nasiona marihuany

Zakup online w USA

Wyszukiwarka Forumowa:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Nje chodzi mi o to aby kupić przez internet od byle kogo. W USA czy Kanadzie to są uprawy kontrolowane przez rząd a nie ziółko od Cześka z garażu

Podobnie myśli wielu Januszy których znam, wielokrotnie słyszałem od nich teksty " nie da się wyhodować zioła jak z coffika". Przyznawalem im rację, bo co mam powiedzieć? Pokazać im ku**a 30g Tropicana Cookies?

Zamów I daj znać. :lol3:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Ta tylko co na tej cebulce dostaniesz? Szczytem to jest, eee... critical kush, amnesia, silver? :oczy:
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Ta tylko co na tej cebulce dostaniesz? Szczytem to jest, eee... critical kush, amnesia, silver? :oczy:

Gość ma problem z ogarnięciem "normalnego" ziola na ulicy, więc dla niego to jakaś alternatywa. Niech zamówi I da znać.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
No dobra, ale jak se zajara criticala z garażu który nie ma podjazdu do na przykład takiej tropicanny z dispensary to może się zrazić. :p

Przepraszam autora tematu za offtop. :oops:
 

kretekkkk

Active member
Rejestracja
Sie 30, 2016
Postów
28
Buchów
0
Podobnie myśli wielu Januszy których znam, wielokrotnie słyszałem od nich teksty " nie da się wyhodować zioła jak z coffika". Przyznawalem im rację, bo co mam powiedzieć? Pokazać im ku**a 30g Tropicana Cookies?

Zamów I daj znać. :lol3:

Pewnie że da się wyhodować. To tylko chwast. Moja mama dostała 2 lata temu ode mnie dobre nasionko i u siebie w ogrodzie wyrosla jej choinka na 3 metry. Ładnie podwiazala tzw trening i jesienią odebrałem od niej 3 litrowe słoiki suchego. Autentycznie. Ja i paru kolegów 2 lata mieliśmy palenia. Właśnie mi się skończyło i człowiek znów by zapalił ;) nie wiem jaki gatunek to był ale susz pierwsza klasa.
 
Ostatnia edycja:

kretekkkk

Active member
Rejestracja
Sie 30, 2016
Postów
28
Buchów
0
Żadne bajeczki mistrzu. Matka jest dobrą ogrodniczką, dom i ogród w ustronnym miejscu pięknie zadbała o to drzewko. Jesteś forumowiczem i dziwisz się że można ładnie wyhodowac roślinkę?
Mi outdoor trochę zbrzydł ze względu na sarny i inne co ci o pitolą ale i tak w tym roku zasadzę.
Dlatego zazdroszczę tym co mogą spokojnie roślinkę wysadzić w swoim terenie bez obawy o intruzów
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,160
Buchów
20,981
Odznaki
2
To uprawiaj w domu . . . tym bardziej że Twoja mama jest dobra ogrodniczką, lubi to i dobrze potrafi zając się roślinami . . .
 

kretekkkk

Active member
Rejestracja
Sie 30, 2016
Postów
28
Buchów
0
To uprawiaj w domu . . . tym bardziej że Twoja mama jest dobra ogrodniczką, lubi to i dobrze potrafi zając się roślinami . . .

Matka nie ma już tego domu i ogrodu. Warunków do spokojnego sadzenia brak.
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
213
Buchów
0
Kiedyś znajomy wysłał paczke z niderlandów do pl zaadresowana na jego babcię.
Kryminalni wbili pod adres razem z paczką a babcia niewiedziala co jest grane. Znajomy oczywiście nic nie przypucował babci o paczce hehe
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Jakiś problem do CK??? Oj bo się pogniewamy....

Nie no, zwykła przeciętna odmiana, nie mam nic do niej, taki sztandarowy strain dla początkujących growerów, dobrze plonuje i wybacza błędy, 'zabójcza' nazwa sprawia, że jest dość popularna w darknecie, a także kofikach.

Miłujmy się, z gniewu nic dobrego jeszcze nie wyszło. :zab:
 

Apart23

Member
Rejestracja
Lip 3, 2020
Postów
10
Buchów
0
Nie kazdy ma

Nie rozumiem - dzisiaj krecik chce zamawiac ziolo z usa, wczoraj janek chce jechac po nie do czech... co chwile jakis kombinator wymysla cos nowego...
Rozumiem przemyt dziesiatek kilogramow ziola z hiszpani czy mdma z nl - w celach typowo zarobkowym bo tam cena jest za to najnizsza. Ale ku**a wysylac uncje ze stanow za 215 dolkow ? przeciez w tej cenie w Polsce kupi sie za***isty temat...
pomijajac juz wlasna uprawe - dlaczego nie wspieracie lokalnych interesow?

Ja osobiscie nie mam skad ogarnac w Pl. Jak jeszcze mialem to ponad polowa teamtu ktora krazyla to bylo gowno.
 

yburg

New member
Rejestracja
Sty 31, 2021
Postów
1
Buchów
0
jeżeli chcesz kupować z materiał z Cali to najlepiej na instagramie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół