nasiona marihuany

Pomidorki na drzewie, jakie donice do pelnosezonowek?

Wyszukiwarka Forumowa:

Reaved

New member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
2
Buchów
0
Siema, chciałbym spróbować zasadzić pelnosezonowke na drzewie. Jaka polecacie donice? Ile litrów wystarczy? Nie chce przesadzać z mniejszej do większej tylko odrazu zasadzić w odpowiednio największej. Jaka się nada aby jej nie ograniczać? Szukałem już na forum ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. I tak wiem ze będzie trzeba często podlewać ale nie ma innej możliwości także proszę tylko o rzeczowe odpowiedzi. Z góry dzięki i z fartem mordeczki
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Siema, chciałbym spróbować zasadzić pelnosezonowke na drzewie. Jaka polecacie donice? Ile litrów wystarczy? Nie chce przesadzać z mniejszej do większej tylko odrazu zasadzić w odpowiednio największej. Jaka się nada aby jej nie ograniczać? Szukałem już na forum ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. I tak wiem ze będzie trzeba często podlewać ale nie ma innej możliwości także proszę tylko o rzeczowe odpowiedzi. Z góry dzięki i z fartem mordeczki

każda donica będzie dobra, od 5L do 20L, myślę że więcej nie ma sensu

jak zamierzasz ją tam umiejscowić zważywszy na podmuchy wiatru, silne deszcze i po prostu niesprzyjające warunki ?
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Obczaj miejsce piate :) Sam o czyms takim myslalem bo to nie glupi pomysl jak by to dobrze zaplanowac :)
Osobiscie wybralbym kasztanowiec czy jakies inne z gesta korona i upie****ilbym czesc gornych galezi zeby dac dobra baze na duza donice i dac odpieiedni dostep do swiatla
 
Ostatnia edycja:

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
Miałem kiedyś fotorelacje z roślinami na drzewie. Jak dobrze poszukasz to moze coś z niej wyciągniesz i zastosujesz u siebie. Pozdro <peace>
 

groWERKA

Active member
Rejestracja
Kwi 3, 2016
Postów
33
Buchów
0
Miałem kiedyś fotorelacje z roślinami na drzewie. Jak dobrze poszukasz to moze coś z niej wyciągniesz i zastosujesz u siebie. Pozdro <peace>

Pokaż, bo też chce tak zrobić w tym roku i nie bardzo mi się chce latać, szukać odpowiednich drzew i skakać z jednego na drugie jak ma wyjść tak jak na ziemi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół