nasiona marihuany

Psilocybe Cubensis [A++/Mazatapec/Escondido] : Dzieci Kukurydzy...

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Które grzyby byś polecił na 1 raz? Do zrobienia samemu i też do zjedzenia, które najlepsze i najbezpiecznieszcze ? Ciekawi mnie to już dłuższy czas, niebawem pewnie poproszę któregoś z was o jakaś strzykawke ;)
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Które grzyby byś polecił na 1 raz? Do zrobienia samemu i też do zjedzenia, które najlepsze i najbezpiecznieszcze ? Ciekawi mnie to już dłuższy czas, niebawem pewnie poproszę któregoś z was o jakaś strzykawke ;)


Siemasz... jak się zdecydujesz podeślę Ci A++... nie robią problemów (jak większość rodziny Cubensis) i działają przednio... :tiphat:

Ps. Bezpieczeństwo to raczej sprawa dawki... a które najlepsze jeszcze niewiem, ale pracuję w pocie czoła by to ustalić :tiphat:
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Siemacie... :tiphat:

Mazatapec... wczoraj...


... i dzisiaj...




A++... 1 piny II rzutu




Cdn...
:tiphat:
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Siemacie... :tiphat:

Mazatapec... kosa 1 rzutu...




Cdn...
:tiphat:
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Jaka waga zbioru wyszła z Bogactwa Szlachetnej Czekolady :)?

Siemasz... właśnie gdzieś ostatnio wagę prze***ałem... czekam za nową więc ewentualnie suche zaważę ale na oko w okolicach 100g mokrego :tiphat:
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Graty !! :D Wyglądają mega :D ! Skilla masz kozackiego, teraz to już czas na tace, lub ryzy :) !!

Czekam na Rappaport :)
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Waran to już nasz przodek grzybowy do naśladowania :D Pięknie ci to idzie w magicznym świecie ! Też coś zacząłem działać ale chyba startuje od pleśni heh :) A - Amazonian H - Hawaiian. Miód, ciastka i słoik z kuku spisuje na straty a dwa z żytem udało się przed wczoraj zaszczepić z Amazonkami :oczy:


[MENTION=67436]Waran z Komody[/MENTION] wyrzucać już te ciastka czy czekać? Pozdro !
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Waran to już nasz przodek grzybowy do naśladowania :D Pięknie ci to idzie w magicznym świecie ! Też coś zacząłem działać ale chyba startuje od pleśni heh :) A - Amazonian H - Hawaiian. Miód, ciastka i słoik z kuku spisuje na straty a dwa z żytem udało się przed wczoraj zaszczepić z Amazonkami :oczy:



[MENTION=67436]Waran z Komody[/MENTION] wyrzucać już te ciastka czy czekać? Pozdro !


Siemasz... zostaw jeszcze... ciacho wyglada trochę za wilgotno ale chyba to nie pleśń... czasem ciężko po zdjęciu stwierdzić...
Wrócę z pracy to pomyśle jak to sprawdzić i napiszę :tiphat:

#########

A++... wczoraj








Cdn...
:tiphat:
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Siemacie... :tiphat:

W Środę™ kosiłem 2 tacki A++ ( II rzut)... teraz po moczeniu (12h) oczekuję™ III rzutu










Escondido












Mazatapec (II rzut)






A++ (II rzut)




Podsumowując stan tacek... 6 sztuk... 3 A++/1 Mazatapec/2 Escondido...

Cdn...
:tiphat:
 
Ostatnia edycja:

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Siemacie... :tiphat:

A++
Ostatnio kolejna tacka poszła pod kosę... zamuliłem trochę i nie zrobiłem zdjęcia całej tacki przed ścinką... więc będzie lekko w ratach...








... i wszystkie razem...


Mazatapec
Też była kosa i ta sama akcja co powyżej...




... jeden z Mazatapec wyrósł na niezłego giganta... zostawiłem go z ciekawości... jaki będzie duży gdy otworzy kapelusz...




A++
Dwie pozostałe tacki (III rzut)






... na tej tacy też zapowiada się niezły singiel...




Escondido


Z Escondido coś jest nie tak... same karły w obu tackach i nie chodzi o warunki bo reszta rośnie normalnie... dodatkowo są w osobnych pudłach... zobaczymy w II rzucie... Pozdrawiam

Cdn...
:tiphat:
 
U

Usunięty 11382

Guest
Siemaneczko Waran, ładnie lecisz z tymi rzutami ;)
Co do tych Escondido to 2 partie wcześniej też zdażyła mi sie tacka karłów, może nie aż tam małych jak u Cb, ale od 2 rzutu leciały już normalnie, wiec trzeba obserwować, trzymam kciuki. Wszystkiego dobrego i z fartem ! :D
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Siemasz... dzisiaj właśnie odlewałem wodę z jednej tacki Escondido... zebrałem karły i do namoczenia... dobrze, że zabezpieczyłem się kulturą na miodku... pozdro :tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół