nasiona marihuany

Sezon 2020 - różności od chłopaków z Haszysz.com

Wyszukiwarka Forumowa:

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
Siema,
miło Was widzieć po krótkiej przerwie.

Na początek należą się podziękowania za pestki.
[MENTION=84021]PolnaMiedza[/MENTION] [MENTION=85321]spor[/MENTION] [MENTION=1053]quakemind[/MENTION] [MENTION=57187]BOOM[/MENTION] [MENTION=90782]Bortek[/MENTION] [MENTION=90588]Deus"[/MENTION] :tiphat:

pestki jakie będą prezentowane to:
- [MENTION=84021]PolnaMiedza[/MENTION] użyczył pestek co dostał od wujka z Holandii - zobaczymy co z tego wyrośnie
- [MENTION=85321]spor[/MENTION] dał od siebie geny West Coast OG x Pinapple Express
- [MENTION=90782]Bortek[/MENTION] zajechał Lilac Cookies i Purple Majik zapylone Critical Hog
- [MENTION=57187]BOOM[/MENTION] podarował Duck Foot x LowRyder regularne
- [MENTION=90588]Deus"[/MENTION] przysłał Warr no8 x Serious 6 - co jak twierdzi kolega kiełkują jak szalone - potwierdzam.
- [MENTION=1053]quakemind[/MENTION] podarował pestki od BioGenetic (ich nazwy będziecie mieli na fotce poniżej)

do tego mam jeszcze coś od Grzesia z poprzedniego sezonu
- White Widow x Amnesia [AF]
- Purple Maroc x G13 półautomat
- Sweaty Betty [AF]

jest też gratis od f2 seeds w postaci dwóch pestek
- Mazar [AF]

oraz 5 kulek
- White Walker od Holy Seeds

Kulki:









Ziemia:



Preparat antystresowy: :herm:





coś co ma posłużyć do feminizacji nasion: :dance:



a tutaj Warr no8 x Serious 6 - wykiełkowały po zaledwie kilku godzinach





kp
 
P

PolnaMiedza

Guest
No cześć. Fajnie znów Cię widzieć w outdoorowych szeregach. U mnie piź**i jak za cara. Nawet śnieg ostatnio spadł. Mam nadzieję, że moje pestki dadzą coś więcej niż tylko zajęte miejsce. Pozdrawiam.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Jak masz warriora 8 x serious 6 to bedziesz mega zadowolony jesli beda damki, ja mialem regi z 6 zostaly dwa zenskie i sa mega ogromne pod CFL w boksie wiec na dworzu powinny byc kozaki pały.
 
Ostatnia edycja:

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Też mam Sweaty Betty od Grzesia. One chyba nie są af, nawet na opakowaniu masz napisane tylko feminized. Będę zaglądał, pozdro.
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Też mam Sweaty Betty od Grzesia. One chyba nie są af, nawet na opakowaniu masz napisane tylko feminized. Będę zaglądał, pozdro.

potwierdzam, grześ nie miał sweaty betty AF, jestem na 90% pewien
swoją drogą miałem to dwa lata temu u siebie w boksie, nie dość że okrutny śmierdziel to jeszcze klepał jak szalony. bardzo byłem z niej zadowolony i polecam tę odmianę każdemu, szła bez problemowo przez cały okres uprawy :]
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Pamiętasz ile około kwitła? Jak myślisz da to rade na out?
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Pamiętasz ile około kwitła? Jak myślisz da to rade na out?

szczerze to nie pamiętam i czy na OUT da radę to kompletnie pojęcia nie mam ponieważ ten temat jest poza moim zakresem

miałem 4 sztuki w boksie i każda wyglądała identycznie, dosyć sporo z krzaka zeszło bo po około 70 suszonego i bardzo ciekawego tematu ale struktura topa nie była miotłowata, pierzasta czy cholera wie jak określić ten rodzaj topa tylko fokxtailowa a topy bardzo zbite.
pamiętam że to była moja trzecia uprawa, dwie poprzednie były dosyć nieudane ze względu na ilość popełnionych błędów, dopiero na tej sweaty betty moje morale znacznie się podniosły.
być może po prostu mi poszło, udało się z tym crossem ale serio, polecam tę odmianę :)
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja bym Spoconej Beatki nie dawał na out. Prawie nigdzie już nie ma grzeskowych pestek z linii indoor. Zostaw do boksa bo nie wiadomo czy Grzechu jeszcze kiedys sie pokusi o taki projekt.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
szczerze to nie pamiętam i czy na OUT da radę to kompletnie pojęcia nie mam ponieważ ten temat jest poza moim zakresem

miałem 4 sztuki w boksie i każda wyglądała identycznie, dosyć sporo z krzaka zeszło bo po około 70 suszonego i bardzo ciekawego tematu ale struktura topa nie była miotłowata, pierzasta czy cholera wie jak określić ten rodzaj topa tylko fokxtailowa a topy bardzo zbite.
pamiętam że to była moja trzecia uprawa, dwie poprzednie były dosyć nieudane ze względu na ilość popełnionych błędów, dopiero na tej sweaty betty moje morale znacznie się podniosły.
być może po prostu mi poszło, udało się z tym crossem ale serio, polecam tę odmianę :)

Spoko, posadzę ze 2-3 na out zobaczymy czy im się uda dojść.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
to czy to są automaty czy pafy czy sezony to nie mam pojęcia, chodzi mi tylko o to, że napisałeś "nawet na opakowaniu masz napisane tylko feminized." i do tego się odnoszę i nie wiem w jakim celu to napisałeś bo to nie potwierdza tego, że to nie są automaty ... bywaj zdrów
 

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
Też mam Sweaty Betty od Grzesia. One chyba nie są af, nawet na opakowaniu masz napisane tylko feminized. Będę zaglądał, pozdro.

miałeś racje [MENTION=93210]Saul[/MENTION] - Betty to sezonowa roślina do szafy indoor
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Rzecz się toczy o to, że ludzie mieszają ze sobą dwie zupełnie różne rzeczy...

Nasiona feminizowane powstają wtedy gdy oba chromosomy są iksami, tj. XX. Nasiona regularne natomiast to XY.

Gdy nasiona są owocem miłości dwóch roślin których cechą osobniczą jest rozpoczęcie kwitnienia będące niezależnym od długości dnia, to wtedy zwiemy je odmianami fotoniezależnymi, bądź automatycznymi. Z kolei odmiany które zakwitają wraz ze skróceniem dnia względem nocy nazywamy odmianami fotozależnymi lub pełnosezonowymi.

Sweat Betty to odmiana fotozależna o chromosomach XX.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
Rzecz się toczy o to, że ludzie mieszają ze sobą dwie zupełnie różne rzeczy...

Nasiona feminizowane powstają wtedy gdy oba chromosomy są iksami, tj. XX. Nasiona regularne natomiast to XY.

Gdy nasiona owocem miłości dwóch roślin których cechą osobniczą jest rozpoczęcie kwitnienia będące niezależnym od długości dnia, to wtedy zwiemy je odmianami fotoniezależnymi, bądź automatycznymi. Z kolei odmiany które zakwitają wraz ze skróceniem dnia względem nocy nazywamy odmianami fotozależnymi lub pełnosezonowymi.

Sweat Betty to odmiana fotozależna o chromosomach XX.

Pozdrawiam.
[MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] pięknie powiedziane
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół