nasiona marihuany

Wasze opinie na temat White Label

Wyszukiwarka Forumowa:
O

ostry831

Guest
Proszę o zamieszczanie tutaj opinii na temat nasion/odmian od White Lable
 
E

EMCE

Guest
dlaczego hu*nia? nie kupywałem tam ale mam zamiar PP kopsnąc sobie. o ile wiem White lebel jest to paradisse seeds
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
chu*nia!

Nie wiesz co piszesz... jakość i profesjonalizm. Długo są na rynku. Stara szkoła.
 
E

EMCE

Guest
więc ok zamawiam PP z WL. jak będzie hu*nia, kabanos poskarże się mamie.
 

ZiomAvila

Active member
Rejestracja
Wrz 29, 2010
Postów
35
Buchów
0
White Label Super Skun Auto

Witam Polecam Tego Brendera Mam Od niego Automaty Super Skun Auto indoor i outdoor w szklarni Rosną niskie Koło 80cm Jeden Centralny szczyt Wielkości Dobrze zbudowanej reki i kilka bocznych gałęzi !!! Nawozy BioBiz Weg/Flo Pk 13/14 Podłorze Kokos !!! średnio 60gr z Krzaka suchego <shiza>
 

LR#2

Banned
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
828
Buchów
0
jak na razie miałem okazje wysadzić x5 SS auto od white label
wyrosły wszystkie mało tego za piepszają jak szalone
polecam
 

Jimm

Member
Rejestracja
Kwi 11, 2015
Postów
16
Buchów
0
Zamówiłem 10 super skunk automatic od WL - kiełkowalność 10/10. Polecam w 100%
 

enteo

Member
Rejestracja
Sty 21, 2015
Postów
12
Buchów
0
JIMM sprawdzaj dobrze płeć roślinek w trakcie. Ja miałem przygodę z WL i SensiSeeds.
Zamówiłem po 25 szt. Super Skunk AF z od obydwu breederów (wiem że WL jest brandem SS). Dostałem pestki w oryginalnych opakowaniach. Kiełkowalność 100%, tydzień temu przychodzę na dwa spoty, na których wysadzałem nasiona i mam ku**a męskie AF. Z 50 szt. 17 to męskie. Nie ma mowy żebym pomieszał nasiona WL i SS używałem krążków jiffy i robiłem opisy metkownicą. Poza tym zamawiałem feminizowane, a nie reg, żeby się nie martwić czy coś mi zapyli łąke... Konkluzja:
Sensi pcha te same pechy - SSAF w drugi brand. Niby odmiany mają być inne, bo są różnych producentów, a to jedno i to samo. Klient wydymany po raz pierwszy. W dodatku wadliwa partia może popsuć cały zbiór. Jeżeli ktoś odwiedza spota raz na 3 tygodnie i ma pecha to przyjeżdżając ma niemiłą niespodziankę i pozapylaną resztę roślin w promieniu 1 km jeśli nie lepiej. Klient wydymany drugi raz. Wściekłem się, zrobiłem foty wysłałem do sklepu i producenta. Producent mnie olał, powiedział że reklamacje roślin przyjmowane są w krajach gdzie można je uprawiać i odesłał do sklepu. Sklep nie musiał, ale się zachował. Tutaj pozdrowienia dla HolenderskiegoSkuna za pomoc, kontakt i zadośćuczynienie za błędy, które nie są przecież ani moją, ani ich winą. AF SS są średnie, Auto MAsy i Black Mazary biją je na łeb w tym sezonie. Nie wezmę AFów z Sensi Seeds, już wolę f2 ich linii od rodzimego producenta.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Chyba miałeś zwyczajnie pecha albo producent po***ał partię i spakował regi. WL to miała być pierwotnie ekskluzywna linia i nowa marka SS. W większości ich nasiona przynajmniej z mojego doświadczenia są na wysokim poziomie trochę tych pech przerobiłem. Ostatnio miałem white diesel hazea stabilna odmiana co do centa wszystkie te same wysokości miały plon jak z automatów kannabi jak na ten typ roślin bardzo przyzwoity. Z kiełkowaniem w zależności jaka partia pójdzie bo o ile WDH wszystkie puściły kły w 24 to jak miałem Snow rydera skorupki takie twarde, że po nawet namoczeniu nie pękały dopiero prekrasz podziałał. Ja polecam ale to moje zdanie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół