nasiona marihuany

[CXM32][~200W][0.36m2/0.5m2][REG] INDICAVIRUS-20.os

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Cześć! To znowu ja... :troll:


Nudziło mi się, więc wrzuciłem dziś pestki do wody.

Geny - 100% wysępione

  • 9x Pine Tar Kush x Rose Especial (reg) [De'ath]
  • 7x Rootbeer x Wedding Sunset (reg) [De'ath]
  • 2x X18 (fem) [Śmieszek420]

Trening - brak lub klasyczna proca plus 5-7 tygodni wega (zależy kiedy zwolni się duży box)

Światło - własnoręcznie sklepany panel od początku do końca

Jedzonko - lightmix plus homeopatyczne dawki nawozów (BioTabs) - z reguły niskoplonujące indicki nie lubią nawożenia, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu...

Donice - celuję między 4 a 6 roślin docelowo - 4x AirPot 9l i w zapasie 2x Hercules 9,5l

Cele -
szybki grow, duży plon i wieczna chwała

Foty:



e.jpg


normal_100_2047.JPG


normal_ee.jpg


normal_eee.jpg



Serdecznie pozdrawiam!:bal:
 
Ostatnia edycja:

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
Nie którzy kończą, inni zaczynają :D
Trzymam kciuki i jako pierwszy daje BUUUUUUUUUUUUUCHAA :craz:

X 18 ? cóż to za bydle
 

golypastuch

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2018
Postów
116
Buchów
1

Growshopy powinny te kielonki sprzedawać u siebie :D Ja w takich namaczam, i z tego co widziałem na forum to dużo osob również.

Tak już bardziej na poważnie to wegujesz je w takich niskich boxach masz 80cm homemade? Czy pelnowymiarowych jedynie o małej powierzchni? Jesli w tym pierwszym o chetnie bym zobaczył fotke jak to wyglada, bo sam się przymierzam do budowy swojego, a dobrze podpatrzeć jakieś rozwiazania ciekawe.

Powodzenia aby wykielkowały same kobity i, abyś miał problem wybrać które zostawić.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Soundtrack:


X 18 ? cóż to za bydle

Pestki dostałem na testa od Śmieszka pełna nazwa to X18 Pure Pakistani, więc nazwa wskazuje, że jest to namnożenie genów od DNA, a Ci namnożyli to od Tom Hill'a. Opisy via seedfinder:

DNA napisał:
This clone, named XVIII, is an outstanding representation of the Pakistani workability. Growing such a true, distinctive hash plant implies dealing with one of the main characters from the Hindu Kush. In few words, X-18 simply works. Though the yield is average at best, the plants show a typical Paki stretch during the first month of flowering.

The old Paki blue is all about the smell. In flower, it reeks of cheese and chorizo. The fragrance develops constantly along the flowering cycle, but it`s always very pungent. The buds are dense and rock hard, literally crusted with resin, and very easy to manicure. The scent of the herbal cannabis when finished and dried is more acrid and citric, almost acid.

While the effects of the plants from the Hindu Kush are highly medicinal, X-18 can put your head to spin. It comprises a wonderfully balanced resin profile, but can sit with the smoker in different ways (relaxed or brainstormed) depending on the person and the circumstances.

Flowering Period: 8 - 9 Weeks
Yield: 400-500 g/m2

Tom Hill napisał:
X18 like PTK is an old indica line derived from Pakistan import that was introduced to Northern California in the early 1980's. Bred for many years by my very able friend "the chemist".

X18 is pure, never outcrossed, and breeds true for many traits.

The unique sour apple/pear/citrus smell/flavor is very strong (far from subtle) and nearly fixed in the line.
70-80% of the line is characterized by this flavor, with the occasional extreme skunky phenotype as well.

Type: Pure Indica
Flowering Indoor: 8-10 weeks
Harvestin Outdoor: Mid October
Yield: Average

Na forum była już jedna fotorelacja z tą odmianą, tu masz fotorelację Honzy: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?139494-1m2-HPS400W-Honza-uprawia-2-regi-i-femki

Honza napisał:
Pakistani - no coz... polamany, powykrecany, najwolniejszy w namiocie - zapowiada sie dlugokwitnaca sativa. Nigdy nie wiesz jaki pakistanczyk ci sie trafi.
(...)
Pakistani - 5l donica. Miał wyjść podobny do AoF a wygląda na długokwitnącą sativę. Spokojnie postałby miesiąc, ale tyle czasu dla Pakistańca nie mam.
(...)
Pakistani - pure sativa Nie była do końca gotowa, pożyłaby jeszcze chwilę. Krzak marny, zapachu praktycznie nie ma, ale ilość żywicy nawet dobra. Bardzo lekkie topy i względnie mało trymowania





Growshopy powinny te kielonki sprzedawać u siebie :D Ja w takich namaczam, i z tego co widziałem na forum to dużo osob również.

Tak już bardziej na poważnie to wegujesz je w takich niskich boxach masz 80cm homemade? Czy pelnowymiarowych jedynie o małej powierzchni? Jesli w tym pierwszym o chetnie bym zobaczył fotke jak to wyglada, bo sam się przymierzam do budowy swojego, a dobrze podpatrzeć jakieś rozwiazania ciekawe.

Powodzenia aby wykielkowały same kobity i, abyś miał problem wybrać które zostawić.

Te kielony się tylko do tego nadają, jak już ładuję wódę to ze szklany. :bal:

Weguję w DR60 60x60x160, na czas wega rozstawiam trzeci namiot i jakoś leci, wygląda to mniej więcej tak:


normal_100_1012~0.JPG


normal_100_1191.JPG


Nie dziękuję za kobity, cały czas poluję na jakiegoś kozackiego męskiego osobnika. :)
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Yo,

po 24h w wodzie trafiły na ręcznik papierowy, po kolejnej dobie PTK x RE pokazały kiełki, na reszcie musiałem zastosować precrushing. W piątek pierwsza dziewiątka wylądowała w glebie, bo tylko tyle znalazłem resztek jakiejś starej ziemi. W sobotę przyszła ziemia - dzięki [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] za ekspresową dostawę i ekstra gratisy! Umieściłem w ziemi pozostałą dziewiątkę.

X18
normal_100_2064.JPG


RB x WS
normal_100_2065.JPG


(fot kiełków PTK x RE brak, ale nic straconego)

W poniedziałek rano zauważyłem pierwsze liścienie nad powierzchnią ziemi, więc popołudniu rozstawiłem kolejny namiot i odpaliłem leda, co by mogłyby sobie fotosyntetyzować. Fotki z godzin popołudniowych, ale z każdą godziną przybywa nowych osobników. Także od poniedziałku (06.04) liczę pierwszy dzień, nawet tym które się jeszcze nie wygramoliły na górę. (pozdro [MENTION=92011]LukexOG[/MENTION])


100_2080.JPG


oyuuyuy.png


100_2083.JPG


100_2084.JPG


100_2085.JPG


100_2087.JPG


100_2086.JPG


100_2088.JPG


Następny up jak coś się będzie działo - przeprowadzka do 1,5l?

Pozdro. :flower:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Dzień#8


Yo,
miało być przy przesadzaniu, ale stwierdziłem, że wprowadzę trochę dyscypliny w swoim życiu i będę zapodawał systematycznie co tydzień. Tak dla siebie jak i potomnych, aby widzieć postępy, bo dziury w głowie nie pomagają...

Zraszane cały czas wodą, teraz czekam, aż ziemia podeschnie i zapodam połowiczną dawkę Aptus startboostera na korzonki. Trochę zamulają, bo zimno dosyć mają, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. Dwie sztuki po prawej zamulajo ostro. A i doszły nowe rzeczy, ale to na legendzie:


oyuuyuyyyy.png


100_2469.JPG


100_2467.JPG


100_2468.JPG


100_2470.JPG


100_2471.JPG


100_2472.JPG


100_2473.JPG


A tu przypadkowy klonik - ukorzeniłem sobie klona z obecnego grow który mi się złamał na początku flo. Aktualnie ruszył z rewegetacją. Wyląduje docelowo w 0.16. Plany na niego 11 litrowa donica lst/scrog plus hermienie AgNO3 i robienie S1, bo fajnie idzie.


100_2475.JPG


100_2474.JPG


Do zoba za tydzień. <wodna>
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Yo, dzień 14

wszystkiego najlepszego :420:

Przesadziłem wszystko, bo PTK x RE coś zamuliły w tej starej ziemi, kij wie co to było, chyba jakiś przesuszony allmix. Najważniejsze, że zaczęły odbijać po przesadzeniu. Podkręciłem też leda i widać, że im się spodobało. :)

Jeden X18 mutant jakiś rośnie powyginany, pewnie pójdzie na kompost.



gfgffgffgfgf~0.jpg


100_2572.JPG


100_2571.JPG


100_2575.JPG


100_2574.JPG


100_2573.JPG



Pozdro. <wodna>
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Kierowniku ale w tym roku caly miesiac jest :420: :)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
A te lime kush wylazły?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Kierowniku ale w tym roku caly miesiac jest :420: :)

Wiem, ale dzisiaj to było takie creme de la creme.


A te lime kush wylazły?

Jasne, wszystkie z sześciu ekstra ze wcześniejszego postu wykiełkowały, ale się nie zmieściły w tym boxie... siedzą w kubeczkach aktualnie w małym namiocie, planuję przesadzić je jakoś za tydzień do większych donic. :)
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,723
Buchów
3,640
Odznaki
6
Siemanko..mam pytanko, jaka pojemność tych doniczek?
?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
1,5l, nawet gdzieś pisałem, 13cm x 13cm jak dobrze pamiętam.
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,723
Buchów
3,640
Odznaki
6
Dzięki za odp. Kurcze, faktycznie jeszcze raz zerknąłem na wszystko i faktycznie jes?
Soraweczka ?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Będziesz mnożył Rootbeer x Wedding Sunset?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Na pewno pobiorę z każdej sztuki klona, jak trafi się jakiś męski to strzelę f2, a jak się nie trafi to jakieś femki będę próbował czy coś. Te F2 Weddingi oszołamiająco wyglądajo, więc z rootbeerem to już w ogóle będzie ogień.

PTK x RE nabrały koloru po przesadzeniu i zaczynają coś tam rosnąć, więc jest nadzieja, że może popalę kwiaciarnię.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół