nasiona marihuany

Cmh 315+ LED 126w Greenception 1.44m2 pestki od Barney Farm/RQS

Wyszukiwarka Forumowa:

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Nie do końca rozumiem sens zostawienia dolnych partii liści ze słabym dostępem do światła kiedy przycinałeś górne.
 

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
Nie do końca rozumiem sens zostawienia dolnych partii liści ze słabym dostępem do światła kiedy przycinałeś górne.
Najpierw usuwam górne żeby dostęp światła do środkowej sekcji był lepszy poza tym nie wiedziałem jak rośliny zareagują więc robiłem to oszczędnie w czwartek ogole je jeszcze raz bo ładnie reagują a do ścinki jeszcze lekko z 4-5 tygodni więc zdążą się pozbierać

---------- Post Zaktualizowany 14:18 ---------- Data pierwszego postu 14:16 ----------

Odpuść sobie te opryski już w tym etapie chcesz żeby plecha zebrała żniwa czy Ty ? Po samym podlaniu wilg skacze do góry a Ty jeszcze je pryskasz.

Spokojnie w poniedziałek jadę po osuszacz powietrza przy otwartym oknie wilgotność spada do 50% a ten canna cure podobno zabezpiecza w jakiś sposób przed pleśnią ?

Ziomeczki jak myślicie jak długo lać pk13/14 żeby zdążyć wypłukać przed kosą? Chyba następny grow polecę na BioCanna albo BioTabs żeby się z tym nie pier***ić
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
2-3 tyg przed ścinką robisz flush i do samego końca woda
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Dokładnie u mnie 1 leci za 13 dni i już miał 2-3 podlania wodą samą 2l na łeb i tak do ścinki trichomki mi się ładnie zmieniają na listkach bursztynki widże na palonku są przezroczyste i mętne także 1,5 - 2tyg i kosze jedną albo 2 sztuki tamte 2 kolejne mają lekką zamułe 4 dni :D
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dokładnie u mnie 1 leci za 13 dni i już miał 2-3 podlania wodą samą 2l na łeb i tak do ścinki trichomki mi się ładnie zmieniają na listkach bursztynki widże na palonku są przezroczyste i mętne także 1,5 - 2tyg i kosze jedną albo 2 sztuki tamte 2 kolejne mają lekką zamułe 4 dni :D

Gdzie ja sie pytam jest twoja fotorelka? :eek:gl: Najlepszy okres zycia roslny a ty nie wrzucasz zdjec:***:
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Gdzie ja sie pytam jest twoja fotorelka? :eek:gl: Najlepszy okres zycia roslny a ty nie wrzucasz zdjec:***:

Poleciałem bez, ale będzie sesja w kwitnących no i zrobie pare fotek jak się uda tych cukiereczków a takie są pięknie oblane żywicą :) Szczerze polecę tą odmiane ;)
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Niestety tak to wygląda jak pleśń :( Jeżeli tak jest i chciałbyś to uratować, to na szybkości dosłownie w ciągu doby musisz tam wstawić osuszacz powietrza, i obniżyć wilgotność conajmniej do 60%, a najlepiej 50%.

Nie uprawiasz czasem w piwnicy albo innym miejscu gdzie jest wilgoć / jakaś pleśń na ścianie etc.?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
Gdzie Wy ta pleśń widzicie? Wgapiam się w te zdjęcia i nie widzę ani hermy ani pleśni.
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Gdzie Wy ta pleśń widzicie? Wgapiam się w te zdjęcia i nie widzę ani hermy ani pleśni.

Panie [MENTION=75024]delavega[/MENTION] jest brązowy nalot na liściach bardzo widoczne.

W tamtym roku mi zaatakowało główny szczyt z zewnątrz zero oznak ale w środku masakra uratowałem tyle tematu ile sie dało i 2 cm od pleśni też wszystko wycięte ze zdrowymi topami, ale co poradzić.
Ale pisałem po co pryskać planty... może przy HPS 600w i 2 dobrych mieszakach nie powstała by taka sytuacja choć też bywało różnie.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
to coś do czego masz wątpliwości to calyx.. a nie banan. Też tam pleśni nie widzę...
to raczej odbarwienie niż pleśń
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół