskiego darknetu. Np z cebulki. ;)
 

kretekkkk

Active member
Rejestracja
Sie 30, 2016
Postów
28
Buchów
0
Jak już tak bardzo chcesz kupić zioło przez Internet to zamów sobie z polskiego darknetu. Np z cebulki. ;)

Nje chodzi mi o to aby kupić przez internet od byle kogo. W USA czy Kanadzie to są uprawy kontrolowane przez rząd a nie ziółko od Cześka z garażu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół