nasiona marihuany

[AF] 6x / Tent 80x80x180 /

Wyszukiwarka Forumowa:

Trawa palestresy

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
48
Buchów
14
Yo. Wlatuje z takim projekcikiem !

Namiot: 80x80x180 cm
Lampa/y: ISH 265 Type R with deep red horticulture + 2x mars hydro 300w
wentylacja: Wentylator kanałowy (?) cyclone twin speed (do 450m3/h)
filtr: nie pamietam
ziemia: użyłem dwóch różnych ziemi - w 3 doniczki wsypałem bio bizz all mix i w kolejne 3 wrzciłem house & garden bat mix (niestety nie do końca pamietam która ziemia w których doniczkach)
Odżywki/suplementacja: Odżywki "lane" od bio bizz - grow.bloom,top max,bio heaven i calmag
plus suche odżywki które uprzednio wymieszałem z ziemią zanim poszła do doniczek.
Suche odżywki których użyłem to m.in: Life cycle od ecothrive,bat guano i seaweed (to ostatnie dalem tylko na gore doniczki i zmieszałem). Odżywki te co kilka tyg bede dosypywał do ziemi.
Woda: kranówka wcześniej odstana,regulacja pH - zaczynam od 5.8 i powoli bede podbijał do 6.4
Nasionka: Nasionka wszystkie automaty od fastbud i 2 chyba od barneys farm
1x blueberry mango
1x auto nova og
1x colorado cookie
1x LSD25
1x Strawberry banana
1x Girl scout cookie

3 pierwsze maja już 7 dni 3 ostatnie się ociągają ale ruszą z wyjątkiem GSC który stoi pod znakiem zapytania.

91645017_807531883067119_6323557861175590912_o.jpg



postaram sie update'owac co jakis czas. Peace :headbanger:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Jeżeli chcesz wkleić zdjęcie to ten link który wstawiłeś obejmij taką formułką
clear.gif
, to jeszcze zedytowałem. Tych hieroglifów nie chce mi się rozszyfrowywać, nie wiem jak to zrobiłeś, mój tekst widnieje normalnie, bez prostokątów. Możesz to napisać na nowo, a zedytuję, żeby wyglądało jakoś mniej egipsko. :p
To tyle ode mnie.
Zasiadam na widowni i trzymam kciuki!
Pozdrawiam! :)
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Tych hieroglifów nie chce mi się rozszyfrowywać, nie wiem jak to zrobiłeś, mój tekst widnieje normalnie, bez prostokątów. Możesz to napisać na nowo, a zedytuję, żeby wyglądało jakoś mniej egipsko. :p
Te hierogliy zaczęły się pojawiać po aktualizacji galerii. Dzieję się tak jak przy zatwierdzaniu posta przeniesie Cie na stronę logowania i się zalogujesz. Da radę coś z tym zrobić?
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Te karteczki przy wilgotności wynoszącej przynajmniej 60% przy WEG za długo Ci nie wytrzymają, lepiej pomyśl nad jakimś innym oznaczeniem roślin.

A za samą uprawę trzymam kciuki i obserwuję.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Proszę popraw tekst, bo ciężko się czyta, w połowie zrezygnowałem..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół