nasiona marihuany

Box na jednego planta ML Led

Wyszukiwarka Forumowa:

Ojciec_lucyfera_synu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2015
Postów
69
Buchów
0
co do folii to się nie opłaca, za tę kwotę masz gotowy namiot.
jeżeli składasz to samodzielnie to najrozsądniej będzie pomalować wnętrze matową 'jedynką' a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na zakup diod LED i zmontować samodzielnie panel o wysokiej mocy na diodach COB, oczywiście będziesz musiał trochę dołożyć ale do 700,- powinieneś się zmieścić z palcem w dupie

na gotowych ledach się nie znam niestety a jak montowałem swój panel to i tak prosiłem znajomego elektryka żeby mi doradził co dobrać. także tutaj niewiele pomogę ale skoro robisz szafkę to zrób i światełko
Hmmm nx2 kosztuje 1000
Attis 1500
to i tak zaproponowałeś w UJ dobra opcje ale raczej nie na mój słaby łeb do elektroniki ? popytam czy ktoś takie coś zmajstruje
Jak nie to zostanie albo phyto albo Attis :/
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Hmmm nx2 kosztuje 1000
Attis 1500
to i tak zaproponowałeś w UJ dobra opcje ale raczej nie na mój słaby łeb do elektroniki popytam czy ktoś takie coś zmajstruje
Jak nie to zostanie albo phyto albo Attis :/

jak zainwestujesz 1000 w panel led to będziesz miał CLU058 a jak dasz ich 4x50w to na tę powierzchnię masz nadmiar mocy, ogólnie optymalnie byłoby 150w (3x 50) ale żeby równomiernie rozłożyć światło to proponuję 4x50w
dobierzesz sobie zasilacz z potencjometrem to skręcisz sobie to na połowę mocy i naprawdę będzie ogień
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Przy budowie panelu za bardzo nie musisz się znać na elektronice bo wszystko jest praktycznie pług and play, bardziej zdolności manualne i zmysł majsterkowicza żeby do elektroniki obudowę zmontować.
 

Ojciec_lucyfera_synu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2015
Postów
69
Buchów
0
jak zainwestujesz 1000 w panel led to będziesz miał CLU058 a jak dasz ich 4x50w to na tę powierzchnię masz nadmiar mocy, ogólnie optymalnie byłoby 150w (3x 50) ale żeby równomiernie rozłożyć światło to proponuję 4x50w
dobierzesz sobie zasilacz z potencjometrem to skręcisz sobie to na połowę mocy i naprawdę będzie ogień

Heej hello po wpisaniu clu058 natknąłem się na małego majsterjowicza
Proszę mi nie dawać bana czy ostrzeżenia nie reklamuje gościa lecz pytam czy o taki sprzęt chodzi
Mianowicie :
Czy o tym mówisz?
Myślisz że to spokojnie starcza na 40x40? Czy nawet 60x60 jak bym zmieniał boxa?

---------- Post Zaktualizowany 21:01 ---------- Data pierwszego postu 20:59 ----------

Przy budowie panelu za bardzo nie musisz się znać na elektronice bo wszystko jest praktycznie pług and play, bardziej zdolności manualne i zmysł majsterkowicza żeby do elektroniki obudowę zmontować.

Akurat o obudowę czy inne komponenty nie miał bym problemow spawam plastik zawodowo więc mogę zrobić co bym chciał i z czego chciał
Ale do elektroniki to i jak do szkoły zawsze pod górkę
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
To tym bardziej się nie zastanawiaj tylko sam składaj. W lampie masz podłączyć łącznie 9 drutów: 3 zasilanie, 2 ledy, 2 potencjometr. Nie liczę tych które idą między diodami. Nie potrzebujesz wiedzy tajemnej a jedynie clap wago i jak byś brał ledy bez holderow to przylutować kable do diód.
 

Ojciec_lucyfera_synu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2015
Postów
69
Buchów
0
To tym bardziej się nie zastanawiaj tylko sam składaj. W lampie masz podłączyć łącznie 9 drutów: 3 zasilanie, 2 ledy, 2 potencjometr. Nie liczę tych które idą między diodami. Nie potrzebujesz wiedzy tajemnej a jedynie clap wago i jak byś brał ledy bez holderow to przylutować kable do diód.

A ten gościu z olx to dobry panel zmontował?
Opłaca się go wziąć?
Bo jak patrzę na te clu to kasa prawie ta sama tylko kwestia czy jest dobry
 

G.C

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
59
Buchów
1
Mam dwa ale...
1 Usuń ten link zanim zrobi to admin.
2 Ta lampa co podlinkowałeś to jest ch*jowym wyborem. Typek ma tam ponad dwie stówy zysku. Koszt wykonania to około 450-480. Inną sprawą jest to, że nie lubię takiego katowania diod.(moja prywatna opinia)Oczywiście na forum są relki gdzie ktoś z powodzeniem na setupie 2x 150w clu058 robi całkiem niezły wynik. Jak chcesz panel pod 40×40 to starczy najnormalniejsza dioda clu048 wysterowana na 50-60w.(sprawdzone w praktyce). Napisz czego potrzebujesz a ci dobiorę zestaw do złożenia. Jeśli się zbiorę w weekend to może nawet zrobie łopatologiczny poradnik.
 
Ostatnia edycja:

Ojciec_lucyfera_synu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2015
Postów
69
Buchów
0
Mam dwa ale...
1 Usuń ten link zanim zrobi to admin.
2 Ta lampa co podlinkowałeś to jest ch*jowym wyborem. Typek ma tam ponad dwie stówy zysku. Koszt wykonania to około 450-480. Inną sprawą jest to, że nie lubię takiego katowania diod.(moja prywatna opinia)Oczywiście na forum są relki gdzie ktoś z powodzeniem na setupie 2x 150w clu058 robi całkiem niezły wynik. Jak chcesz panel pod 40×40 to starczy najnormalniejsza dioda clu048 wysterowana na 50-60w.(sprawdzone w praktyce). Napisz czego potrzebujesz a ci dobiorę zestaw do złożenia. Jeśli się zbiorę w weekend to może nawet zrobie łopatologiczny poradnik.

Głównie chciałem panel kupić jak na początku postu typu Attis ale przez attisa bym musiał zbudowac większego boxa 55x55
I szukam panelu pod 40x40 bo znalazłem phyto i inni doradzili właśnie te clu
Później ten z Ol...
A szukam czegoś tak naprawdę pod 2 boxy
40x40 aby wlazł ino tam 1krzaczek
Oraz jak np nie będę mógł nastawić tego 40x40 żeby pasawal na 0.36 0.6x0.6
Bo takiego gdzie indziej też mom
I w sumie najważniejsze potrzebuje już to mieć na przyszły tydzień dlatego szukam gotowych bo nie ukrywam zanim by to wszystko doszło i wgl złożył trochę by to zajęło a czas mi tyka
Donice zaraz zacznę robić jakieś 40l/50l
 

G.C

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
59
Buchów
1
Nareszcie ktoś się zajął haszyszopedią :weed-2:
Jak potrzebujesz na szybko zestaw to mogę ci powysyłać linki do złożenia podobnego panelu 100w tylko na clu048 1818 zamiast 1212. Koszt około 400zł. Na 0.36 może to 100w da radę. Daj sobie tylko spokój z tym redboostem. Ja używam od półtora roku zestawu 2x cxb3590(100wat)+ redboost na xpe (25 wat). Z tymi diodkami xpe są same problemy(puszczają luty). Po spędzeniu dużej ilości czasu na reanimowaniu tego mówię stop i chyba je zdejmę
 

smkhd

Member
Rejestracja
Paź 6, 2020
Postów
13
Buchów
0
a do 40x40 nie mozna poprastu wsadzic ts600? Cos nie bedzie gralo?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół