nasiona marihuany

Maksymalne wyciszenie

  • Autor wątku Muszynianka
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Najlepiej go wyciszyć kupując nowy. Mam profan 125mm i było słychać go nawet przez 2 warstwy wełny mineralnej.
 
M

Muszynianka

Guest
Zależy mi żeby go wyciszyć mimo wszystko :)
 
Ostatnia edycja:

kołki

Active member
Rejestracja
Cze 9, 2013
Postów
33
Buchów
1
Nic nie da wyciszanie takiego wyciągu. Przerabiałem to kilka dobrych lat temu bo went dziwnie buczał ze względu na zakłócenia z sieci elektrycznej. Podobny wentylator usiłowałem wygłuszyć za pomocą specjalnych mat wygłuszających absorbujących niskie czestotliwości plus kilka tubek silikonu, kolejna warstwa grubej taśmy gumowej przyklejona solidnie do warstwy poprzedniej. W dodatku obudowałem to płytami z mocno skompresowanego steropianu. Zrobiłem z tych płyt cos al'a boxa a wolne przestrzenie wypełniłem gęstą watą mineralną używaną do wygłuszeń pomieszczeń. Na koniec końców doszły do tego ponownie maty wygłuszające których uzywa sie do wyciszenia skrzynek na rolety okienne, oczywiście maty zostały oklejone ponownie grubą warstwą gumy przy użyciu gęstego kleju, który po wyschnieciu jest jak bardzo mocno gęsta guma. Finalnie wyszła tak czy siak hu*nia z grzybnią bo irytujace mnie dzwięki buczenia wydobywały się z otworów wlotowych i wylotowych wentylatora :D Tak Don Kichocie ta walka nie ma sensu. Kup po prostu cos dobrego al'a prima klima z regulacja obrotów i po problemie. Ewentualnie Izolowane przewody wentylacyjne jak drażni Cię szum powietrza w rurach.
Pozdrawiam
ps. Z wiatrakami nie wygrasz hahaha ;D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół