nasiona marihuany

Photo of the Month - Marzec 2020 - Głosowanie

Wyszukiwarka Forumowa:

Tytuł najlepszej fotki miesiąca Marca 2020 zdobywa . . .


  • Łącznie głosujących
    62
  • Poll closed .

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Mój leci na [MENTION=89166]GruMlody[/MENTION]
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,313
Buchów
2,632
Odznaki
8
[MENTION=16561]Nighel[/MENTION]
Punkt!
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,981
Odznaki
2
oficjalne ogłoszenie wyników :eek:gl:<joint>


I miejsce - Honza
20200313_201538.jpg




II miejsce - Bortek
IMG_20200307_102832~0.jpg




III miejsce - motykatrzeci
t1~1.jpg






Nagrodę za udział w głosowaniu wylosował user MarcinOCB



Kilka słów wyjaśnienia: Bortek powinien stanąć na podium na pewnym II miejscu, niestety nie oddał głosu :( a jest to absolutnie wymagane od uczestników konkursu - wiec z przykrością musze oznajmić niestety dyskwalifikacje. Jak zapewne nie jeden z Was pamięta mieliśmy takie przypadki w przeszłości i to nie jeden raz no ale regulamin to regulamin dla wszystkich jest taki sam a o obowiązku głosowania dla uczestników przypominam w każdym jednym konkursie po dwa razy.
Zatem o miejsca na podium walczyło trzech userów: Rajski żniwiarz, motykatrzeci i Zulisco. W wyniku losowania szczęście podium ukształtowało się jak widać powyżej.




Nagrody powinniście otrzymać na pw w przeciągu 24h



ps. jak odbierzecie nagrody pochwalcie się fotką co wybraliście, z przyjemnością postawie bucha ;)



Zachęcam również do pozostawienia komentarza w dziale sklepy oceniając jakość sklepu - tj. kontakt ze sklepem, szybkosc wysylki, pakowanie gratisy itd . . . na pewno te informacje nie jednemu mogą okazać się przydatne . . .



Raz jeszcze gratuluje wygranym, dziękuję za zgłoszenia i oddane głosy oraz serdecznie zapraszam do zabawy w kolejnej edycji konkursu!!



peace!! :spalony:
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Gratuluję zwyciezcom! Za miesiąc widzimy się w tym samym miejscu. :dela:
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,957
Buchów
20,930
Odznaki
5
Dziękóweczka wszystkim za głosy. Pozdro
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Ta ankiet zakończy się w 08-04-2020 o 12:07 ????

Wyniki przed końcem?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Właśnie, [MENTION=90782]Bortek[/MENTION] może zagłosować zawsze. :)
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,957
Buchów
20,930
Odznaki
5
Właśnie, [MENTION=90782]Bortek[/MENTION] może zagłosować zawsze. :)

Zagłosowałem panowie, ale ogolnie to zamuliłem myslałem ze trzeba tylko wpisac na kogo i wystarczy. Ale nic sie nie dzieje nie trzeba zmieniac wyników, kiedy indziej bedzie szansa. Pozdro i z farcikiem
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,981
Odznaki
2
No faktycznie lekko po***ało mi się bo w ogóle myślałem ze ankieta skończyła się wczoraj :sunny: . . . czyli zakończyłem o jakies 3.5 godziny za czesnie . . .

---------- Post Zaktualizowany 12:05 ---------- Data pierwszego postu 11:44 ----------

Up - podium zostało zaktualizowane

Powód: Bortek w sumie oddał głos i ten głos teraz został uwzgledniony, w ogóle Bortka głos był jednym z pierwszych w tym konkursie . . . zagłosował pisząc w poscie a zapomniał kliknąć ankiety a to zmienia postać rzeczy w stosunku do osób którym zdarzało się wogole nie wskazać na kogo oddaja głos i nie głosować jak to zdarzało się w przeszłości


post z
01-04-2020,
14:27
[FONT=Verdana,Arial,Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]
Siema ja na kolege [MENTION=90793]motykatrzeci[/MENTION] mega kolorki fota za***ista


tak ze finalnie podium wyglada tak jak na stronie poprzednij po aktualizacji
[FONT=Verdana,Arial,Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?144862-Photo-of-the-Month-Marzec-2020-G%C5%82osowanie&p=1812590&viewfull=1#post1812590

Sorrki za zamieszania . . . raz na ruski rok zdazają sie małe pomyłki, a ten nie robi błędów kto nie robi nic ;)[/FONT]

[/FONT]

---------- Post Zaktualizowany 12:12 ---------- Data pierwszego postu 12:05 ----------

Raz jeszcze gratuluje wygranym, dziękuję za zgłoszenia i oddane głosy oraz serdecznie zapraszam do zabawy w kolejnej edycji konkursu!!

Foto Kwietnia 2020 ---> [FONT=Verdana,Arial,Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?144909-Photo-of-the-Month-Kwiecie%C5%84-2020-Zg%C5%82oszenia[/FONT]
 
Ostatnia edycja:

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
Zapachniało podium... na chwilke :D
dobra walka, kozackie fotki i gratulacje dla zwycięzców :uff:
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Gratulacje dla wszystkich!!!
W tym msc napiecie utrzymane do samego konca :)
Pozdro :zab:
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Jak widać nie wielkie boby a piękne zdjęcie Honzy, które zresztą sam doceniłem się liczy. Pozdro i gratuluję zwycięzcom.
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
oficjalne ogłoszenie wyników :eek:gl:<joint>



Nagrodę za udział w głosowaniu wylosował user MarcinOCB



peace!! :spalony:



Dzięki Gandi jeszcze raz!! Mam szczęście! Przeglądając ofertę sklepu pomyślałem sobie że mógłbym się podzielić odrobiną tego szczęścia i oddać nagrodę komuś komu pestki bardziej się przydadzą. Sklep ma ciekawą ofertę nasion na out ja outa nie planuję a pestek na in mam zapas a możliwości przerobowe niewielkie. Także leżały by przez dłuższy czas. Wg. regulaminu będzie trzeba przeprowadzić ponowne losowanie? Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół